Şimdi Ara

Realme 3 Pro Ana Konu ( SATIŞA ÇIKTI ) (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.476
Cevap
27
Favori
201.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Değiştirilebiliniyor. O incecik bir şey koruma sağlayacağını düşünmüyorum. En iyisi temperli cam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cysle -- 21 Aralık 2019; 16:47:31 >
  • Dostum konuyu artık bence duzenlemelisin. Atacağım ss'lerdeki görüntülerdeki çoğu şey geçerliliğini yitirmiş ve şu an ve da bizi ilgilendiren konular değil artık. Duzenlemeni rica ediyorum. Uğraşmak istemiyorsan da devralmak için gönüllüyum.
    Realme 3 Pro Ana Konu ( SATIŞA ÇIKTI )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devrimsel -- 21 Aralık 2019; 17:40:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• devrimsel kullanıcısına yanıt
    Evet onların artık geçerliliği yok o düzenleyip kaldırdım. Linkleri ve satış sayfalarını da yeniledim bazıları kalkmış veya iptal olmuş. Şuan bir sorun görünmüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: cenedi

Ne demek üstadım. Kendim çekmedim zaten ustam, youtube sağolsun.

https://www.youtube.com/watch?v=iJD5RXKKlLE
    https://forum.xda-developers.com/realme-3-pro/how-to/guide-unlock-bootloader-install-twrp-t3938845/post79709980#post79709980

In-depth Test-com.coloros.deeptesting-11-v1.0.1.apk'sını xda indirin.

CİHAZ SIFIRLANIYOR, Dikkatli olun.
    Hocam BL kilidi nedir? Telefonu garanti dışı bırakır mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: bnym97

Fabrika çıkışlı gelen o koruma değiştirilebilir şekilde mi? Yoksa telefon ekranıyla bütünleşik mı? İşim gereği cebimde ekranı çok çiziliyor telefonun yedekte durur degisiyorsa değiştiririm koruyucuyu belli bir zaman sonra
    Kalıcı değil çıkarılabilir ama çok iyi yapıştırılmış.
    Ben çıkardım üstüne kimyasal bir madde döküldü ve deforme oldu.
    Daha yenisini almadım.

• Üzerinde gelen koruma çizilmeye karşı çok dayanıksız. Yenisini alıp değiştirmeyi düşünüyorum bende.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 ay önce 4/64 modelini satın almıştım,beni performans olarak çok memnun etti,kısa aralıklarla cihaz değiştiren biri olmama rağmen uzun süre sonra ilk kez bir cihazı bu kadar kullandım bu memnuniyetimdem dolayı dün 6/128 modeline geçiş yaptım.

*Çok stabil bir cihaz,herhangi bir kasma,donma ya da bir sıkıntısı yok.
    *Pil performansı müthiş iki gün rahat kullanabiliyorum hatta üç günü gördüğüm de oldu (oyun oynamam,sosyal medya,web ve youtube ağırlıklı kullanırım)
    *Hızlı şarjla dolum süresi oldukça iyi,yarım saatte yüzde 50 dolum ve yaklaşık 70 dakika civarında tam dolum oluyor,kvk garantili olan cihazlarda 20 watt orjinal vooc adaptörü çıkıyor,kimi ithalatçı cihazlarda farklı şarj başlığı konduğu konularını duyuyoruz.
    *Ekran ve görüntü kalitesi tatminkar.
    *Sony sensör ile kamerası gerçekten başarılı,gerek ön gerek arka kamera bence çok tatminkar.
    *Hoparlör ve kulaklık ses performansı gayet iyi,bana göre yüksek ve bozulmayan güzel bir ses performansı veriyor.
    *Güncelleme konusunda sıkıntısı yok hatta ocak 2020'de android 10 güncellemesini de alacak.
    *Her ne kadar bu bilgiye sitelerde ulaşılamasa da hindistan lansmanında ip derecelendirmesi paylaşılmasa da suya ve toza dayanıklı yapıda olduğu sunumda paylaşıldı.

Son olarak beni f/p ürünü olarak çok tatmin eden ve keyifle kullandığım bir cihaz diyebilirim ki kendi manyaklığım nedeniyle son 2-3 senedir bir hafta,on günden fazla cihaz kullanamayıp değiştiren (gerek amiral gemisi gerek ucuz gerekse f/p ürünü olarak adlandırılan bir çok marka ve model kullandım) biri olmama rağmen bununla iki aydır gidiyorum ve memnuniyetimden dolayı 6/128 olan modeline geçiş yaptım ve uzun süre devam ederim diyebilirim.

Tek eksiği bildirim ledi olmaması denebilir.4/64 modeli de stabil,akıcı ve tatminkar olsa da 6/128 ve 4/64 arasında bir tereddüt yaşayan varsa iki modeli de kullanmış biri olarak ; kesinlikle bütçenizi zorlayarak 6/128 almanızı tavsiye ederim,4/64 akıcılıkta üzmese de 6/128'in daha akıcı olduğunu bariz söyleyebilirim.

Tekno marketlerde görüp,inceleyemediğimiz bir marka olmasından dolayı forumlarda sorularına cevap arayan ben gibi arkadaşlarım için biraz detaylıca bilgi paylaşmak istedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: cenedi

Hayırlı olsun hocam.
    Bl kilidini aç hocam, benim gibi cihazı sıfırlamak zorunda kalma. YouTube de video var, atıyım birazdan, çok kolay zaten.

