Şimdi Ara

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ 14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆 (46. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
46.389
Cevap
88
Favori
1.241.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bazen çok olağanüstü bazense değil. İstikrarsız yani.
    Ama yine de dünyanın en iyi kalecisi.
  • Ne olursa olsun Casillas Dünya'nın en iyi kalecisidir bana göre geçen sene Kral Kupası'nda neler yaptı öyle...
  • casillas çok iyi bir kaleci nerdeyse villanın kurtarılması imkansız olan o şutunu çıkaracakdı dünyada en iyi sıçrayan kaleci real kıymetini bilirmi bilmem bir zamanlar cicinho yu yollayan cassanoyu alan zihniyet real eğer bir transver yapacaksa bence forvete huguain ve benzemanın yerine hulk'u almalı ve cr nin yerinede kaka'ı oynatmalı
  • Hulk'un ismi bir ara Real Madrid ile anıldı zaten sanırım...

Beyler ben Real Madrid forması almayı düşünüyorum ama karar veremedim diyorum geçen seneki formalarından alim ama bir yandanda yeni sezonki formalar çok hoşuma gidiyor Altın Rengi çok hoş bir hava katmış Kırmızı formayı sanırım Şampiyonlar Liginde deplasmana gidince giyicekler zaten galiba ne yapim sizce ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Basketball -- 16 Ağustos 2011; 19:14:17 >
  • Ben de çok düşündüm bu seneki beyaz formada karar kıldım.
  • Beşiktaş'ın forması 95 Lira ise o zaman Real Madrid'inki 105 Lira falandır...
  • Sahibinden.com'da Kırmızı forması alt üst 85 lira Ronaldo'nun ilan numarası 56232799...
  • Guardiola: "Real Madrid daha iyiydi"

Barça patronu Pep Guardiola, Real Madrid ile oynayacakları Süper Kupa rövanş maçından önce açıklamalarda bulundu.

Barcelona'nın başarılı teknik direktörü Pep Guardiola, Real Madrid ile oynayacakları Süper Kupa rövanş maçından önce düşüncelerini söyledi.

Bir basın toplantısı düzenleyen Guardiola, 2-2 biten ilk maçta Real Madrid'in kendilerinden daha iyi olduğunu kabul ettiğini söyledi. Pep, "Jose Mourinho'nun takımı benimkinden daha iyiydi. Bunu kabul ediyorum. Ancak biz de kendi evimizde daha iyi olacağız" dedi.

Guardiola, Süper Kupa'yı kazanmaları için Santiago Bernabeu'daki performanslarından daha iyisini sahaya yansıtmaları gerektiğini ve yeni transferleri Fabregas'a da başarılar dileyerek sözlerini tamamladı.

En azından daha iyi olduğumuzu kabul etmiş.
  • Bi zahmet kabul etsin yani iyi olduğumuzu...
  • Karanka: "İlk maçtaki gibi oynarsak kazanırız"

Real Madrid Yardımcı Antrenörü Aitor Karanka, Barcelona karşısında İspanya Süper Kupası zaferine uzanacaklarından emin konuştu.

Real Madrid Yardımcı Antrenörü Aitor Karanka, İspanya Süper Kupası rövanş maçında Barcelona'yı yeneceklerinden şüphe duymuyor.

Başkent ekibi ilk maçta Barcelona'ya göre sezon öncesinde daha hazır bir görüntü çizmiş ve geçtiğimiz sezona nazaran Katalan ekibi karşısında daha iyi bir sınav vermişti. Ancak bu bile Madrid'in rakibini mağlup etmesine yetmemiş ve maç 2-2 berabere tamamlanmıştı.

Rövanş mücadelesi öncesi bir basın toplantısı düzenleyen Karanka, bu sefer kazanacaklarından emin olduğunu söylerken, "Eğer Pazar günü oynadığımız oyunu tekrarlarsak kupayı kesin kazanırız. O maçta kazanmak için birçok şans elde ettik ancak şanssızdık." şeklinde konuştu.

Sahada gösterdikleri performansı sonuca da yansıtmaları gerektiğinin altını çizen Karanka, "İyi oyuncularımız Pazar günü şanssızlardı. Geçen sezonun başında da bu durum geçerliydi ama sonra Ronaldo ve Benzema kalitelerini gösterdiler." dedi.

Aitor Karanka, Camp Nou'da oynanacak mücadeleye çıkacak olan Real Madrid ilk onbirinin belli olduğunu söylerken, Fabio Coentrao'nun Angel Di Maria'nın yerine oynayacağı söylentilerine açıklık getirmedi.

Goal.com
  • mesaj atmak için bir takımı seçme muhabbeti bu futbol bölümüne gelmeli asıl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [ AsiL ]

Casillas'ı nasıl buluyorsunuz beyler siz? Bu kaleciyi çok seviyorum hatta Real Madrid'deki en sevdiğim futbolcu ama çok hatalı gol yiyor. Geçen sezon da hatırlarsınız 50 metre frikik topunu bırakıp gol yemişti. O maçı 3-2 yenmiştik yanlış hatırlamıyorsam hangi maç hatırlamıyorum.
    Neyse hatalı gol yiyor ama refleksleri sağlam. Sizce kaleci değişikliği yapmalı mıyız? Klüp, duygusal davrandığımız için mi satmıyor Casillas'ı? 10 yıllık kaleci nasıl olsa.
    Sizin de fikirlerinizi alayım dedim.

hiç iyi bulmuyorum valla, 5 maçta bir deli deli goller yiyor ama evlat işte, atsan atamıyorsun satsan satamıyorsun. sonuçta adam bu takımın kaptanı.
  • Coaentrao daha defansif bir oyuncu Di Maria ise daha hızlı ama geçen maçta pek iyi degildi değişiklik olabilir yani...
  • Olur mu hiç. Coentrao nasıl daha defansif? Coe normalde sağ açık sol açık forvet arkası hatta forvet oynadı. Yokluktan milli takımda sol bek oynadı çok iyi oynadı adı sol bek olarak anılır oldu.
  • Geçen maçta gayet iyiydi Di Maria'dan daha iyiydi ama uzun vadede nasıl olur bilemem ikiside iyi oyuncular...
  • Consentrao'yu çok beğendim valla takıma çabuk uyum sağlamış zaten kalitesi belli bir oyuncu dahada iyi olucaktır.

Kaka niye oynamıyor onu anlamadım.
  • Coentrao Nuri Şahin ile birlikte yapılabilecek en yararlı transferdi. Her yerde oynuyor ve harika oynuyor adam.
    Portekizli olmasına rağmen neden sarışın onu çözemedim yine de.

Kaka'nın oynamama nedenini ben de anlamıyorum. Kaka gibi olağanüstü bir yetenekten yararlanmamak cidden çok can sıkıcı.
    Bu maç oynayacaktır diye düşünüyorum. Mesut'la forma yarışına girmektense aslında Mesut'la harika ikili olabilirler bence.
  • Her neyse beyler, bu geceki maç için her Madridliden şunu bekliyorum:

¡HASTA EL FINAL, VAMOS REAL!
  • Bu geceki maç için canlı yayındayız. Barcelona barçalanıcak. Forumdaki katalan troller de ağlayacak.
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.