Şimdi Ara

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ 14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆 (1959. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.451
Cevap
90
Favori
1.242.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19571958195919601961
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yıllarca bu konuda Real lobisi lobisi diye susmadınız. Demek ki neymiş lobi falan hikayeymiş. Real Madrid'in lobisi değil Ronaldo'su vardı artık yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: geng

Hakeden takimlar bunlar zaten, insallah kura denk gelmiyordur.
    Bir de su futbol virüsleri elenirse cok guzel olacak.

Alıntıları Göster
    Turu geçtiğini düşünerek sarı kart alan adamın sonu.

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛  14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆

• Nacho kırmızı
  • Ramos'un varisi Nacho.
  • Nacho diğer maç yok.
  • Solari'ye notumu Marcelo'yu keserken vermiştim ben. Şuan değil, gelmiş geçmiş en iyi sol bek ya 1 ya 2 dir. Nasıl kesersin onu?

Bu arada Ajax'a imrendim ya. Gencecik futbolcular ne güzel oynuyorlar. Biz de emekli oyuncular alalım Negredo, Soldado falan...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robert Nesta

Real Madrid Ronaldosuz Sevilla ayarında bir takım olmuş. Real'in cl şampiyonluklarını Zidane ve Modric'e bağlayıp forvette Ronaldo yerine Higuain olsaydı yine sonuç aynı olurdu diyen futbol cahilleri bu maçı iyi izlesin.
    Şu rezilliği sadece ronaldonun gidişine bağlayabilecek kadar biliyosan futbolu bence sen farklı bi spor dalına yönel.

• quote:

Orijinalden alıntı: ImPerspektif

Ramos'un varisi Nacho.
    Hiçbir anlamda tırnağı olamaz ne stoperlik ne de çirkeflik olarak. Ramos iki konuda da tarihin en iyi ikilisinden biri.
  • Mitolojiden Biri kullanıcısına yanıt
    Ronaldo gitmeswydi ödülü o alacaktı gitriğinden modric e verdiler dünya kupaaında 1 veya 2 maçta iyi oynadı gerisi çöptü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mitolojiden Biri

Modric ne yapıp hak etmiş? Perisicin %10'u katkı vermedi dünya kupasında. Clde hangi maçı almış? Final oynayan gariban takımın kağıt üzerindeki en iyi ismi diye ödül verdiler. Iniestanın sneijderin 2010'da bile alamadığı ödülün modrice verilmesi futbol rezilliği.
    Cl'de takımın dinamosu topu taşıyan modrictir modric topu taşımasa ronaldo monaldo ilerde top toplar anca ki juventustada o oluyor şuan oyun mentalitesi ve takım uyumsuzluğunu görüyorsun hırvatistanı finale taşıyan modric ve cl performansınıda ele alırsak modricten başka hakeden yok ha ben aslında griezmann alsın derdim ama avrupa ligi ile cl arasında fark var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kilo Moana

Yıllarca bu konuda Real lobisi lobisi diye susmadınız. Demek ki neymiş lobi falan hikayeymiş. Real Madrid'in lobisi değil Ronaldo'su vardı artık yok.
    Aynen hocam, ofsayt olan pozisyonlarda kim boş kaleye gol atıp takımı bi üst tura taşıyacak şimdi? Harbiden büyük kayıp

• Real'in dönemi bitti bu maçla birlikte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Turu geçtiğini düşünerek sarı kart alan adamın sonu.

Alıntıları Göster
    Ramosu severim yalniz, Dünyanın en iyi sagbeklerinden biridir.

• quote:

Orijinalden alıntı: BéTo

Solari'ye notumu Marcelo'yu keserken vermiştim ben. Şuan değil, gelmiş geçmiş en iyi sol bek ya 1 ya 2 dir. Nasıl kesersin onu?

Bu arada Ajax'a imrendim ya. Gencecik futbolcular ne güzel oynuyorlar. Biz de emekli oyuncular alalım Negredo, Soldado falan...
    Marcelo varsa oynar, nokta.

• Real Madrid fetret devrine girdi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛  14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆

Real Madrid geçen seneden bence bunu hak etmişti. Güle güle Real Madrid.
  • quote:

Orijinalden alıntı: geng

Ramosu severim yalniz, Dünyanın en iyi sagbeklerinden biridir.

Alıntıları Göster
    Sağ bek mi? Ortaya geçince en iyisi oldu. Sağ bekte kalsaydı çoktan şutlanmıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VYC Majoris -- 6 Mart 2019; 0:59:33 >
  • Takım "Real" değil "Ronaldo" madridmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -BurakBey

Şu rezilliği sadece ronaldonun gidişine bağlayabilecek kadar biliyosan futbolu bence sen farklı bi spor dalına yönel.

Alıntıları Göster
    ♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛  14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆

• quote:

Orijinalden alıntı: BéTo

Solari'ye notumu Marcelo'yu keserken vermiştim ben. Şuan değil, gelmiş geçmiş en iyi sol bek ya 1 ya 2 dir. Nasıl kesersin onu?

Marcelo Juve'a gidecek sezon sonu.Hatta anlaşmış bile olabilir.Ronaldo istemiş.Alex Sandro Chelsea'ye gidecek sanırım yada City'ye.
  • 
Sayfa: önceki 19571958195919601961
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.