Şimdi Ara

Realm First! 85 Druid (Hoca nettin sen?)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Realm First! 85 Druid (Hoca nettin sen?)

• yaklasik 1 saat once realm first 85 warrior gördüm millet kafayı emiş ondan oluyor bunlar
  • 80 lvl goblin gördüm az önce...
  • ilk 3 kişiden biridim 81 olan ve 82ye giden ama sıyırmadım kafayı henüz yattım uyudum... millet almış başını gitmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akallabêth

quote:

Orijinalden alıntı: Kerow

80 lvl goblin gördüm az önce...

Race change yapmıştır.

Bu arada world first 85 Athene (oyunda Forscience) isimli, geçen ek pakette de world first 80 olan (ama exploit yüzünden banlanan) bir paladin.

Goblin ile Worgen'e race change kapalı bildiğim kadarıyla belli bir süre.
  • yorum yapın nasıl ortam, questler filan
    worgen acmanın bir kosulu var mı charımı satmıstım bastan baslıycam icin lvl 60 karakterim bile yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

quote:

Orijinalden alıntı: Akallabêth

quote:

Orijinalden alıntı: Kerow

80 lvl goblin gördüm az önce...

Race change yapmıştır.

Bu arada world first 85 Athene (oyunda Forscience) isimli, geçen ek pakette de world first 80 olan (ama exploit yüzünden banlanan) bir paladin.

Goblin ile Worgen'e race change kapalı bildiğim kadarıyla belli bir süre.

İlk başlarda olmicak demişlerdi ama açık şu an.
  • İlk türk 85 gelio az kaldı http://www.tekjeton.com/ 84,5 suan adam.Deli gibi kasıolar ya...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nepheth -- 7 Aralık 2010; 14:48:05 >
  • millet deli gibi kasıyor ya
  • Sabah mage aldı bizde 85'i. Hayvan herifler yahu.
  • Yapan yapıyor valla bende şimdi worgene çevireyim dedim

Your Character Race Change is now pending. During that time, you can check the Transactions Page to see the status of the race change.

After the race change is complete, the next time you log in to World of Warcraft, the character should be ready to enter the race change and customization menu.

Near the character's name on the character select screen, there should be an option to enter the customization menu for that character. When you are satisfied with the changes, you can enter the game immediately as your new character race. If you wish, you can put off the changes for a later time and just play the game as before.

yazdı karakter değişimin beklemede hazır olduğunda görebileceksin yazıyor burdan bir sorun olmadığını 1 saate kadar girebilceğim sonucunu çıkarta bilirmiyiz ofisteyim eve gittiğimde sürpiz olmaz inşalla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazuach

İlk türk 85 gelio az kaldı http://www.tekjeton.com/ 84,5 suan adam.Deli gibi kasıolar ya...

Usta naptın sen ya İzleyorum acayip wow oynayasım geldi :d Her an alabilirim. Catayı :S

• quote:

Orijinalden alıntı: kucuk

quote:

İlk türk 85 gelio az kaldı http://www.tekjeton.com/ 84,5 suan adam.Deli gibi kasıolar ya...

Usta naptın sen ya İzleyorum acayip wow oynayasım geldi :d Her an alabilirim. Catayı :S

Bide bana sor.Bıraktım oyunu ama videoyu izlerken insanın tekrar başlayası gelmio değil aklına

• E oha ber kadeşim manyaklık ya.
  • Adamlar yapıyor :D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kucuk

quote:

Bide bana sor.Bıraktım oyunu ama videoyu izlerken insanın tekrar başlayası gelmio değil aklına

Valla benim az kaldı başlıcam galiba.. Patchleri çekiyorum sonra bi durum değerlendirmesiyle ya başlarım yada başlamam :D

• Ya arkadaşlar heroic dungeonlar exp vermiyor 120-240 veriyor bi saçmalık var bişey yapmadım ondanmı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alkımm

Ya arkadaşlar heroic dungeonlar exp vermiyor 120-240 veriyor bi saçmalık var bişey yapmadım ondanmı acaba

# Level 80 or higher players get 10% of normal experience for killing Lich King creatures.
  • Yeni sistemle bütün server lar birleşçekti hesapta 40 dk dır giremedim.Cata nın görev zinciri nasıl başlıyor olmucak böyle bekle bekle
  • millet epic dizmeye başladı hey gidim. adam 277 284 le kasıyor o questleri de daha önce yaptılar zaten betada. stream den izliyorum adam bi quest i yapamadı yazıyor bu nasıldı unuttum diye. bizde ilk defa deneyip öğrenmeye çalışırız normal insan olarka. ben başlamadım zaten tekrardan sırf bu düzen yüzünden. 10 tane no life olacak oyunculuğu da iyi anca birşeyler yaparsın. yoksa 3 ay sonra yapmışsın ne anlamı var ki. şimdi kendini avutanlar çıkar amaç eğlenmek yavaş yavaş eğlene eğlene oynuyoruz diye. kim ne derse desin bu tarz oyunlar en iyiyi yapmak için oynanır. herkes içten içe ister bunu ama yapamayacağını bildiği için dile getirmez. yok benim kimseye yetime geçme isteğim yok diyen daha yogg 25 man görmeden catac raidlerini denemeyecek mi şimdi deneyecek. millet ne yapıyorsa onlara yetişme isteği var işte. bide bunun için ayrı uydurulan yeni yerler daha güzel oluyor grafikler felan daha gelişmiş atmosfer vs yalanı var.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.