Şimdi Ara

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ 14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆 (2062. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.451
Cevap
90
Favori
1.242.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20602061206220632064
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • realin misyonu tamamlandı aynı barcanın tamamlandığı gibi.Kadronun yeniden yapılanmaya gitmesi lazım.5 yılda 4 CL aldınız, bi 4 CL daha istiyorsanız kapatalım turnuvayı oynatmasınlar direkt reale versinler kupayı

Ronaldo hem kendini hem reali yaktı.Artık kendisi messiyi geçemeyecek, real de yakın zamanda kupayı alamayacaktır.Bir zamanlar lyondan tokat yiyordunuz sürekli aynı o döneme döndünüz.Tekrar ambargo koyar real turnuvaya ama süre lazım
  • Ronaldo diye ağlamanın manası yok. Hücum hattı ve oyun kurucuları Real Madrid kalitesinin çok çok altında..
  • real madrid'in kaybetmesi son derece normal.aksi sonuç benim açımdan sürpriz olurdu. iki kadro önüne konduğunda bakıyorsun,city kadrosu her mevkide özenle seçilmiş adamlar, diğer tarafta real kadrosu artık kabak tadı vermeye başlamış benzema, valverde, vinicius gibi adamlar var. son ikisi belki gelişir, zamanla olurlar ama şu haliyle madrid takımında oynayacak düzeyde değiller, hele hele city gibi takımın karşısına atamazsın, ligde getafe levante'ye falan sırıtmazlar ama city dünyanın en iyi kadrolarından birisi. benzema'nın hala oynaması ayrı bir komedi zaten, yerine jovic alındı ama adam adeta real'in sabri reisi, necibinhosu olma yolunda ilerliyor. real ne yapacak edecek lewandowski'yi getirecek sene sonu, başka forvet kapamaz orayı, haaland falan daha o seviyede değiller. bütün bu dezavantajlı duruma rağmen city'nin de biraz lig kaynaklı ve aldığı ceza dolayısıyla demoralize durumda oluşu oyun olarak tutuk olmalarına yol açtı. 1-0'ı da bulmuşken zidane'ın yapması gereken mou edasıyla otobüsü çekmek ve hızlı oyuncuları oyuna alıp kontra oyununa dönmekti. bunu yapmadı, normal bir savunma düzeninde iki tane aptalca gol yediler tabiri caizse. burdan tur falan dönmesi mucize ile bile olmaz. real zaten kadro olarak hak etmeyen bir yapıda, bu seneyi kapatır giderler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ekmek arası melemen -- 27 Şubat 2020; 9:45:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mahrez gününde olsa 5'lik olacak maça hala hakem diyen görüyorum. Hakeden kazandı

• quote:

Orijinalden alıntı: Ekmek arası melemen

real madrid'in kaybetmesi son derece normal.aksi sonuç benim açımdan sürpriz olurdu. iki kadro önüne konduğunda bakıyorsun,city kadrosu her mevkide özenle seçilmiş adamlar, diğer tarafta real kadrosu artık kabak tadı vermeye başlamış benzema, valverde, vinicius gibi adamlar var. son ikisi belki gelişir, zamanla olurlar ama şu haliyle madrid takımında oynayacak düzeyde değiller, hele hele city gibi takımın karşısına atamazsın, ligde getafe levante'ye falan sırıtmazlar ama city dünyanın en iyi kadrolarından birisi. benzema'nın hala oynaması ayrı bir komedi zaten, yerine jovic alındı ama adam adeta real'in sabri reisi, necibinhosu olma yolunda ilerliyor. real ne yapacak edecek lewandowski'yi getirecek sene sonu, başka forvet kapamaz orayı, haaland falan daha o seviyede değiller. bütün bu dezavantajlı duruma rağmen city'nin de biraz lig kaynaklı ve aldığı ceza dolayısıyla demoralize durumda oluşu oyun olarak tutuk olmalarına yol açtı. 1-0'ı da bulmuşken zidane'ın yapması gereken mou edasıyla otobüsü çekmek ve hızlı oyuncuları oyuna alıp kontra oyununa dönmekti. bunu yapmadı, normal bir savunma düzeninde iki tane aptalca gol yediler tabiri caizse. burdan tur falan dönmesi mucize ile bile olmaz. real zaten kadro olarak hak etmeyen bir yapıda, bu seneyi kapatır giderler.
    Lewandowski hiçbir şeyi değiştirmez. Bayern, geçen sene 1.5-2 ay kanatsiz oynamiş, maç kazanamamiş.Ayrica, Perez çok uğraşşada da Bayernin satmadiğini ve satmayacağini söyledi.

