Şimdi Ara

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ 14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆 (2059. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.451
Cevap
90
Favori
1.242.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20572058205920602061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet yine şöyle atak böyle süper oynuyor gözüküyoruz ama gol yok.

Niye? Çünkü forvetimiz de orta saha oynadığı için orta sahada kalabalık oluyoruz.

Ama doğru dürüst şutumuz bile yok, niye yok? Bir tane adam geçerek şut çeken, bitirici olan biri yok çünkü.

Şimdi şu maçı izleyen biri Real iyi oynuyor düşünebilir ki fena da oynamıyor takım ama gol atamıyor. Çünkü bitiricilik yapacak, risk alacak, yaratıcılık yapacak biri yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Axiaziz -- 23 Şubat 2020; 0:32:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslında oyuna bir stoper daha sokup.Ramosu rakip cexa sahasında bekleteceksin böyle maçlarda.

• Hah adam çaktı. Çok da güzel oldu.

Bakın şut çekiyor insanlar.

Öyle orta sahada goy goy yapmakla, kanatta ver kaç yapmakla olmuyor.

Sen büyük takımsan gol atacan. Seksen tane büyük futbolcu oluyor takımda. Ben bir tane yaratıcı ve bitirici göremiyorum.

Dk 86. Gerideyiz, Benzema şu an bizim 18 yayda defans yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Axiaziz -- 23 Şubat 2020; 0:45:53 >
  • Kupondaki son maçım ve tam kadro çıkıp yenilen real...

Abv madrid.

• 2 haftadır kuponumu yiyo tek maçtan. bu oyunla şampiyon olmasın cl de fark yiyip dönecek kralının eteklerine. marcelo ölmüş carvahal ölmüş orta saha bitik gidip juniora, diaza saaçma saçma adamlara para gömüyo takım yazıklar olsun bi 10 sene daha ligi alamazlar.
  • Ya yenile de bilir tabii ki takım, şansızlık olur, karşı takım çok iyi olur vs.

Ama öyle bir şey yok.

Tamamen takımın beceriksizliği şu sonuç. Bir tane şut olmaz mı ya? Orta şişiriyorlar falan öyle amaçsız öyle saçma sapan öyle alakasız bir futbol.

İsterlerse sabah kadar oynasınlar. Ha gol yiyebilirler, yemeyebilirler defansif olarak bir şey demiyorum ama atamazlar. Net atamazlar.

• hazard öyle bir çöküş yaşamışki nasıl böyle berbat oldu abi birden sanki birisi sağlam beddua etmişte tutmuş gibi karşı karşıya ayakta duramıyo adam kendi kendine yere düşüyo falan boşa giden 100 m chelsea çok şanslı baya kaar etti bu transferden. ziyech i alıcaktı real zeki oyuncu yok ileri 3 lüde bunun sıkıntısını çekiyo resmen.
  • city bizi eler. santra**** gol atmadan lig kazanamiyoruz ve kazanamayacagiz.

• maçi son 10 dk kala izledim. unuttum tam o sırada eleman attı kaleci ne yaptı anlamadım elini indiriyor oda şaşırdı yedi gölü..

real bu kafayla ligi messi gidene kadar alamaz zaten messi gerçeği var. realde öyle biri yok ronaldo vardı yine lig zordu.. realin oyun tarzıda saçma zaten marcelo felan oynamasa ama takım hiç gol atamaz bence beğenmiyorsunuz da genelde öyle carvalhaldan iyisi yok.. odrizolayı gördük..

realde hep yük benzemaya bakıyor oda çok sırtlıyamaz hazard vinicüs gol atıcak ki bu hale gelmicek takım onlarda hele hazard ne yapıyor yorumlardan belli
  • Hazard sakatlıktan dönene kadar iyi gidiyordu takım. Gelir gelmez takımın bereketini kaçırdı yeteneksiz herif. Koca sezonun yarısından fazlası bitti, 1 gol atmış adam. Bunu yıldız diye getirdiler bir de. Mourinho'ya yamuk yapan kimsenin 2 yakası bir araya gelmedi hala. Pogba, Guardiola, Hazard, Shaw vs.
  • Eden Hazard possibility out for 2-months.
  • Şu ana dek sakatlığı nedeniyle 20 maç kaçıran Eden Hazard, 2 ay daha sahalardan uzak kalabilir.

yenilenme surecinde brezilyaya gidip miss. bum bum yarismasina katilsin. belki orda faydali olur. gareth bale abinin ahı çıkıyor. adam hazard kadar maçı 2016-17'ye kadar kaçırmış. ondan sonra sık sakatlandı. adını cam adama çıkardılar. hazard daha ilk sezonunda 20-40 maç kaçırmış olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paşa Hazretleri -- 23 Şubat 2020; 14:38:27 >
  • Hazard bu senenin fiyaskosu resmen. Bir forvet alınsaydı çok daha iyi olacaktı Real için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hazard'in kariyeri bitti

• Ne zaman hazardı övsem,gol bekliyorum desem adamın başına iş geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

Ne zaman hazardı övsem,gol bekliyorum desem adamın başına iş geliyor.
    o zaman övme masik, bunu da mi biz soyleyelim

• kaval kemik çatlak çıkmış sanırsam. geçmiş olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hazard chelsedeyken 1 kere sakatlanmazdı hiç duymadım her maç sahadaydı reale geldi yatışa geçti kilo aldıydı en son buffolo gibi tompalak olmuştu kısaca reale gitti dağıttı şaka gibi.

onsuz daha iyi zaten real hazard topu ayağından çıkarmayan bir tip hemen reale uygun değil atakları hiç eder. real boşa aldı barça gibi kazıklandı malesef.. hazard yakında yollanır satış listesine girer
  • Hazard sezonu kapattı

• City macina 4-3-2-1 cikariz yine. Zidane'in 4-3-3 cikacagini sanmiyorum. Cikarsa zaten 2 saf kanatla çıkmaz. Isco+ Bale/Vazquez/Rodrygo falan olur. Ama ben 5 ortasahayla saf 4-5-1 bekliyorum.
    Courtois
    Carvajal Varane Ramos Mendy
    Valverde Casemiro Kroos
    Modric Isco
    Benzema

• 
Sayfa: önceki 20572058205920602061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.