Gecmis olsun bana. Realme 3 Pro Ana Konu ( SATIŞA ÇIKTI )
    Cihazda sorun yok lakin adaptör üzdü. Ayrıca delta garantili

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Arkadaşlar telefon elime ulaştı her hangi bir sıkıntı yok adaptör orijinal kvk garantisi sorguladığımda kvk güvencesindedir yazıyor fakat bir şey dikkatimi çekti garanti bitiş günü 21 ekim 2021 yazıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: papummmm

Bu telefonu nereden almalı acaba, o kadar çok satıcı var ki. Hangisini tavsiye edersiniz ve siz hangi satıcıdan aldınız?
    Bende bunu merak ediyorum. Eşime bu telefonu almayı düşünüyorum.

Bu arada fotoğraf çekimi için çok iyi değil mi bu telefon

• akadirarik A kullanıcısına yanıt
    Ben bu satıcıdan almıştım. Orijinal şarj aleti çıktı kutu içinden. Fotoğraf kalitesi güzel, ben beğendim doğrusu.

REALME 3 PRO 64GB 4GB RAM BLUE İTH. 1.539,00 TL yerine 1.499,00 TL
    https://urun.n11.com/cep-telefonu/realme-3-pro-64gb-4gb-ram-blue-ith-P390235278

• akadirarik A kullanıcısına yanıt
    OnePlus 6T'de kullanılan kamerayla aynı. Kendi kamera uygulaması gayet güzel çekmesine rağmen Google Camera (GCAM) kullanmanızı tavsiye ederim.

Ben, Turuncumağaza'dan 1529 TL'ye (KVK Garantili - Orjinal şarj aleti var) aldım.

------------------------------------------------------------------------

A.21 Güncellemesi sonrasında dikkatimi çeken sorunlar şunlar:
    1. Batarya daha çabuk bitiyor. Gece "idle" iken - Uçak modu açık
    2. Telefon Güvenliği uygulamasında antivirüs gibi özellikleri kaldırılmış.
    3. Dolby Atmos özelliğini aktif etme aşaması geliştirici ayarlarından kaldırılmış.
    4. PUBG gibi oyunlar oynarken "Game Space" uygulaması azıcık lag'a neden oluyor.

Yanlış hatırlamıyorsam Ocak ayının başında Android 10 güncellemesi ile ColorOS 7 gelecekti. Umarım yukarıdaki sorunlar çözülür.

---------------------------------------------------------------------------

Bu arada ESET Security, "Secure Payment" APK'sını "PUA" ("SMSReg.CI") olarak görüyor. Sizde de böyle mi arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cysle -- 24 Aralık 2019; 18:1:44 >

• Cysle kullanıcısına yanıt
    Ocak ayinin kaçında gelecek belli mi?

• devrimsel kullanıcısına yanıt
    Tam tarihi bilinmiyor.

Realme forumunda Ocak başı gibi bir şeyler okuduğumu hatırlıyorum ama belli olmaz.
  • Arkadaşlar!
    Bu telefonu alsam herhangi bir sorun felan yaşamam değil mi?
    Geriye dönük cevapları okuduğumda bazı sitelerde çoğu kişi memnun bu telefondan ve bu telefonu almayı düşünüyorum.
    Sizce de almalı mıyım?
  • nepakki N kullanıcısına yanıt
    Hocam 2 günlük kullaniciyim bariz bir şarjın çabuk bitme sorunu var yabancı kullanıcılarda belirtmiş bunu A21 güncellemesi sonrasında olmuş bu. Aceleniz yoksa diğer güncellemeyi bekleyin duzeltecekler mi diye derim.

Ocakta colorus 7 gelecek diyorlar onunla birlikte düzeltilir sanırım.

• bnym97 kullanıcısına yanıt
    Anladım . Peki genel kullanımda memnun musunuz bu telefondan?
    Bana biraz iyi gibi geldi hem fiyatı hem kullanışlı olması bakımından.
  • Arkadaşlar kılıf alan var mı?
    Aliexpress ten?
    N11 den iki kılıf aldım güzel ama kalin.
    İnce zarif ama şık kılıflardan mesela?

• nepakki N kullanıcısına yanıt
    Telefondan ne beklediginize bağlı benim için f/p bir telefon alıp şarjının uzun gitmesiydi fakat suanlik şarj kısmından sınıfta kaldı benim için güncelleme ile düzelir umarım çünkü ciddi bir şarj tüketimi var bence.

Diğer konularda gayet güzel bir telefon. Oyunla vb. isim yok fakat almadan önce karşılaştırdığımda diğer rakiplerine göre işlemci yönünden açık ara öndeydi.

• Herkese merhaba. Yaklaşık 1 ay önce s7 edge cihazımın camını kırdım. Ardından ekran değişimi fiyatlarını araştırdım ve bir telefon parası kadar olduğunu gördüm. 1 buçuk civarı telefonlar arasında en iyi fiyat performansı realme 3 pro sunuyor. Sizce ekranını mi değiştirmeliyim yoksa 3 proyu mu alıyım. S7 'nin performansını aratır mi gerek kamera gerek işlemci performansı acısından. Günde 3 4 saat oyun oynayan kullanıcı olarak dusunerekten. Kullananların görüşlerini merak ediyorum. Şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.