Şimdi Ara

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ 14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆 (2065. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.451
Cevap
90
Favori
1.242.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20632064206520662067
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Zidane v. Barca: 4G 3B 2M
    Zidane v. ATM: 5G 4B 2M

ATM'ye kaybettigi 2 maçtan biri CL yarı final onu yenilgiden sayamayız. Final maçları yine galibiyet sayılmış belirtmekte fayda var.

Mourinho v Barca: 5G 6B 6M
    Ancelotti v Barca: 2G 3M

Mourinho'nun istatistiği iyiymiş yine o dönemin Barça'sına karşı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 7 Mart 2020; 13:57:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spider-Man S kullanıcısına yanıt
    Mourinho'nun son döneminde Ronaldo'yu dinlendirsek bile kazanıyorduk, Morata'yla üstelik. Baya üstün gelmeye başlamıştı.

• Mourinho taktisyenliğini konuşturuyordu. Oyun içinde ezildiğimiz ve 5-0 yenildiğimiz için galiba, ben de galibiyetlerin 5-6 olmasına şaşırdım. Gerçi son senesinde üstünlük kurmuştu. Bir de o kadrolarla zaten ezilmeden oynamak mümkün değildi, skor almak lazımdı. Bizim 2010-2012 dönemi iyi gibi görünmemizin nedeni Ronaldo'nun pik dönemi olması ve Mesut Özil'in de en iyi yıllarını geçirmesiydi. Yoksa onun dışındaki çoğu isim çok iyi değildi. Di Maria bizden gittikten sonra oyununu olgunlaştırdı.

Eğer şu an 2016-17 takımı elimizde olsa, o takıma 2012 Ronaldo'su eklense, bu Barcelona'ya 4-5 atarız. 5 yediğimiz dönemki durum da ona benziyordu. 2011 Barcelona, 2011 Messi, Real'de de Khedira, Albiol, Diarra vs.

• quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

Mourinho taktisyenliğini konuşturuyordu. Oyun içinde ezildiğimiz ve 5-0 yenildiğimiz için galiba, ben de galibiyetlerin 5-6 olmasına şaşırdım. Gerçi son senesinde üstünlük kurmuştu. Bir de o kadrolarla zaten ezilmeden oynamak mümkün değildi, skor almak lazımdı. Bizim 2010-2012 dönemi iyi gibi görünmemizin nedeni Ronaldo'nun pik dönemi olması ve Mesut Özil'in de en iyi yıllarını geçirmesiydi. Yoksa onun dışındaki çoğu isim çok iyi değildi. Di Maria bizden gittikten sonra oyununu olgunlaştırdı.

Eğer şu an 2016-17 takımı elimizde olsa, o takıma 2012 Ronaldo'su eklense, bu Barcelona'ya 4-5 atarız. 5 yediğimiz dönemki durum da ona benziyordu. 2011 Barcelona, 2011 Messi, Real'de de Khedira, Albiol, Diarra vs.
    Khedira higuain adebayor dim maria vitaminsizdi o zaman tam pas atmazdı.Allahım korkunçtu kadro

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

Khedira higuain adebayor dim maria vitaminsizdi o zaman tam pas atmazdı.Allahım korkunçtu kadro

Alıntıları Göster
    ben higuain'i o zamanlar severdim. topsuz oyunu çok iyi degildi ama bitiriciliği iyiydi. benzema'ya gore kat kat bitiriciydi. khedira'yı da mourinho falan övüyor dayanıklı sürpriz girişleri falan var diye eyvallah da çok kazmaydı. barcelona'da yerinde xavi oynuyor. nasıl direneceksin. casillas, arbeloa, ramos, pepe, coentrao, khedira, alonso, di maria, özil, ronaldo, benzema. su kadronun 100 puan 121 gol ile şampiyon olması ronaldo ve mourinho'nun başarısı.

• Paşa Hazretleri kullanıcısına yanıt
    Higuanin her yeri bitirici olsa ne olur?Pas alışverişi kötü,Hantal,kazma ben ne clde ne el clasicolarda gol attığını görmedim.40yılda bir atardı.Ronaldoya çok engel oldu.Nitekim sonra Arjantin milli takımında da messiye salça oldu.

