Şimdi Ara

Real Racing 3 Oynayanlar (GameCenter paylaşım sayfası) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Oyunda elit oyuncu statüsü diye bir şey varmış. Burada elit oyuncu kimse var mı acaba? Elit oyuncu olanlar ya da bilgi/fikir sahibi olanlar cevaplasın lütfen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Oyunda elit oyuncu statüsü diye bir şey varmış. Burada elit oyuncu kimse var mı acaba? Elit oyuncu olanlar ya da bilgi/fikir sahibi olanlar cevaplasın lütfen.

Game center maalesef ki Apple tarafından tarihin tozlu sayfalarında yer almak üzere rafa kaldırıldı. Bunun yerine facebook arkadaşlığı ile çözüm sağlıyoruz dereceleri görmek ya da karşılaştırıp kapışmak için. Elit dediğin de çok da önemli şeyler değil. 150 ya da 250 level olunca elit olunuyordu. Ben şu an 149 leveldeyim. 150 olunca göreceğim elit 150 miymiş 250 mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • MuratbanK kullanıcısına yanıt
    IOS ve Android'de durum tam olarak aynı değil sanki. 150'den önce, az da olsa elit olan varmış. RR3 forumunda okumuştum. Bana 150'den sonra geldi. Avantajı, para neyse de, günlük altın ödüllerini ikiye katlaması. Aylık 110 altın ediyor. Hiç yoktan iyidir.

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=124266002&fromzero=yes

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bocekgrafik kullanıcısına yanıt
    Seviye 150 olup oyunda bir sonraki girişte elite oyuncu yapıyormuş. Tecrübeyle sabitlendi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.