Realin sorunu Benzema değil. 4 kanattan bir tane world class kanat katkisi alamiyoruz. Hazardin ŞLde toplam kariyer golü 4.iyi bir liderde sayilmaz. Ronaldo, büyük maçlara etkide açik ara dünyanin en iyisiydi.Perez hatayi, skorer 2 world class kanat alip, Ronaldonun katkisini onlara paylaştirmamakta yapti.

Citynin kanatlari? Liverpool, Werneri alirsa, Salahi satabilir deniyor.Citynin kanatlari ve Salah için sansimizi denemeliyiz. Sancho, nasil olur bilemem. Geniş alanda daha etkili.Belki de bu yüzden Sanchoya Perez soğuk bakiyordur.

Cityinin özenle seçilmiş kadro olduğu konusunda size katilmiyorum.Walker mi? Ederson mu? ilkay mi? Mendy mi? Otamendi mi world class? Bu oyuncular mi özenle seçilmiş. Citynin en güçlü yeri, kanatlari ve KDB.Birde stoperde Laporte iyi.Citynin ŞL'de iddiali olduğunu da düşünmüyorum. Biz çok kötüyüz. Dün 2 world class kanat olsa, farkli olurdu. Bunu da söylemek lazim.

• Zidane hocamın taktiğine mane mbappe çekersek seneye şampiyonuz yine

Bu yaz pogba mbappe gibi bomba transgerler bekliyorum.Pogbayı sevmiyor ve istemiyorum o ayrı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBF37AF64 -- 27 Şubat 2020; 11:16:4 >
  • ♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛  14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆

• İlk golde faul var. Kırmızı da hatalı karar. Ama bu Real'in rezalet oynadığı gerçeğini değiştirmiyor.

Ön üçlü değişmedikçe bu takım bir şey kazanamaz.

• Bale kadro dışı bırakılmalı.Kesinlikle faydası olmadığı gibi zarar veriyor artık sahada

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • her seyi anlarim da ramos o sac biyik nedir 80 lerdeki sapiklara benzeme cabasi...

• quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

messiden laysleri stoklasınlar şimdiden
  • bugun yine umudum yok. kaliteler arasi fark var. defansimizin ortasahamizin iyi olmasi bir sey ifade etmiyor. gol atan kazaniyor. bizim icin boyle maclarda en iyi ihtimal beraberlik gibi gorunuyor. biz en fazla 1 tane atabiliriz bu hucumla, barcelonada tek messi 2 tane atabilir.

• Ronaldo gitti konu öldü bu ne. 10 dk sonra El Clasico başlıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gitti de ne oldu, bütün takımı corona virüsünden karantinaya almışlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Barça net daha iyi oynuyor. Biz kontra yakalamaya çalışıyoruz.

2-3 tane çok çok net pozisyonları var, bizim kaleci çıkardı. Bir tanesinde Messi neyse ki kalecinin üstüne vurdu.

Hücum olarak inanılmaz zayıf bir takımız şu an. City maçındaki gibi eğer bir gol bulursak da tamamen karşı takımın hatasından top kaptırmasından vs olur, yoksa mümkün görünmüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Axiaziz -- 1 Mart 2020; 23:47:11 >
  • Ronaldo olsa samimi söylüyorum Real farka giderdi.
    Isco sahada yok, Vinicius bal yapmayan arı. Benzema'ya zaten girmiyorum.
  • Hucum gücümüz çok zayif kaldi. Bu yüzden, Barça beklerini çok önde oynatiyor. Bu sayede ve Vidal hamlesiyle maçin kontrolü onlarda.

Valverde, iyi bir oyuncu. fakat, Reale 11 oyuncusu olmaz Valverdeden.

Vinícius Júnior, isco ve Valverde yerinde 3 world class oyuncu olsa, bugün Barçaya fark atardik. Barçada da bir şey yok.

Ne yapip, ne edip, Neymar, Salah ve Sanchodan 2sini almaliyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vaudeville

Ronaldo olsa samimi söylüyorum Real farka giderdi.
    Isco sahada yok, Vinicius bal yapmayan arı. Benzema'ya zaten girmiyorum.
    Kardeşim ronaldo varken ne zaman fark açtınız allah aşkına lig maçlarında

Real en iyi zamanlarında bile fark açamadı barcaya

• Abi Vinicius niye hala sahada? Resmen Lucas Vazquez'den kötüsünü bulmuşlar.
  • yigit1044 kullanıcısına yanıt
    Şu Barça'ya Ronaldo'yla çok rahat fark açardı.
  • 
Sayfa: önceki 20602061206220632064
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.