Şimdi Ara

Realme 3 Pro Türkiye fiyatı belli oldu! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
2
Favori
8.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Redmi note 7 ye göre daha iyi ama yazılım desteği vs anlamında nasıl olacak o belirsiz

• TELEFON HERŞEYİYLE BU FİYATA RAKİPSİZ FAKAT SİTESİ AKILMDA SORULAR OLUŞTURDU BİR TELEFON NUMARALARI BİLE YOK, ARTIK BEKLEMEKTEN ÇOK SIKILDIM VEDE BU TELEFONUN SATIŞ TARİHİ AĞUSTOS SONU DENİLİYOR. SİZCE BU TELEFONU BEKLİYİP SİTESİNDEN ALMALIMIYIM ?

• kurumsal kimliği nanay; yaani iletişim sekmesinde firma adresi, telefon ve ünvanı yok, ne idüğü belli değil. evden satış yapan liseli tacettinin internet sitesi ayarında kokular geldi burnuma.
  • Hadi Hayırlı Olsun, Adamlar cihazı getirememiş.

Ağızlarına yüzlerine bulaştıracakları belliydi

Basın açıklaması yayınlamışlar... Bence 1699 TL'ye işin içinden çıkamadılar, gerisi hava civa

Realme 3 Pro Türkiye fiyatı belli oldu!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Realme Türkiye web sayfasında duyuru var. Birileri tarafından satışın iptali sağlanmış (Hain İç Güçler olabilir!!!) Maalesef iyi olan gibi başlamadan bu macera da sona erdi...

• Şu cümle çok enteresan;

quote:

"...Realme’nin bağlı olduğu üst kuruluştan bir takım kabul edilmesi mümkün olmayan isteklerle..."

Anlamadım ben şimdi, Realme'nin bağlı olduğu üst kuruluş TR'deki ise benim bildiğim 1 tane kurum var.

Eğer bu iddialar doğru ise ÇÜŞ derim.
  • astegon kullanıcısına yanıt
    Oppo olabilir.

Oppo zaten bu kafayla Türkiye'de satış yapamaz.
  • Rezalet.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guaire kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen BBK yüzünden oldu. Şaka gibi. Demek ki BBK group'un hiç bir cihazı alınmaz. Zaten Oppo'nun fiyat politikası belli.
  • herkes bişeyler demiş de site kapalı.. yani ülkemizde satış yok. bu neyin kafası?

• Kullanam varmi alinirmine dersiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • micro usb olmamış deniliyor ama type-c 2.0 la eşdeğer micro usb. önemli olan type-c 3.0 olması o da sadece flagship tellerde var. type-c 2.0 sadece bir pazarlama aracı ve firmalar bunu iyi kullanıyor. type-c 2.0 ın bize kattığı bir şey yok ortada. realme 3 pro çok hızlı şarj olmasına karşın çok hızlı da tükeniyor bu da ek bilgi olsun.

• Arkadaşlar slm GittiGidiyor satışa sunulmuş alan barsa Bilgi verebilirmi? Ime sorunu varmı? Cihaz nasıl? Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.