Şimdi Ara

Realme 3 Pro Ana Konu ( SATIŞA ÇIKTI ) (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.476
Cevap
27
Favori
201.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cenedi

paranı al abi ne uğraşıyorsun. Git yerine relame 5 pro al.
    Yok realme almam bir daha.
    Gözümü karattim one plus maclaren almaya karar verdim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mogolo

çılgınlık yapıp andorid 10 yükledim rezalet

Google hizmetler pil kullanımda uçmuş yüzde 35
    versiyon düşürdüm A12 rom kurdum 7 sat ekran kullanımı alıyorum artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar anneme cihaz almayı planlıyorum olabildiğince sorunsuz uzun pil ömrü, kamerası da orta seviye olması gayet yeterli maksimum bütçe 1500-1600 TL üstüne çıkma durumum yok sizce Redmi Note 8 mi alayım bunu mu alayım ? Başka tavsiyeniz de varsa alabilirim arkadaşlar. Yurtiçi garantili bir cihaz olması zaruri bu arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazye

Arkadaşlar anneme cihaz almayı planlıyorum olabildiğince sorunsuz uzun pil ömrü, kamerası da orta seviye olması gayet yeterli maksimum bütçe 1500-1600 TL üstüne çıkma durumum yok sizce Redmi Note 8 mi alayım bunu mu alayım ? Başka tavsiyeniz de varsa alabilirim arkadaşlar. Yurtiçi garantili bir cihaz olması zaruri bu arada.
    Bence note 8 al. çok satılan bir cihaz. 1-2 sene sonra bataryası biterse, ekranına falan bir şey olursa parçası bulunur. Realme TR'nin faaliyetleri ve mevcudiyeti nispeten yeni. Fiyat ayarlamaları falan bir garip.
  • lazye kullanıcısına yanıt
    Bence realme 5i al. Annenizin yaşını bilimyorum ama hani kendi annemden baz alacak olursak en çok derdi şarj oluyor. Note 8 yada 3 pro o konu da çok iyi değil. Daha doğrusu 5i o konuda çok daha iyi. 5000 Mah batarya var. Ekran da Hd+ olduğu için batarya çok daha dayanaklı olur. Ayrıca şimdi baktım suya karşı kısmi dayanıklığıda var. Mutfakta hayatı geçen bayanlar için bana ideal geldi. Hem daha ucuz. 2 yıl Realme Türkiye garantili. Realme, oppo olduğu sürece Türkiye'den çekilmez. Çinliler xiaomi'nin Türkiye başarısını gördükten sonra kolay kolay gitmez. Güncelleme konusunda da realme üzmez sizi. Bizim cihazlar 6 ayda 6 güncelleme aldı. Aksesuar'ları alışveriş sitelerinde mevcut. 1 ekran camı+kılıf annenize uzunca süre dayanır. Tam bir anne telefonu.

Xioami note 8 kötü mü değil. Ama anneniz oyun oynamıyacak, selfi çekip, tiktok da video paylaşmıyacak, ne gerek var o zaman note 8'e yada note 3 pro'ya, hem cebinizde 400 TL para kalır.

Edit: Şu an 1399 TL. Geçen gün sadece 5i için 100 TL kupon veriyordu bir alışveriş sitesi. 1300 TL'ye geliyordu. Yine bu tür kupon vs indirim verebilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cenedi -- 18 Mart 2020; 8:0:0 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cenedi

Hocam 1 arkadaş elden aldı. O da İlk cihazdı. Daha nette satışı yoktu.
    Yinede bir ara sor yada yakınsan falan bir uğra. Ayrıca maile de cevap veriyorlar. Oradan da sorabilirsin.

siparis@vekab.com.tr
    destek@vekab.com.tr

Telefon;0850 302 4864

Adres;Cihannüma Mahallesi Barbaros Bulvarı Karadeniz Apt. No: 29 C Beşiktaş /İstanbul

Alıntıları Göster
    vekab.com.tr nin x2 yi piyasaya süreceği doğru mu?
    telefonla veya email ile ulaşabilen oldu mu?
    Ben ulaşamadım

• Meerhaba arakadaslar

Malum cok yorum var,hepsini okuyamadım fiyatına göre iyi grünüyor nedersiniz? Yazılıımsal veya donanımsal problemleri varmı cihazın
  • quote:

Orijinalden alıntı: seylem

Meerhaba arakadaslar

Malum cok yorum var,hepsini okuyamadım fiyatına göre iyi grünüyor nedersiniz? Yazılıımsal veya donanımsal problemleri varmı cihazın
    Realme 5 Pro var. Daha güncel sanıyorum. Ona baktınız mı?
  • Meerhaba arakadaslar

• quote:

Orijinalden alıntı: Weisanstein

Realme 5 Pro var. Daha güncel sanıyorum. Ona baktınız mı?

