Şimdi Ara

Real Madrid'e karşı başlatılan operasyon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ronaldo ile başlayan sırasıyla Coentrao, Mourinho, Di Maria, Modric, James diye devam eden operasyonların bir anlamı olmalı.

Zamanlaması manidar değil mi? İspanyanın Fetö örgütü falan var herhalde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2 sene ust uste CL aldirmazlar diyordum, sahada sabote etmek dikkat ceker diye bu yola girdiler. 1-2 sene CL aldirmazlar bize o zamana da kemik kadro yaslanir zaten. Bitirdiler takimi

Barcelonanin prime doneminden bile daha domine CL donemi gecirince fisimizi cektiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paşa Hazretleri -- 21 Haziran 2017; 18:37:21 >
  • barcaya vergi kaçakcısı diyen bu madridliler değil miydi ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asil Türk Kanı

barcaya vergi kaçakcısı diyen bu madridliler değil miydi ya

O yan vasfı dostum, esas ünvanları bölücülük

• quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

quote:

Orijinalden alıntı: Asil Türk Kanı

barcaya vergi kaçakcısı diyen bu madridliler değil miydi ya

O yan vasfı dostum, esas ünvanları bölücülük

biraz içerlenmiş gibisin paşa hazretleri haberler bozdu galiba
  • Forumda Messi'ye vergi meselesi yüzünden vatan haini vs bile diyenler vardı. Şimdi tepkilerini merak ediyorum.
  • James, Ronaldo,Mourinho ,Coentrao ve Di Maria Jorge Mendesle çalışıyor . Mendes de araştırılmalı.
  • İspanya devlet tv'sine göre Cristiano Ronaldo, vergi kaçırma suçlamasında €14.7M'yu ödemeyi kabul etti. (Reuters)

• İspanyollari sevmem, zaten sevilecek pek bir özellikleri de yokta, onlarin bile birbirinin takimina bölücü dedigini bugüne kadar duymadim. Fanatizmde cigir actiginiz icin tebrik ederim.

Ayrica, bir yerdeki insanlar nasil yasamak istiyorlarsa, öyle yasamak haklarina sahipler. Buna bölücülük denemez. Demokrasi ve özgürlükler dünyasinda yasiyoruz.
  • Tritlum kullanıcısına yanıt
    bu arkadaş diyordu soralım ne diyo şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fabian Benko

İspanyollari sevmem, zaten sevilecek pek bir özellikleri de yokta, onlarin bile birbirinin takimina bölücü dedigini bugüne kadar duymadim. Fanatizmde cigir actiginiz icin tebrik ederim.

Ayrica, bir yerdeki insanlar nasil yasamak istiyorlarsa, öyle yasamak haklarina sahipler. Buna bölücülük denemez. Demokrasi ve özgürlükler dünyasinda yasiyoruz.

kendileri ispanyadan IV.Alfonsonun kraliyet ailesine mensup oldukları için barcayı hep bölücülükle suçlarlar,sanırsın barca senin vatanını bölüyor.

Ben tam tersine barcanın bölücülük yapmasına seviniyorum,ispanyolların tarihte yaptıkları insanlık suçlarının haddi hesabı yok.Katalanların tarafında olurum daha iyi.

İspanya bölünecekmiş,çok da fifi.Real madridliler nedense takım tutayım derken ispanyolluğa doğru kayıyorlar,işin siyasi boyutuna giriyorlar.Sonra da millete çakma katalan diyorlar ya beni bi gülme alıyor

• Endüstriyel futbolda en önemli mesele yayın gelirleri.

Yayın gelirleri rekabet düştükçe düşer.

Galatasaray'ın başına 3 sene önce ne geldiyse Real'de bunu yaşıyor Barça'da bunu yaşadı.

Adamlar milyar euro harcayacak sonra 2 sene en büyük kupayı aynı takım alacak oldu paşam mümkün mü öyle bir şey, yedirmezler.
  • Asil Türk Kanı kullanıcısına yanıt
    sen geçmişi keyfine göre yoğuran aciz bir insansın yazzsana katalanlar 1453 de İstanbul surlarını savunmaya geldi Biz Türklere karşı yok İspanyollar insanlık suçu işledi lafa bak.
  • BLoklusun kardeşim göremiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: maşık

sen geçmişi keyfine göre yoğuran aciz bir insansın yazzsana katalanlar 1453 de İstanbul surlarını savunmaya geldi Biz Türklere karşı yok İspanyollar insanlık suçu işledi lafa bak.

muahahahaha ulan maşık alem adamsın katalanlar bizansı savunmaya gelmiş haçlı mantığıyla fakat ispanyollar gelmemiş

Bak sana biraz tarih öğreteyim,haçlı seferlerinin çıkış noktası ispanyollardır.İspanyada başlamıştır ardından devamı gelmiştir.İspanyadaki müslümanları def etmek için ispanyollar haçlı birliği oluşturulmasını istemiştir papadan.

Katalanlar kim?Bir avuç insan topluluğu.Dünyada demokrasi gelişti diye sesleri çıkıyor,eskiden hiçbir güçlü yanları yoktu.Bize zarar da vermiyorlardı.İspanya ise sömürge imparatorluğu kurarak güney amerikada soykırımın anasını ağlattı altınları cebe indirebilmek için.

Git biraz tarih öğren.Katalanları savunduğum yok ama ispanyolların yaptıkları yanında katalanlar melek kalır.Şu an bile nüfusları 5 milyonu geçmeyen bir kitleden bahsediyoruz,sen neyin kafasındasın?

• Hristiyan bir topluluğu başka bir hristiyan topluluğu savunmaya geldiği için eleştirmek... . Ne yapacaklardı, Fatih'le surları mı zorlayacaklardı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Azor Ahai

Hristiyan bir topluluğu başka bir hristiyan topluluğu savunmaya geldiği için eleştirmek... . Ne yapacaklardı, Fatih'le surları mı zorlayacaklardı?

yav adam kafayı yemiş vallahi diyor ki katalanlar savunmaya gelmiş.Sanıyor ki o zamanlarda katalanlar bağımsız.Katalanlar oraya gelmiş olsa bile ispanya kralının emriyle geldiler,osmanlının filistin cephesine ingilizlere karşı arapları yollaması gibi bir şey yani olay.

Yaşı umarım 18 den küçüktür bunun yoksa durum vahim.Katalanları ayrı bi imparatorluk,güç falan sanıyor

Ya sen anlama sıkıntılı mısın?İstanbulu savunmaya gelmeliri haçllı seferi mi 15 k adamla haçlı seferi mi olur.Katalnların nüfüsu kaçki kaç kişiyle gelecekler.Sen abuk sabuk Reale pislik atmak için İspanyollar katliam yaptı falan diye konuşuyorsun katalanlar melek mi sanıyorsun?

Bizansı savunmaya İtalyanlar Katalanlar ve Portekizliler gelmiştir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBF37AF64 -- 23 Haziran 2017; 3:8:35 >
    Sana acıyorum vallahi aç bakalım aragon krallığı İspanyaya mı bağlıymış?
  • bal gibi görüyorsun yeme bizi maşık
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.