Şimdi Ara

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ 14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆 (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.451
Cevap
90
Favori
1.242.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alves'e hak ettiği gibi davrandığından dolayı. Haklısın bu arada, sağ üstte blok tuşu var. Görükmüyorsun artık.
  • çarşamba görüşücez birde real umut vermiş camp nou da görücez o umutu ama gercekden zor bir durum real açısından öyleya camp nou da tam kadro ve çok etkil bir takıma karşı oynicak maorinho nun işi zor ne yapsa acaba savunmamı hücummu nasıl oynasa bence kupayı almayı bırakıp macı 0-1 1-2 bitirmeye çalışacak ha beraberlik olursa real için yüzyıın skoru olur ama bir farklı mağlubiyete razı olacakdır macdan sonra yine diceklerki hakem söyle yaptı böyle yaptı ama real çok sert oynicakdır mac camp nou da oldugu içinde hakem fazla göz yummicak eğer real barca maclarnda urs meier gibi hakemler olsa yemin ediyorum real macı bitiremeden hükmen mağlup olur
  • Anlayan bana da anlatsın üstteki yorumu.
  • ah kardeşim anlayamıdığın için zaten burda çene çalıyosun cr messi den iyi futbolcu diyosun beyninin %5 ini kullanabiliyorsun
  • %5'i yeterli demek ki ben anlaşılabilir yorumlar yazıyorum. Sense bir nokta bile koymamışsın maraton koşar gibi yazmışsın kelimeler birbirini tutmuyor bile.
  • maalesef yeterli deil be kardeşim %5 ancak yemek yemeye ve çıkıp caddede anlamsızca dolaşmaya yarar senin jenerasyonun çakmak taşını yontarak mızrak ucu yapıyordu sanırım
  • ha ama nokta koymayı öğrenmissin bir gelişme var sen yakında ateşide bulursun bu kafa ile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andromeda9 -- 15 Ağustos 2011; 14:44:16 >
  • Hm. Ateşin bulunduğunu bilmiyorsun demek. Allah akıl fikir versin.
    Blok.
  • takım hakkındaki görüşlerim kesinlikle geçen seneki ile aynı.
    benzema, di maria, marcelo filan anca yedeğin yedeği olur real madrid'e. casillas her zamanki casillas, takımın zayıf halkalarından olmaya devam ediyor son 3-4 sezon olduğu gibi. bu callejon denen çim adamı çok aramışlar mı acaba ? her sene yaptığımız saçma transferlere şaşırmaya devam ediyorum. neyse sonuçta bütün kazmalara rağmen barcelona'yı sahadan sildik dün gece. casillas her geleni içeri almaya devam etmez ve benzema'nın yerine bir kütük koyarsak nou camptaki maçı farklı kazanırız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KEN!

takım hakkındaki görüşlerim kesinlikle geçen seneki ile aynı.
    benzema, di maria, marcelo filan anca yedeğin yedeği olur real madrid'e. casillas her zamanki casillas, takımın zayıf halkalarından olmaya devam ediyor son 3-4 sezon olduğu gibi. bu callejon denen çim adamı çok aramışlar mı acaba ? her sene yaptığımız saçma transferlere şaşırmaya devam ediyorum. neyse sonuçta bütün kazmalara rağmen barcelona'yı sahadan sildik dün gece. casillas her geleni içeri almaya devam etmez ve benzema'nın yerine bir kütük koyarsak nou camptaki maçı farklı kazanırız.

zor be dostum
  • quote:

Marcelo'ya laf atma mantığını ben anlamıyorum artık. Dünyanın en iyi ilk 5 solbeki arasına rahat girer bu adam. Benzema harika bir bitirici, Di Maria'nın tekniği olağanüstü.
    Dün evet Di Maria bencildi ama Benzema'ya laf ettirmem ben arkadaş.
    Onlar kötüyse Ronaldo'nun Madrid'den kovulması lazım. Çünkü Barcelona maçlarında top bile süremiyor ki bunun örneğini dün gördük. Bir de Piqué gibi forma eteğini içeri sokup uzun kollu formayla çıkmış bu havada ne hikmetse iyice dengesi bozuldu.
    Eksikliği hissedilen tek oyuncu Kaka idi, Di Maria yerine alınırsa çok şey değişir. Coentrao ise Khedira'ya 2000 falan çeker. Khedira'dan adam olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vaudeville

quote:

