Şimdi Ara

Realme 10000 mAh Powerbank 55TL - Realme Band 99TL - Amazon.com.tr (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
204
Cevap
8
Favori
16.815
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de konusunu açmaya girdim baktım açılmış bile :) Ben görür görmez aldım zaten indirimsiz hali ile bile almayı düşünüyordum renginden dolayı, listeme eklemiştim bir baktım fiyat inanılmaz düşmüş direkt yapıştırdım günün en güzel olayı bu oldu benim için...
  • Sarı rengini kast ettiniz değil mi? Siyahı zaten standart, her marka da olabilecek bir tarzda.

• White Water kullanıcısına yanıt
    Evet hocam Sarı renkten bahsediyorum
  • sarı olanın resimlerine 12w olduğu yazıyor. ayrıca 2 usb, 2 type c çıkışı var, güç düğmesi ise yan tarafta. Siyah olan 1 usb, 1 type c, güç düğmesi üst tarafta. bu ikisi farklı ürünler mi yoksa resimer mi karışmış?

• quote:

Orijinalden alıntı: TITAN

powerbankın varsa alma boş iş bende 2 tane var ikisini de kullanmıyom

Alıntıları Göster

bende xiaomi var 4 yıllık sürekli kullanıyorum neyse yedek aldık bitane

• Scutigeromorpha kullanıcısına yanıt
    Hocam muhtemelen resimler yanlis.
  • Scutigeromorpha kullanıcısına yanıt

alta inince onda da 1typ c ve usb gözüküyor, ama bnunun 2 di de oppo ismi ile gözüküyor. onda 4 giriş çıkış var. acaba hangisi gelecek.

2i diye bir model daha varmış, onda 4 giriş/çıkış var.

https://www.amazon.in/realme-10000mAh-Charge-Li-Polymer-Yellow/dp/B08LLWJJCD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 1 Mart 2021; 16:4:38 >
  • Fark varsa sıkıntı gerçekten. Siyahtan siparişi geçtik.
  • Arkadaşlar ben müşteri hizmetleri ile görüştüm sarı olan 4 port siyah olan 2 port tek fark bu dediler bende siyah almıştım kargoya verildi çok sorun değil ama belki iade ederim bilmiyorum
  • Kalın diyorlar yorumlarda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • doken kullanıcısına yanıt
    Değerli bilgi için sağolun hocam. Siyah iptal edip sarı aldım.
  • doken kullanıcısına yanıt
    Hocam bir yanlışlık var,mh de yanlış biliyor bence,iki ürün de renk farkı dışında aynı..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana denen bu hocam mh ile özellikle görüştüm tek fark bu dedi ama port farkı varmış katalog doğru dedi benimki kargoya verildiği için iptal edemedim ama çokta önemi yok gibi
  • Bella Ciao kullanıcısına yanıt
    Mh direkt katalogtan baktı söyledi onun yalancısıyım ben hocam
  • Müşteri hizmetlerinin söylediği bilgi büyük ihtimalle yanlıştır ancak doğruysa da 4 port olan kötü bir model quick charge yok ve 4 port olmasının bir avantajı yok, type-c portu sadece giriş olarak kullanılıyor.
    Yani iki modelde de 2 çıkış var, 4 port olanın farkı iki çıkışın da Type-a olması ve QC desteklememesi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: doken

Arkadaşlar ben müşteri hizmetleri ile görüştüm sarı olan 4 port siyah olan 2 port tek fark bu dediler bende siyah almıştım kargoya verildi çok sorun değil ama belki iade ederim bilmiyorum

hayda , ben buna dikkat etmemiştim

ben de siyah almıştım sipariş kargoya verildi, sarı alan arkadaşlar yarın konuya foto atabilirlerse sevinirm

youtubeda izlediğim bi videoda da 2 porttu sarı ilginç

• SHADOW kullanıcısına yanıt

4 port olan 12w ama 18w değil real me sitesine göre

Powerbank 2 ve 2i modeli var, her rengin 4 ve 2 portlu modrli var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dogecoin -- 1 Mart 2021; 18:34:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dogecoin

4 port olan 12w ama 18w değil real me sitesine göre

Powerbank 2 ve 2i modeli var, her rengin 4 ve 2 portlu modrli var.

amazonda iki üründe de aynı açıklama var ama bakalım yarın gelince görürüz artık , çok da önemli değil benim için sadece telefon şarj ederim zaten

açıklama şöyle amazonda:

• 18W İki Yönlü Hızlı Şarj
    • Kapasite: 10.000 mAh
    • Çift Çıkış Bağlantı Noktaları (USB-A ve USB-C)
    • Kaliteli tasarım
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Çok iyi fiyat alıcam ama kararsız kaldım sarısında 4 farklı giriş çıkış var siyahta 2 adet mi anlamadım?

• 2 port olan 18w mi hocam. Amazon yorumlarda siyah alanlar 18 demiş
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.