Messi ve Ronaldonun başına gelmiş en kötü şeydir Higuain

Khedira görev adamı olarak vasıfsız herif oynuyordu.Mourinho yıldızlarla anlaşamadığı için o dönem iyiydi.Sonrası Bale li kadro mourinho ile tutmazdı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBF37AF64 -- 7 Mart 2020; 20:37:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

ben higuain'i o zamanlar severdim. topsuz oyunu çok iyi degildi ama bitiriciliği iyiydi. benzema'ya gore kat kat bitiriciydi. khedira'yı da mourinho falan övüyor dayanıklı sürpriz girişleri falan var diye eyvallah da çok kazmaydı. barcelona'da yerinde xavi oynuyor. nasıl direneceksin. casillas, arbeloa, ramos, pepe, coentrao, khedira, alonso, di maria, özil, ronaldo, benzema. su kadronun 100 puan 121 gol ile şampiyon olması ronaldo ve mourinho'nun başarısı.

Alıntıları Göster
    higuain in mac basi alves in geri pasinin arasina girip topu alip kaleci ile karsi karsiya iken golu atamamasi aklima gelir

• https://www.youtube.com/watch?v=g3j8aILj-uA&feature=youtu.be

• La Liga resmi hesabindan Barçayi destekleyici tweetler atiliyor.Barçaya hakem destekleri yetmedi sanirim.
  • bu aksam betise puan kaybedecekmisiz gibi hissediyorum

• Kenshin12 kullanıcısına yanıt
    hangi tweet ? ingilİzce hesapta villareal de var mesela

https://twitter.com/LaLigaEN/status/1236714655390797827?s=19

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet geçen haftaki performansından sonra haliyle Marcelo ilk 11 de.

Mariano yu da ilk 11 de başlatabilirdi bence, yani adam geçen hafta girip golünü atmış, istekli, formda, bu sene neredeyse hiç süre almamış, denemek lazım, Benz de dinlenmiş olurdu vs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Axiaziz -- 8 Mart 2020; 23:17:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Todo Al Blancos

bu aksam betise puan kaybedecekmisiz gibi hissediyorum
    yediler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

hangi tweet ? ingilİzce hesapta villareal de var mesela

https://twitter.com/LaLigaEN/status/1236714655390797827?s=19
    Silmişler onu sanirim.Real taraftarindan bayaği tepki aldilar.
  • Ya ofansif değişiklik yap, oyuncu değiştir, taktik değiştir bir şey yap ya.

Adamlar dalga dalga geliyor, boş kaleye falan kaçırdılar şaka gibi. Modric defans yapacağım diye yoruldu rakibin peşinde koşmaktan.

Betis tek kale oynuyor neredeyse 20 dakikadır, dakika 65 oldu benim gibi izliyor Zizu. Yani iyi hoş da böyle huylarını anlayamıyorum ben ya.

• el clasicoyu alıp yine de şampiyonluğu verirsek yazıklar olsun.
  • YAZİKLAR OLSUN

• Maç başından itibaren izliyorum. Tamamen adamların hakkı zaten, en azından kesinlikle bizimkilerin hakkı değil. 20 dakika önce yazdım adamlar dalga dalga geliyor atacaklar diye, karşıdaki takım da Betis. Ayıp be.

Böyle bir şey yok, adamlar maçın mutlak hakimi.

Geçen haftaki derbi yanıltmasın Barça nın 2-3 tane çok net pozisyonu var, Griezman kendi bile inanamadı bir tanesinde hatta.

Şu an dk 88 bizde Lucas 18 e top şişirmeye çalışıyor, onu da yanlış yere şişiriyor falan.

Hakikaten yazıklar olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Axiaziz

Maç başından itibaren izliyorum. Tamamen adamların hakkı zaten, en azından kesinlikle bizimkilerin hakkı değil. 20 dakika önce yazdım adamlar dalga dalga geliyor atacaklar diye, karşıdaki takım da Betis. Ayıp be.

Böyle bir şey yok, adamlar maçın mutlak hakimi.

Geçen haftaki derbi yanıltmasın Barça nın 2-3 tane çok net pozisyonu var, Griezman kendi bile inanamadı bir tanesinde hatta.

Şu an dk 88 bizde Lucas 18 e top şişirmeye çalışıyor, onu da yanlış yere şişiriyor falan.

Hakikaten yazıklar olsun.
    o degil vazquez yerine fekir alinamaz miydi o paraya

• real madrid gölü yiyince oynuyor top 70 dk yatıyor. zidane ne yapıyorsa kroos sahada yok maç başından beri ilk devre rezil oyun oyuncu değiş birşey yap. lucas vazgez denen adam daha orta yapmayı bilmiyor anca rakibe atıyor..modric kross felan sahada yoktu..benzemada yoktu 1 hata gol oldu betisi oynasa real adam gibi yener ama bu takımda skor yapıcak masaya vurucak oyuncu yok işte hep ondan zorla zaten liderlik de. barça bu yıl iyi değil ondan
  • 
Sayfa: önceki 20632064206520662067
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.