Şimdi Ara

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ 14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆 (546. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.451
Cevap
90
Favori
1.242.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 544545546547548
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Vaudeville

Mesut ligde 8. golüne ulaştı. Hakkaten gol yollarında gayet etkili artık çok şükür. Önceden kaleciyle bire bir kalsa asist yapmayı deniyordu adam.

Gole yakın oynamadıgı halde 8.golde.zaten gol özelliği vuruş özelliği hiç 0.attırmayı daha çok seviyor..
  • Mesut Boyle Giderse Gol Kralligina Oynayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Basketball -- 21 Nisan 2013; 0:37:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takımın gerçek lideri Ronaldo. Eskiden gol yarışında olduğundan bu kadar sorumluluk almıyordu. Bu sezon tüm toplar onda buluşuyor, rahatlıkla 3-4 oyuncuyu oynatabiliyor. Eskiden fazla yapmadığı asistleri yapıyor.

Geçen seneleri hatırlayın Messi gol attıktan sonra Higuain'i,n toplarına bile karışan Ronaldo vardı. Bu sezon eski sezonlardan izlemesi daha keyifli. Helal olsun diyecek birşey yok.

Gollere gelince atılan 3 golde de Mesut'un parmağı vardı. Pepe orta sahada oynadı. Defans hattı ve orta saha komple değişik oyunculardan kuruluydu. Buna rağmen takım hiç sırıtmadı. Fazla kasmadığımız için güzel maç oldu. Dortmund maçını merakla bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legadema

Takımın gerçek lideri Ronaldo. Eskiden gol yarışında olduğundan bu kadar sorumluluk almıyordu. Bu sezon tüm toplar onda buluşuyor, rahatlıkla 3-4 oyuncuyu oynatabiliyor. Eskiden fazla yapmadığı asistleri yapıyor.

Geçen seneleri hatırlayın Messi gol attıktan sonra Higuain'i,n toplarına bile karışan Ronaldo vardı. Bu sezon eski sezonlardan izlemesi daha keyifli. Helal olsun diyecek birşey yok.

Gollere gelince atılan 3 golde de Mesut'un parmağı vardı. Pepe orta sahada oynadı. Defans hattı ve orta saha komple değişik oyunculardan kuruluydu. Buna rağmen takım hiç sırıtmadı. Fazla kasmadığımız için güzel maç oldu. Dortmund maçını merakla bekliyorum.

Ronaldo'da sezon başlamadan önce ''artık gol atmak önemli değil önemli olan kazanmak benim için'' demişti, adam dediğini yapıyor.

• Gs maçından sonra Adanalı reisle buluşmuştu ya daha bi sevdim. Helal olsun her yönüyle mükemmel bir oyuncu.
  • quote:

Takımın gerçek lideri Ronaldo. Eskiden gol yarışında olduğundan bu kadar sorumluluk almıyordu. Bu sezon tüm toplar onda buluşuyor, rahatlıkla 3-4 oyuncuyu oynatabiliyor. Eskiden fazla yapmadığı asistleri yapıyor.

Attıgın mesajtan gördüğüm kadarıyla maçları dikkatle izliyorsun özellikle ronaldoyu.bende katılıyorum ayagının içini felan çok iyi kulalnmaya başladı bide pasları öyle akıllı yerlere atıyorki neredeyse hiç pas hatası yapmıyor top atak alanında değilse.Bide bi ton asistini yiyor gerizekalılar Ronaldonun.Ama en büyük sorun Ronaldo bu sezon hermaçta en az 10-15 defa aralara dogru kaçıyor gerzek herifler hep yarım saniye sonra farkediyolar e öyle oluncada ofsayte düşmüş oluyor tabi ronaldo.Modric şunları bi atabilse çok çok daha fazla atar ronaldo.Mesut atamıyor o tip pasları uzaktan.Fabregas İniesta felan olsa ronaldonun o özelliğini deli gibi kullanırlar..

• quote:

Orijinalden alıntı: Jake Tyler

İspanya La Liga'nın 32. haftasında Real Madrid'in sahasında Real Betis'i 3-1'lik skor ile geçtiği karşılaşmada tribünlerden Casillas'ın aleyhine tezahüratlar duyuldu.Karşılaşmaya yedek soyunan İspanyol eldiven, tribündeki bazı taraftarlar tarafından "Köstebek Casillas ve Casillas git artık!" şeklinde iki cümle ile protesto ettiler.

Anlamıyorum bu taraftarları, ya yıllardır şu takımın efsanesi Casillas'a saygı duyacaklarına yaptıklarına bak, taraftarların hepsi değil eminim aralarından bi grup bu tezahüratı yapıyodur kesin.

O stadda Zidane Raul dahil herkes ıslıklanmıştır :) Real taraftarı biraz öyledir sorun oldumu veya başarısızlık oldumu babasını tanımazlar.Kaldıki Casillas sürekli sorun yaratıyor Mourinhoyla aralarında sürekli bir soğuk savaş var..

