Şimdi Ara

Reality Gaming RPG: GTA San Andreas

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  Reality Gaming RPG: GTA San Andreas

GTA San Andreas ortamında RPG deneyimini yaşamak için sizleri sunucumuza bekliyoruz. Oyun ve ortam hakkında kısaca bilgi vermek istiyorum. Öncelikle GTA San Andreas oyununa ve SA:MP eklentisine sahip olmanız gerekiyor. Daha sonra buradan Reality Gaming RPG forumlarına üye olmanız ve oyun hakkındaki kurallar ve bilgilendirmeleri incelemeniz gerekiyor. RPG ortamında olduğumuz için, sunucu içerisinde sergileyeceğiniz davranışlar, kuralları kaale almanız çok önemli. Kuralları inceledikten sonra forum üzerinde oyuna giriş yapacağınız karakteri nasıl yaratabileceğiniz hakkında bir bölüm bulacaksınız. Normalde sitemizde bulunan panelden karakter başvurunuzu yapabiliyorsunuz ama anasayfa ve panel bakımda olduğu için kısa bir süre forum üzerinden başvuru yönergelerini takip etmeniz gerekiyor. Eğer daha önce SA:MP Role Play deneyiminiz olmadıysa forum üzerindeki rehber konularından ve diğer üyelerden temel bilgileri edinebilir, sunucuya girince belli bir seviyenin üstünde olmuş olabilirsiniz. Daha sonrası oyunda edineceğiniz deneyimlerle birleşip pekişecektir.

Sunucu üzerinde role play yaparken ekibimiz tarafından yazılan birçok sistemle gerçekçiliği arttırıyoruz. Oyunu gerçeğe yaklaştırmak için hergün geliştirmeye devam ediyoruz. 2011'den buyana birçok başarıya, güzel rollere imza attık. Sunucumuz üzerinde yaratıcağınız karakterinizle yep yeni bir hayata başlayıp role playin zevkine varabilirsiniz. Detaylı bilgi için forumumuza bekliyoruz!
    Tüm sorularınızı forumumuz üzerinden bana özel mesaj atabilirsiniz. Forumdaki kullanıcı adım Intersect.

Sunucuda yapabileceğiniz sınırsız sayıda şeyden biri olan graffiti sistemi hakkındaki videoyu buradan izleyebilirsiniz.

Aşağıda sunucumuzdan karelere göz atabilirsiniz. Daha fazlası içinwww.rg-rpg.com vewww.rg-rpg.com/forum adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi candaVinci -- 29 Ocak 2014; 2:23:33 >

• Vendetta gaming dönemi anılarım depreşti. Oyun aradığım şu dönemlerde san andreas indirip role play oynamak eğlenceli olacaktır umarım :)
  • Aç-kapat yalama oldu 99 gibi. Bol şans.
  • zamanında denemiştim çok bugluydu yine denemek lazım
  • Bug sorunumuz yok, v3 dönemine geçiyoruz 5 şubatta. Tüm sistemler kontrol ediliyor ve deneniyor. Sorunsuz bir şekilde yeni dönemde eski oyuncularıda aramızda görmekten mutluluk duyarız. İyi dilekleriniz için teşekkürler.
  • Ne güzel günlerdi, şimdi açılmamak üzere kapandı. T-Samp sizin yokluğunuzu arıyacak.
  • Kendisini tam anlamıyla özlediğim sunucudur. Vendetta Gaming'te rol yapıyorum ama inanın bi' Reality değil, gerek sistemleri gerek rolleri. Colinas'tan 25 bine aldığım evde uyuşturucu yetiştirip o odayı mobilya sistemiyle aldığım kapıyla kilitlemiştim soranlara kişisel eşyalarım var deyip kapı açmıyordum vay bee
  • Geri sayım başlamış!http://www.rg-rpg.com/
  • quote:

Orijinalden alıntı: thecash50

Ne güzel günlerdi, şimdi açılmamak üzere kapandı. T-Samp sizin yokluğunuzu arıyacak.
    v4 ile forum aktif.
  • Vendetta Rpg ye başvuru yaptım. Karakter geçmişi falan yazdım. Ancak giriş yaptığımda herhangi bir karaktere sahip değilsiniz. Lütfen panele girip başvuru yapın diyor. Ne yapmalıyım?
  • keşke geri gelse en sevdiğim sunucu çok özledim...
  • Geri gelsin ister miydiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rg rpg haberleri için YENİ İnstagram hesabını takip edelim.

realityroleplaytr

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.