Şimdi Ara

Real Madrid'li Taraftarlardan Küçük Düşürücü Resim (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
217
Cevap
0
Favori
10.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence on numara yapıyorlar, bilmiyorlar bizim millet gazla çalışır. kuyruk acıları var süper kupadan. Aslanlar gibi oynarız, pişman ederiz her türlü şaklabanlıklarına.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenb0ran

Taraftar forumlarında kurayı bu resimi paylaşarak açıklıyorlar.

Güzel olmuş güldürdü :D ama olurda gs madridi elerse çok daha iyileri çıkar :D
  • güzel yapmışlar
  • Manu yu cüneyt sayesinde elediler gelmişler bide kral tacı takmışlar kafalarına Nefret ediyorum Real den, Barca fanıyım. Biz elenirsek umarım Barca alır kupayı
  • komik olmuş
  • bizim 10 yıl önce yaptığımızı adamlar düzenli aralıklarla yapıyor. ben olsam ben de dalga geçerim. ki gayet de çömez bir takımız avrupada. neyin tribindesiniz. boşverin bunları eşleşmenin tadını çıkarın. arenada çıplak gözle ronaldo & özil izleyeceğiz daha ne?
  • hala elersek diyenler var neyse umarım eleriz.
  •  Real Madrid'li Taraftarlardan Küçük Düşürücü Resim
  • Galatasaray gidip de orada eskiden oynadığı futbol oynamaz. Öyle fark yeriz diye bekleyenleri görürüm maçtan sonra. Ilk maç deplasmanda. Skor tahminimce ya 1 farkla real alır yada berabere kalırız. Evimizdede ya beraberlik yada yeneriz 1 farkla. Drogba ve snejder patlar o maçta. Buragi hiç konuşmuyorum zaten her mac patlıyor. Eleyecez ve sıradaki gelince herkez yine aynı konuşacak. Ronaldo insan dışı oynamazsa eleriz;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: myres

Galatasaray gidip de orada eskiden oynadığı futbol oynamaz. Öyle fark yeriz diye bekleyenleri görürüm maçtan sonra. Ilk maç deplasmanda. Skor tahminimce ya 1 farkla real alır yada berabere kalırız. Evimizdede ya beraberlik yada yeneriz 1 farkla. Drogba ve snejder patlar o maçta. Buragi hiç konuşmuyorum zaten her mac patlıyor. Eleyecez ve sıradaki gelince herkez yine aynı konuşacak. Ronaldo insan dışı oynamazsa eleriz;)

Keşke elese, bir FB'li olarak.
    Ancak imkansıza yakın, Real ligden ümidi kesti zaten, tamamen Şampiyonlar Ligi'ne oynuyorlar.
    İşi şansa bırakmazlar.
  • quote:

Malaga nedir? paris nedir? daha dünkü moklar.
  • Komik olmuş doğru söylüyor diyen troller (özellikle Galatasaraylılar)

Tuttuğunuz takımın büyüklüğünün farkına varın. Resmi yapanlarda velet, "ama doğru söylüyor hacı" diyenlerde velet. Biraz geçmişini bilen Madrid'li bu resmi yapamaz. Ayaklarının titrediği günleri çabuk unutmuşlar. Evet yüksek ihtimalle eleyecekler, favoriler ama ben Madrid'i hep, Monaco ve Sami Yen'de ki Jardel'in gollerinden sonra sahaya serilmiş halde hatırlayacağım.

Yapanlara cevap niteliğinde karşılık vermek isteyenler hiç photoshop paint falan uğraşmasın 1 adet 500x500 büyüklüğünde Galatasaray formalı Jardel .jpg'si kafi...
  • Favori olmayabiliriz. Çok fazla bir beklentimiz de olmayabilir ama Galatasaray sahaya her zaman kazanmak ister.

Ek olarak: Gün gelir devran döner, horoz ....lır tavuk ...mer
  • quote:

Orijinalden alıntı: çağrışş

Favori olmayabiliriz. Çok fazla bir beklentimiz de olmayabilir ama Galatasaray sahaya her zaman kazanmak ister.

Ek olarak: Gün gelir devran döner, horoz ....lır tavuk ...mer

Favori olmayabiliriz. Çok fazla bir beklentimiz de olmayabilir ama Galatasaray sahaya her zaman kazanmak için çıkar.

Böyle yazacaktım, yazamamışım. Uykum gelmiş galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: il buono 10

quote:

Orijinalden alıntı: N-HakaN

quote:

Orijinalden alıntı: il buono 10

adamlar haklı bazı arkadaşlar bizi 10 yıldır şampiyonlar liginde harikalar yaratan bir takım gibi görüyor ama durum öyle kadro olarak da öyle isim olarak da

biz kendimizi çok büyük görüyoruz malesef ne olduğumuzu bilsek iyi olur ayağımız yere basmalı biz uefa kupamız var diye övünürüz real madrid 9 şampiyonlar ligi 2 uefamız var diye

Git real Madrid'i tut reis Galatasaray'ı tutmak senin gibilere yakışmaz
    Kim gelirse gelsin eleyebiliriz elenebiliriz ama senin gibi baştan pes etmeyiz karakter meselesi

önce sen adam ol sen kimsinde taraftarlığıma laf atıyorsun ben bu kulüpte yattım bu kulüple kalktım o zaman böyle bilgisayarlar falanda yoktu ilk çıkan gazeteyi beklerdik acaba haberler nasıl diye

ben pes ettiğimiz söylemedim bence asıl aptal salak taraftar şansların %50 olduğunu söyleyen taraftardır ayağın yere basmadan zafer kazanamazsın

Belli kimin ne olduğu kardeşş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Real Madrid'li Taraftarlardan Küçük Düşürücü Resim

• Komik olmuş
  • Hadi diğer her takımı anladım da,malaga'yı o resimde gsnin gelmesini istiyor gibi güçlü bir takım olarak resmetmeleri beni bile rahatsız ediyor.
    Gs'ye malaga çıksaydıda göreydik nasıl ağlıyor o kaşları çatık malaga
    Bu arap sermaayesi futbolu yok etmeye başladı artık. PSG ve Malaga arap sermaayesine borçlu şuanki güçlerini,ki malaga o haliyle bile abartılacak bir takımda değil.
  • Bunu yapan İspanyollar mı fenerliler mi bilmiyorum ama Malagayı o seviyede görmeleri nasıl bir egodur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MajestiC

Komik olmuş doğru söylüyor diyen troller (özellikle Galatasaraylılar)

Tuttuğunuz takımın büyüklüğünün farkına varın. Resmi yapanlarda velet, "ama doğru söylüyor hacı" diyenlerde velet. Biraz geçmişini bilen Madrid'li bu resmi yapamaz. Ayaklarının titrediği günleri çabuk unutmuşlar. Evet yüksek ihtimalle eleyecekler, favoriler ama ben Madrid'i hep, Monaco ve Sami Yen'de ki Jardel'in gollerinden sonra sahaya serilmiş halde hatırlayacağım.

Yapanlara cevap niteliğinde karşılık vermek isteyenler hiç photoshop paint falan uğraşmasın 1 adet 500x500 büyüklüğünde Galatasaray formalı Jardel .jpg'si kafi...

Yazık yaa. geçmişte takılı kalmışın sen. Sene 2013 olmuş

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.