Marcelo'ya laf atma mantığını ben anlamıyorum artık. Dünyanın en iyi ilk 5 solbeki arasına rahat girer bu adam. Benzema harika bir bitirici, Di Maria'nın tekniği olağanüstü.
    Onlar kötüyse Ronaldo'nun Madrid'den kovulması lazım. Çünkü Barcelona maçlarında top bile süremiyor ki bunun örneğini dün gördük. Bir de Piqué gibi forma eteğini içeri sokup uzun kollu formayla çıkmış bu havada ne hikmetse iyice dengesi bozuldu.
    Eksikliği hissedilen tek oyuncu Kaka idi, Di Maria yerine alınırsa çok şey değişir. Coentrao ise Khedira'ya 2000 falan çeker. Khedira'dan adam olmaz.

kardeş benzemanın neresi bitirici? mesut'un açtığı ortada yavaşça valdezin üzerine bıraktı topu, cristiano ronaldo'nun açtığı ortada vurmayı bile beceremedi yere çarptırdı topu, sanırım mesut'un pasında yarım saat etrafında dönüp vurana kadar mascherano 5 metre ilerden koştu geldi müdahele etti adamın ayağındaki topa.
    marcelo'nun mevkii neresi? sol bek. her maç bu adamı koridor ediyorlarsa isterse dünyanın en iyisi olsun oynamaması lazım bu takımda. çok hücumu seviyorsa sol kanat forvet filan olsaymış. bari marcelo'nun yerine coentrao oynasın, en azından hücumda da savunmada da daha etkili olur.
    di maria da mümkünse bi beyin taktırıp öyle çıksın sahaya, göz - beyin - ayak arası bağlantı yok çünkü adamda.

• quote:

quote:

quote:

kardeş benzemanın neresi bitirici? mesut'un açtığı ortada yavaşça valdezin üzerine bıraktı topu, cristiano ronaldo'nun açtığı ortada vurmayı bile beceremedi yere çarptırdı topu, sanırım mesut'un pasında yarım saat etrafında dönüp vurana kadar mascherano 5 metre ilerden koştu geldi müdahele etti adamın ayağındaki topa.
    marcelo'nun mevkii neresi? sol bek. her maç bu adamı koridor ediyorlarsa isterse dünyanın en iyisi olsun oynamaması lazım bu takımda. çok hücumu seviyorsa sol kanat forvet filan olsaymış. bari marcelo'nun yerine coentrao oynasın, en azından hücumda da savunmada da daha etkili olur.
    di maria da mümkünse bi beyin taktırıp öyle çıksın sahaya, göz - beyin - ayak arası bağlantı yok çünkü adamda.

Bitirici ayrı kafa vurmak ayrı bir şey. Elinden geleni yaptı o iki kafa vuruşunda da sonuçta kafa yapısı bu adamın elinden bir şey gelmez. Şut çekeceği zaman Mascherano'nun müdahale edeceğini tahmin edip fake shot yapmalıydı ama aynı hatayı Ronaldo da çok yapıyor, Kral Kupası'nda bir sürü pozisyon harcadı böyle topu düzelteyim derken. Napalım Ronaldo'yu satalım mı?
    Marcelo bu maç hiç de koridor falan olmadı. Alexis Sanchez'i mıhladı adeta oraya. Coentrao defansif açıdan Marcelo'dan daha zayıf ama ön libero için biçilmiş kaftan.
    Di Maria'yı küçümsüyorsun cidden ama görürsün o adam çok şey başaracak.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bitirici ayrı kafa vurmak ayrı bir şey. Elinden geleni yaptı o iki kafa vuruşunda da sonuçta kafa yapısı bu adamın elinden bir şey gelmez. Şut çekeceği zaman Mascherano'nun müdahale edeceğini tahmin edip fake shot yapmalıydı ama aynı hatayı Ronaldo da çok yapıyor, Kral Kupası'nda bir sürü pozisyon harcadı böyle topu düzelteyim derken. Napalım Ronaldo'yu satalım mı?
    Marcelo bu maç hiç de koridor falan olmadı. Alexis Sanchez'i mıhladı adeta oraya. Coentrao defansif açıdan Marcelo'dan daha zayıf ama ön libero için biçilmiş kaftan.
    Di Maria'yı küçümsüyorsun cidden ama görürsün o adam çok şey başaracak.