Alıntıları Göster
    Evet ama fiyat limitimizi aşıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: seylem

Meerhaba arakadaslar

Her hangi bir donanım problemi yada kronik bir sorun yok. Kamera çok çok iyi. Batarya rahat günü çıkartır.
    Yazılım Realme ui tam oturmadı. Andoroid 10'la beraber bazı buglar var. Yakında o da düzelir. Her ay güncellme alıyor zaten cihaz. Daha ne olsun.
    Bütçeni aşmasa 5 pro al diyecektim bende. Ama aşıyormuş.

(Artıları)
    + Kamera iyi
    + Yazılım güncel
    + Bataraya iyi
    + Ekran iyi
    + Konuşmalardaki iç kulaklık + mikrofon iyi
    + 2 sim ve sd kartını aynı anda kullanabilirsiniz. 3 Slot var.

(Eksileri)
    - Bildirim ışığı yok.
    - 3,5 MM kulaklık çıkışı zayıf.
    - Wi-Fi anteni zayıf.

(Eh işteler)
    +- Hoparlör çıkışı (çok tok sesi yok, ama düşük de değil)
    +- Kasa Kalitesi normal
    +- Realme ui hala eksikleri var.

• cenedi kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler bilgiler için
  • Yeni Güncelleme geldi;
    https://www.realme.com/in/support/software-update

Security
    ● Android security patch: March, 2020
    Fixed
    ● Optimized the effect of game audio
    ● Fixed the probability error of boot animation display
    ● Fixed the low probabilistic stucking issue while using third-party applications
    ● Optimized system power consumption
    ● Fixed low probability stucking issue due to the memory leak of system
    ● Fixed the probability issue that photos or screenshots are not displayed after upgrading
    * Android version: Android 10

Güvenlik
    ● Android güvenlik düzeltme eki: Mart 2020
    Sabit
    ● Oyun ses efekti iyileştirildi
    ● Önyükleme animasyonu ekranının olasılık hatası düzeltildi
    ● Üçüncü taraf uygulamaları kullanırken düşük olasılıklı takılma sorunu düzeltildi
    ● Optimize edilmiş sistem güç tüketimi
    ● Sistemdeki bellek sızıntısı nedeniyle düşük olasılık sıkışması sorunu düzeltildi
    ● Yükseltme işleminden sonra fotoğrafların veya ekran görüntülerinin gösterilmeme sorunu giderildi.
    * Android sürümü: Android 10

• Hala ayarlar guncelleme kısmından güncelleme gelmedi 2 aydir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam manuel yapıyorum. Beklemiyorum. Sizde de internet kota sıkıntısı yoksa öyle yapın. Bir zararı yok.
  • cenedi kullanıcısına yanıt
    Batarya hizli gidiyor diyorlar
    Sıkıntısı varmis guncellemelerin

Bir de hangi sirayla guncellemem lazim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Apple_M1

aynen hocam yapmayın ben manuel yaptım batarya pil ömru azaldı ama bu ota dan glen güncelleme mauel aynı mıdır bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Apple_M1

7,8 saat ekran süresi aldığım da oldu, 5 saat de. Kullanıma göre değişir. Eğer android 10'a geçmediyseniz bekleyin, realme ui düzene girsin.. Yok geçtiyseniz, güncelleme yapın mutlaka.

• Manuel güncelleme yaptım . Bundan sonra bana OTA dan güncelleme gelicek mi ? Yoksa ben sürekli manuel yüklemek zorunda mı kalıcam ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgur.sari21

Manuel güncelleme yaptım . Bundan sonra bana OTA dan güncelleme gelicek mi ? Yoksa ben sürekli manuel yüklemek zorunda mı kalıcam ?
    ota dan gelir merak etmeyiniz

• 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.