Şimdi Ara

Realme 10000 mAh Powerbank 55TL - Realme Band 99TL - Amazon.com.tr (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
204
Cevap
8
Favori
16.818
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NextMan--

Dün akşam hem sarı hem de siyah olan modelden sipariş vermiştim.İki renkte aynı şekilde 2 adet bağlantı yerine sahip ve 18w,herhangi bir farklılık yok :)

Sağolasın hocam neredeyse siparişi iptal ediyordum.

• Sarıyı almamak için zor tutuyorum kendimi

• neowho N kullanıcısına yanıt

Ben iki ay önce falan almıştım. Gerçek kapasitesi biraz düşük 6000 Mah dahi bulmuyor, onun haricinde iyi. 18w var, type c şarj deşarj için, usb girişi sadece deşarj için kullanılıyor.

Realme 10000 mAh Powerbank 55TL - Realme Band 99TL - Amazon.com.tr
    Realme 10000 mAh Powerbank 55TL - Realme Band 99TL - Amazon.com.tr

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 3 aydır falan kullanıyorum sadece 18w değil daha üstünü de destekliyor, ben m51de 25w şarj içinde kullanıyorum.

https://www.amazon.com.tr/dp/B0144AE0TI/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_HBT9WBWD5CSHB5DSK1TS?_encoding=UTF8&psc=1

• quote:

Orijinalden alıntı: edgar1899

3 aydır falan kullanıyorum sadece 18w değil daha üstünü de destekliyor, ben m51de 25w şarj içinde kullanıyorum.

https://www.amazon.com.tr/dp/B0144AE0TI/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_HBT9WBWD5CSHB5DSK1TS?_encoding=UTF8&psc=1

Dostum bunu alınca powerbanki mi hızlı şarj ediyoruz yoksa powerbankten telefonu mu ?

• Nightmare667 kullanıcısına yanıt

Hem powerbank tan telefonu hem de şarj aletinden powerbankı hızlı şarj edebilirsiniz. Telefonunuz ve şarj aletiniz 18w ya da üstünü destekliyorsa tabi ki.

• Bu powerbank, iphone type-c kablosu ile iphone telefonu hızlı şarj edebiliyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ignite kullanıcısına yanıt

Realme bu fiyata iken o alınmaz bence, hem hızlı şarj desteği yok, hem type c giriş ya da çıkış yok.

• Baseus ile bunun arasında kaldım var mı fikri olan

• Buna bir de hızlı şarj destekleyen kablo gerekli.

Önerisi olan var mı?

• CattishTurtle C kullanıcısına yanıt
    Yanında gelen kabloyu note 10 plus ile denedim hızlı şarjı destekliyor ama tabi super hızlı şarjı desteklemiyor. Bir de telefonun kablosu ile denemek lazım tabi.
  • Xef1ONYX kullanıcısına yanıt

Hızlı şarjdan kastınız 18W alabiliyor muyuz?

• CattishTurtle C kullanıcısına yanıt
    Evet

O zaman süper hocam kablo almaya gerek yok sanırım, powerbank max 18W verebiliyor zaten :)

• Aynen öyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnkAdA

Baseus ile bunun arasında kaldım var mı fikri olan

Amazondan baseus 10000 lik hepsini aldım diyebilirim iade ettm hepsinide , çünkü 5400 mah üstü alet yok ölçtüm hepsini hatta şu ucuz olan siyahı 4300 çıktı birisi. Zaten ölçüp kullanmadan iade ettim hepsinide. Baseus powerbank de dandik bir markadan öte değil kesinlikle önermiyorum. 20000 mah lık 3 ürününde de 11000 12000 13500 çıktılar. Almayın baseus hocam. Bu üründen aldım kargoda yarın gelince ölçcem bakalım kaç çıkcaklar. Anker 20000 var 1 yıl olcak 16500 civarı doluyor hala anker tavsiye ederim. Xiaomi 20000 mah var 17000 bindi 1 yıl önce şu an 14000 lerde.
    Duracell de var 10000 mah 9200 mah oda.

Yani bu ucuz ürünler ucuz mucuz değil baseusun fln, verdikleri mah parası anca ederler , eski geridönüşümlü pilleri döşeyip satıyolar diye düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imax1 -- 2 Mart 2021; 15:24:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Super hızlı olması için 25w lazım zaten?

• Zendo kullanıcısına yanıt

İphone 7 de hızlı şarj yok zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: imax1

Amazondan baseus 10000 lik hepsini aldım diyebilirim iade ettm hepsinide , çünkü 5400 mah üstü alet yok ölçtüm hepsini hatta şu ucuz olan siyahı 4300 çıktı birisi. Zaten ölçüp kullanmadan iade ettim hepsinide. Baseus powerbank de dandik bir markadan öte değil kesinlikle önermiyorum. 20000 mah lık 3 ürününde de 11000 12000 13500 çıktılar. Almayın baseus hocam. Bu üründen aldım kargoda yarın gelince ölçcem bakalım kaç çıkcaklar. Anker 20000 var 1 yıl olcak 16500 civarı doluyor hala anker tavsiye ederim. Xiaomi 20000 mah var 17000 bindi 1 yıl önce şu an 14000 lerde.
    Duracell de var 10000 mah 9200 mah oda.

Yani bu ucuz ürünler ucuz mucuz değil baseusun fln, verdikleri mah parası anca ederler , eski geridönüşümlü pilleri döşeyip satıyolar diye düşünüyorum

Alıntıları Göster

hocam bu mah işi nasıl oluyor, yani 10.000 olmadıgı halde neden 10.000 yazıyolar veya neden 6000 mah falan veriyo acaba

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.