• quote:

Orijinalden alıntı: Schweinsteiger7

quote:

Attıgın mesajtan gördüğüm kadarıyla maçları dikkatle izliyorsun özellikle ronaldoyu.bende katılıyorum ayagının içini felan çok iyi kulalnmaya başladı bide pasları öyle akıllı yerlere atıyorki neredeyse hiç pas hatası yapmıyor top atak alanında değilse.Bide bi ton asistini yiyor gerizekalılar Ronaldonun.Ama en büyük sorun Ronaldo bu sezon hermaçta en az 10-15 defa aralara dogru kaçıyor gerzek herifler hep yarım saniye sonra farkediyolar e öyle oluncada ofsayte düşmüş oluyor tabi ronaldo.Modric şunları bi atabilse çok çok daha fazla atar ronaldo.Mesut atamıyor o tip pasları uzaktan.Fabregas İniesta felan olsa ronaldonun o özelliğini deli gibi kullanırlar..

Madrid'in oyun tarzı öyle olmadığı için oyuncularda zorlanıyor. Takım başta Mesut ve xabi alonso olmak üzere kontra atak ve uzun toplarla sonuca gidiyor. Di maria'da bunu yapabiliyor. Biraz oyun tarzıyla alakalı. Maçları biraz dikkatli izlerim. Daha doğrusu yanımda biri olsa bile maç harici konuşmamaya dikkat ederim. Madrid'in maçları izlemesini bilene büyük keyif.

O değil fenerbahçe yenildi ya. :(

• Mourinho Madrid'den Mutlu Degilim Demis Guardian'da Yaziyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dortmund maçı iddaa oranları açıklanmış beyler. 2,10 oranımız var
    Var mı oynayacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crystal Castles

Dortmund maçı iddaa oranları açıklanmış beyler. 2,10 oranımız var
    Var mı oynayacak?

beraberlik olabilir jose 2li maçları çok detaycı düşünür.karsılıklı gol olur mutlaka..
  • Almanya'da galibiyete oynamayın beyler. 20 küsür maçta sadece 1 deplasman galibiyetimiz var tarih boyu. Gerçi Mourinho'nun napacağı belli olmaz da matematiksel olarak tutma şansı çok düşük.
  • Real in turu geçeceğini ve final de yine bir el clasico izleyeceğimizi tahmin ediyorum.
  • Maç berabere bitecek MS0 yazılır.
  • Robben gibi top taşıyabilen, teknik ama daha az bencil versiyon bir sağ kanadımız olsa yemin ediyorum karşımızda dünya karması duramaz. Allah aşkına Perez başkan al Bale'ı bu yaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vaudeville

Robben gibi top taşıyabilen, teknik ama daha az bencil versiyon bir sağ kanadımız olsa yemin ediyorum karşımızda dünya karması duramaz. Allah aşkına Perez başkan al Bale'ı bu yaz.

Alıcaz Merak Etme 65 Milyon Euro Verilecek Deniliyor Son Haberlere Bale Takımını Sevsede Biz Onu Kandırırız Gibime Geliyor.
  • Finalistlerden biri belli oldu. Sıra bizde bakalım hadi hayırlısı.

Bayern, öyle böyle değil Barça kadar tiksindiğim bir takım o yüzden Barça'ya olanlara sevinemiyorum açıkçası. Üstelik başardıkları ortada, finale çıkarsak bile karşımıza Barça'nın gelmesini Bayern'den çok tercih ederdim açıkçası. Kupayı en çok hak eden takım konumundalar şu an.
  • Ya hocam ben seni çözemedim takip ettiğim bi üyesin hatta. Hadi Barça dan nefret ediyon niye Bayern yahu
  • Ben Barcelona'yı daha güçsüz olduğundan değil de, onları yenerek kupayı alalım diye istiyordum. Ama olmadı ne yazık ki. Artık Bayern'i yenip şampiyon olacağız mecbur. Şimdiden söylüyorum Bayern, Barçaya 4 attı ama yine de bu yıl o kupa kesin bizim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruins

Ya hocam ben seni çözemedim takip ettiğim bi üyesin hatta. Hadi Barça dan nefret ediyon niye Bayern yahu

Almanya'nın ağababası olduğu için. Ne zaman başka takımlar parlasa sağlam oyuncularını kapar, Almanya'nın çıkardığı en sağlam oyuncuları her zaman bir şekilde bünyesinde toplar. Real'in Franco dönemi harici böyle dominasyonu olmadı İspanyol futbolu üzerinde, ama Bayern demek Alman futbolu demek. 20+ şampiyonlukları olmasına rağmen Almanya'da başka hiçbir takımın çift hanelere ulaşamaması da olayı özetliyor zaten.

http://www.goal.com/tr/slideshow/3090/1/bayern-m%C3%BCnihin-rakiplerinden-kopard%C4%B1%C4%9F%C4%B1-y%C4%B1ld%C4%B1zlar?ICID=HP_TS_1

Şöyle ufak bir çalışma yapmış Goal.com, okursan biraz anlayabilirsin. Böyle bir takımın olduğu ligde rekabet ortamı olması çok zor. Götze de son örneği zaten.

• 
Sayfa: önceki 544545546547548
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.