Şimdi Ara

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ 14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆 (1948. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.389
Cevap
88
Favori
1.241.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19461947194819491950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: D.

Ajax'ın Münih maçlarını izleyenler için bu ilk yarı şaşırtıcı olmamıştır. Çok iyi oynuyor, zevk veriyorlar. Madrid ise tam tersi. Belki de Solari'den kurtulmak için elenmek sizin için daha iyi olur.
    Elense de sezon sonuna kadar gideceğini düşünmüyorum. Perez'in tek umursadığı gençleri takıma kazandırmak sanki şu aşamada.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu nasıl Madrid düşmanlığı be birader tertemiz aldık maçı.Topla çok oynayan değil girdiği pozisyonu gol yapanlar kazanıyor maçları.

5 senedir olduğu gibi yine ağlıyorlar

Bu arada Marcelo seneye gidecek sanırım o yüzden mümkün olduğunca oynatmıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Axiaziz

Senenin kırılma dönemine geldik muhtemelen.
    Ölüm maçlarının ilk 3'ünden 2 galibiyet 1 beraberlikle ayrıldık.Diğer 3 maç kendi evimizde, kupa'da barcayı eleriz gibi gözüküyor la liga için oynanacak maçta ise barcayı yenersek şampiyonluk için şansımız olabilir çünkü fark 3'e inecek.Ajax maçı ise formalite olur artık güle oynaya geçeriz turu.

Çok değişiz
  • 2.golde hakemin gözü önünde gol öncesi faul var adam vara bile gitmiyor hala temiz galibiyet diyorlar
  • Vinicius Jr, Karim Benzema için şu yorumları yapmış:

Madrid'e geldiğimden beri bana çok yardımı dokundu. Saha dışı olsun saha içi olsun her şeyde destek oldu ve bende elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım. Benzema ile her şey daha kolaylaşıyor. O bana iyi tercihler yapmayı ve sahada maçı kazanmayı öğretti. Ne mutlu bana ki sahada gol atmasına yardımcı olabildim.

Benzema'ya helal olsun gerçekten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eric Ponti

Vinicius Jr, Karim Benzema için şu yorumları yapmış:

Madrid'e geldiğimden beri bana çok yardımı dokundu. Saha dışı olsun saha içi olsun her şeyde destek oldu ve bende elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım. Benzema ile her şey daha kolaylaşıyor. O bana iyi tercihler yapmayı ve sahada maçı kazanmayı öğretti. Ne mutlu bana ki sahada gol atmasına yardımcı olabildim.

Benzema'ya helal olsun gerçekten.
    Benzema'dan çok şey öğrendiyse daha hiçbirşey öğrenmemiş demek oluyor, yarın öbürgün video'su çıkarsa da şaşırmam malum benz sever öyle şantaj videolarını.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fluox

Benzema'dan çok şey öğrendiyse daha hiçbirşey öğrenmemiş demek oluyor, yarın öbürgün video'su çıkarsa da şaşırmam malum benz sever öyle şantaj videolarını.

Alıntıları Göster
    Sizde haklısınız.
  • 📌Real Madrid, Inter'in Arjantinli yıldızı Mauro Icardi'nin transferinden eşi ve menajeri Wanda Nara yüzünden vazgeçti[Marca]
  • Şimdi şu maçta niye Benzema dinlendirilip, Mariano oynatılmıyor acaba. Tam yedek forvetlik maç işte bu aralar zor ve sık maç da var.

Mesela Asensio ile başlamış ki bu gayet doğru bence de. Aynısı Mariano için de yapılabilirdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Axiaziz kullanıcısına yanıt
    adamin eline bir sey olmus ustelik

• Todo Al Blancos kullanıcısına yanıt
    Bir de bu karar oyuncuyu da küstürür. Şu maçta Benz dinlendirilse hiçbir şey demez.

Ama yedekteki adam bu maçta da oynamayacaksam daha da oynayamam diye düşünür.

• Axiaziz kullanıcısına yanıt
    bu macta neden rotasyon oldu onu da anlamadım,

24 unde levante, 27 sinde barcelona maci var o zaman ne yapacak?

marcelo reyizin gol ofsayt olmasaydi keske

• Todo Al Blancos kullanıcısına yanıt
    Bu maçı rahat alırız diye düşünüyorlardır :)

Güç bela 1-0 öndeyiz.

• ASLANİM VAZQEZ 60 DA CİKTİ YİNE 10 ASİST 10 GOL YAPTİ

• 14 mactir kazanamayan girona bu macta kazanir...

SOLAR....İİİİ

• Ramosa kırmızı veremedi verse bizim maçta cezalı
  • Muazzam bir başarı, üstelik kendi sahanda.

Aynen devam gençler.

• ....

• Gölge tarafa daha iyi hücum eden maçı kazandı

Girona ikinci yarıda ki oyunu ile hak etti 3 puanı. 3 topları da direkten döndü

3 aydır kazanamıyorlardı sanırım onlar için iyi moral olur bu maç

geçen hafta kazanılan ATM maçı boşa gitti
  • realde orta saha kötü defans kötü adamlar 2 . yarı eze eze geldi yendi reali sahada geziyorlardı.
    bale felan satılmalı ayrıca , defans varene çok kötü nasıl realde oynuyor ilginç marcelona 2 yarı hucuma çıkmadı şaka gibi oynadı 2.yarı real. kısaca real bu yıl kupa alması çok zor kral kupasında barçayı elerse büyük iş yapmış olur..

vinicios junior ise genç daha iyi oyuncu ama öyle fazla bişey beklenmez şimdilik real yedek çıktığı her kadro ile her yerde zorlanır
  • 
Sayfa: önceki 19461947194819491950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.