Şimdi Ara

Real - Psg maçının konuşulmaması (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
1.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Vict0ry

quote:

Orijinalden alıntı: JeffJason

Neymar şu balon Ronaldo'ya haddini bildirsin de kurtulalım şunun fanboylarından.

balon 1 sene gözüküp kaybolan adama denir. Emeğe biraz saygınız olsun.

Balon dememin sebebi dunyanin en iyi oyuncusu olarak gosterilmesi.Yoksa cok iyi futbolcu ama hic bir zaman en iyisi degil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

quote:

Neymar şu balon Ronaldo'ya haddini bildirsin de kurtulalım şunun fanboylarından.

balon 1 sene gözüküp kaybolan adama denir. Emeğe biraz saygınız olsun.

Balon dememin sebebi dunyanin en iyi oyuncusu olarak gosterilmesi.Yoksa cok iyi futbolcu ama hic bir zaman en iyisi degil.

Messi ve Ronaldo gelmiş geçmiş en iyi ve en başarılı 2 futbolcu onların gölgesine bile yaklaşacak bundan sonra 100 sene sonra futbolcu zor bulunur. 2sini birbirinden ayırmak doğru değil ve başarılar tesadüf değil.

• Böyle bir eşleşmeyi çeyrek veya yarı finalde vs bekliyordum, erken oldu. Epey zevkli olacak gibi.

Ama Madrid'e yine ofsayttan gol verirler geçer turu.
  • Madrid turu geçer çeyrekte Bayern ile karşılaşır

• quote:

Orijinalden alıntı: Mebasta

Real Madrid'in, Şampiyonlar Liginde enteresan bir balı var. Hakemler de baya yardımcı oluyorlar ondan dolayı ben París'e çok fazla şans vermiyorum. Real Madrid'i elemek için onlardan bir tık daha iyi takım olacaksın ki eşit şartlarda iki takımın maçı olsun. Hakem zaten onları bir tık yukarı seviyeye çıkarttığı için şartlar eşitleniyor.

PSG elerse öndeki üçlünün çok iyi oynaması şartıyla eleyebilir bence.

aynen yillardir kolay rakiplerle eslesiyorlardi finale kadar. bu sene boyunun olcusunu alacak Real.

psg rahat gecer turu
  • Bu turun favorisi yok, orası kesin.

Ancak bir gerçek var ki, yıllar sonra Madrid'e yarı finalden önce adam akıllı bir rakip geldi.
  • Psg bana man city ile birlikte yapay bir takim gibi geliyor. Ruhu yok. O nedenle favorim real madrid.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tüm dünyanın gözü bu maçta olacak :) Real Madrid için çok zorlu eşleşme , unai emery real Madrid i çok iyi tanıyor uzun yıllar ispanya laliga tecrübesi var :) bu büyük bir tehdit Madrid ile oynamaya alışık , PSG nin Barcelona tecrübesi var gerçi onlarda gurupların son maçında sos verdi bayern deplasmanında kaybettiler :) Benim favorim PSG bu maç için , sonra ki turlar içinse sürprizler olursa kafa takımlar erken havlu atarsa , psg finale bile yürür !
  • Psg parayı basıp transfer yapan Arap parasıyla başarılı olacağını sanan takım ama Real de sanki fakir ama gururlu genç,Altınordu gibi gariban alt yapı takımı anasını satayım.Para harcama konusunda Real'in eline kim su dökebilmiş şimdiye kadar
  • Takım kültürü zayıf bu takımların city ve psg.City daha derli toplu oynuyor Psg çok fazla hücumcuların işene bakıyor.Neymar mbappeyi tutarsan kitlersin psgyi arka hat dağılır.Psg çözülmesi kolay bir rakip city daha zorlu.

Ancak tüm bunlara rağmen yine de psg bu sene iddalı.Bnuları elerse de ancak ya Bayern ya Real eler ya da beğenilmese bile barça

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBF37AF64 -- 12 Aralık 2017; 23:1:23 >
  • Barcelona'nın oyun yapısı ile Real Madrid arasında dağlar kadar fark var. Fizik mücadele, oyun hızı arttığında Barcelona inanılmaz zorlanırken Real Madrid tam da bu oyun şekliyle oynuyor ve işine geliyor. Yani kapanan takımlara karşı bile daha fazla zorlanıyoruz. Kontratak futbolu oynuyoruz. Bale o zaman sakat olmadığı takdirde her türlü büyük avantaja sahibiz. Tek korkum sağ bekte Carvajal oynamayacak. Onun endişesi dışında bir şey yok. Stoperlere güveniyorum umarım orda da bir sakatlık olmaz.
  • Konuşulmasına gerek yok ki, gecenin 1. Kanal maçı olacak yerel maçlar hariç.

• Psg, Real'i eleyecek gibi duruyor iddaa oynayacaklar ise bence hiç bulaşmasın ne olacağı belli olmayacak maç.

• Neymar akacak romaldo bakacak

• sahin abi bunu dedigigne gore ronaldo hat trick yapar

• psg bence bir adim onde yine de real tecrubesiyle gecebilir turu belli olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: maşık

Takım kültürü zayıf bu takımların city ve psg.City daha derli toplu oynuyor Psg çok fazla hücumcuların işene bakıyor.Neymar mbappeyi tutarsan kitlersin psgyi arka hat dağılır.Psg çözülmesi kolay bir rakip city daha zorlu.

Ancak tüm bunlara rağmen yine de psg bu sene iddalı.Bnuları elerse de ancak ya Bayern ya Real eler ya da beğenilmese bile barça

Neymar, Cavani ve Mbappeyi durduramazsin. Cavani savunmanin dengesini cok bozuyor.

PSG daha derli toplu da, Motta yoktu. Motta 6da Rabiot 8de, PSG daha derli toplu oynuyor.

tek korkum Kurzawa ve hakem.
  • Realci olarak reale şans vermıyorum acıkcası. Neymar Cavani Mbabppe bu ucluyu durduracak ne savunma ne güç var realde şuan için. kaldı ki cavani affetmez. PSG bu sene city ile beraber final adayları Psgyi anca city elerdi.
  • Rahat durdurulur orta saha ve hücum hattı arası kopuk psg de defansta dediğin gibi kurzawanın dengesiz hareketleri var.

Kimse barça real macına bakıp psg bu reali süpürür falan diyemez.Psg iyi takım ama en iyisi olacak seviyede değil.
  • Real Madrid eler.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.