hocam sadece kafa değil, adamın çektiği şutlarda da meymenet yok.

• Hazırlık maçlarının en skorer futbolcusu. Ne vursa giriyordu mübarek.
  • Pepe'nin ve Khedira'nın pozisyonları kırmızı karttır.Kafaya çıkan adama tabanla dalmak %100 kırmızıdır hatta.Ama sarı bile almadan kurtardı, sarıyı verselerdi 2. sarıdan atılacaktı zaten.Sonra "neden penaltımız verilmedi yeaaaa" diye ağlarsınız.

İşin komik yanı da her biçtiğiniz pozisyonda faulden sonra 10 kişinin birden hakeme gidip itiraz etmesi.Ergen takımı Madrid.

Messi yine ağlattı tabi zordur.
  • Yahu Abidal Oscar'lık oynadı be küçücük temasa saglık ekibi maç durması illa kart vericekse Sarı verilir ona Real Madrid'e ergen takımı diyor Barcelona ligde yerleri yalarken biz Kupa topluyorduk son 3 yıldır iyi oynuyosunuz biz 100 yıldır iyi oynuyoruz...
  • biz barca taraftarları olarak bir şey itiraf edersek allahdan kaka oynamıyor. çünkü kaka dünyanın en iyi top süren iki oyuncusundan biri belkide en iyisi şu an dikine 60-70 metre topla giden çok etkili bir sprinter ve takım oyununa çok yatkın. real barca maçında cr bir kaç kere kontra atağı beceriksizce ezdi. o topları yakalayan kaka olsaydı işte o zaman başımız büyük belada olurdu kaleden cıkardı valla mourinho reis topragını oynatmaya devam etsin ilginç olan siz real taraftarları bir kere kaka neden oynamıyor diye burda bir konu acmıyorsunuz messi kakadan fazla gol atabilir ama messi kaka'dan iyi diyemem bu iki oyuncuyu kıyaslamak yanlış olur keşke bize gelse
  • Ciddi ciddi marcelonun defansif gucunu iyi bulanlar futbol cahilidir acik ve net.real favori takimlarimdandir ama marcelo sol bek olamaz.sol acik olsun daha verimli olur.hucum gucu yuksek oldugu kadar defansif yonude bir o kadar zayif.once defansini adam gibi yapsin sonra hucuma cikiyorsa ciksin.coentra o yu izlemedim henuz realde sol bekte.daha iyiyse ona sans verilmeli.
  • Casillas'ı nasıl buluyorsunuz beyler siz? Bu kaleciyi çok seviyorum hatta Real Madrid'deki en sevdiğim futbolcu ama çok hatalı gol yiyor. Geçen sezon da hatırlarsınız 50 metre frikik topunu bırakıp gol yemişti. O maçı 3-2 yenmiştik yanlış hatırlamıyorsam hangi maç hatırlamıyorum.
    Neyse hatalı gol yiyor ama refleksleri sağlam. Sizce kaleci değişikliği yapmalı mıyız? Klüp, duygusal davrandığımız için mi satmıyor Casillas'ı? 10 yıllık kaleci nasıl olsa.
    Sizin de fikirlerinizi alayım dedim.
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.