Şimdi Ara

Real Racing 3 [ANDROID ANA KONU] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
223
Cevap
4
Favori
9.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yıllar önce Atrix'de hilesiz hurdasız 59. ncu level a kadar gelmiştim. Bozulunca HTC one s almıştım, Google play games i açtım, FB ile bağlandım, en başından başlattı. Yıllardır oynamıyordum, geçen sene yine denedim, yok, olmuyor, finish çizgisi görünüyor, iki araba birden geçiyor. Tamamen zengin arab pijlerine yönelik oyun olmuş, her taraftan para istiyor oyun, sildim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar Oyuna Yeni başladım sayılır 36 leveldeyim. Altın ile satılıp İndirimle gelen araçları almalı mıyım sizce? Alırsam ilerleyen bölümlerde çıkan araçlara altın yeter mi? Birikiyor mu tekrardan? Teşekkürler

• 100 K altın da alsan yetmez. Kara delik gibi çekiyor altınları. Ben bırakalı 2 sene olmuştu. 400+ levelim vardı. Buna rağmen ancak zaruret kadarına yeterdi altınlar. İstisnâlar hariç bütün arabaların yükseltmeleri de tam değildi.

Hızlı level atlamak için 10 turluk ilk LMP yarışını kullanıyor açan herkes. Ama ona rağmen tamâmen zaman kaybı. Baktım olacak gibi değil; hileyle altın yüklemiştim.

Ama bu demek değil ki hemen hileyle altın al! Önce tüm yarışları açacak kadar kendin yarış; tıkandığın yerde de altınları yükle. Benim tavsiyem böyle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bocekgrafik kullanıcısına yanıt
    Şimdilik yavaş yavaş ilerliyorum güzel gidiyor en azından bölümlerin en az %75 ini zorbalık yapmadan bitirilebiliyor. Şu an 45 leveldeyim. Başka bir sorum olacak arkadaşlarım mobil veriden araçların servis ve diğer bekleme işlerini reklam izleyerek hemen geçebiliyor ama ben wifi ağına bağlanmazsam mobil veriden reklam izleme seçeneği çıkmıyor bu konuda bir bilginiz var mı? Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Ayrıca önceki sorumda geliştirmelerden ziyade altın ile araç alımlarından bahsettim. Örneğin yarışları geçtikçe bazen önüme misal 125 altınlık araç 100 altına satılıyor bende sevdiğim bir araç ise alıyorum değilse zaten bölümlerin en iyi arabasını aldığımdan gerek duymuyorum yarın bir gün olur da bütün arabaları almam gerekirse pahalıya alırım diye şimdi önüme indirimle gelen bütün araçları alsam ilerleyen bölümlerde yeni çıkan arabalara tekrardan o zaman zarfında araç almak için altın birikiyor mu diye sormuştum. Teşekkürler.

• Online reklam seyretmen gerekiyor çünkü

Tamam zaten mobil veri açık

• Yukarıda "100K altın olsa da yetmez" sözüm onun içindi. İstisnâlar hariç alma yani. Yüksek tier araçların tüm yükseltmeleri çok altın istiyor çünkü. Altınlarını harcama. İleride lâzım olacak hepsi.

• Mobil veri açıksa izlemene engel bir durum olmamalı.

Tamam teşekkürler ilgin için

Ne yazıkki mobil verideyken reklam seçeneği gelmiyor wifi ye bağlanınca reklam seçeneği geliyor

• Garip ama mobil verinin harcanmaması adına da iyi bir şey diğer taraftan.

Bende note 10 plus var mobil veriyle reklam açamıyorum arkadaşta note 8 var o açabiliyor hazır yılbaşı kampanyasından 50gb 50 tl ye aldım harcasın istiyorum ama ne yaptıysam olmuyor maalesef

• Telefonu modem olarak kullan. PC'yi ona bağlayıp oyun indir. Maks 10 saate tamamdır...

Oyun mu 10 saate biter 😊

• 50 GB...

😁😁 şimdi anladım

• Artık altın kasmak daha kolay hale geldi oyunda bir reklam izleyince 42 altın veriyor genellikle çoğu reklamda 42 altın veriyor season pass modasına oyunda ayak uydurdu konuyu hortlattım ama 😁

• en son 4 yıl kadar önce oynamıştım acaba yenilikler geldi mi? yeni pistler olsun yeni sürüş mekanikleri falan, yoksa olduğu yerde sayıyor mu?

• Son güncelleme ile oyuna giriş yapamıyorum sürekli oyundan atıyor neden acaba oyuna girerken atıyor hemen ekrandan

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.