Şimdi Ara

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ 14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆 (1861. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Dürüstİnsan Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
46.435
Cevap
89
Favori
1.242.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18591860186118621863
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tum zamanlarin en buyuk hocasi. olaganustu basarilarina ragmen basin, taraftar surekli yerden yere vurdu. simdi degeri anlasilir belki. ronaldo da gidecekse real madridin altin cagi bitiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maaşını beğenmemiştir maaşı arttırılmayınca istifa etmiştir

Ulan ne erdemlisin be zidane reyiz bazıları gibi kaçamak yanıt verip hala durmuyorsun

Futbolculuğunu pek bilmem ama antrenörlüğün ve adamlığın bana çok şey kattı yolun açık olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paşa Hazretleri kullanıcısına yanıt
    Oglum yeni stad acildi ellesmeyin gidin arsene wengeri alin gidin conteyi alin gidin jardimi alin ellesmeyin posete.

• Paşa Hazretleri kullanıcısına yanıt
    Sizinle konuştuğumda yazmıştım aylar önce hatırlarsınız belki. Real Madrid, kane-eriksen-alli + pochettino alsın demiştim. Alli'ye gerek yok ama Kane-Eriksen olabilir. Pochettino çok uygun.

Yalnız Guti konuşuluyor. Futbolculuğundaki karizmasını TD'yken başarılarla devam ettirirse efsane olur.

• Ben ne dedim özgür değil mi dedim?Okuduğunu anlamada problem mi var?

Sen burada çamur atıyorsun yok Barçanın önünü kestiler öyle şampiyon oldular yoksa ligi de alamazdı diyorsun vb.Bu tarz saçma düşüncelerini Barça konusunda yazabilirsin.Ve ya Zidane için ayrı konu aç.Burası onun yeri değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1DFD8C17B

Sizinle konuştuğumda yazmıştım aylar önce hatırlarsınız belki. Real Madrid, kane-eriksen-alli + pochettino alsın demiştim. Alli'ye gerek yok ama Kane-Eriksen olabilir. Pochettino çok uygun.

Yalnız Guti konuşuluyor. Futbolculuğundaki karizmasını TD'yken başarılarla devam ettirirse efsane olur.
    Gutiden yol olmaz Gutiyi hoca yapmazlar sanmıyorum.Benim görüşüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBF37AF64 -- 31 Mayıs 2018; 15:54:30 >
  • Zidane akıllı adammış. Oyuncu yönetimi açısından çok çok iyi olabilir ama taktiksel açıdan zayıf bir hoca. Bunu ilerde geliştirebilir ama Real Madrid kariyeri boyunca önemli bir ilerleme sağlayamadı. Elinde winner çok oyuncu var ve bu oyuncuları çok iyi yönetti. Bunu yapmakta büyük meziyet ama büyük takımların maçları domine etmek gibi bir misyonu olduğunu da düşünüyorum. Madrid'in 2 yıldır Münih'i elemesini özellikle bu sezon elemesini ben şansla açıklıyorum. Madrid'in oyunu bu kadar rakibe verip, turu geçmesini başka türlü açıklayamıyorum. Zidane'ın açıklamalarına bakarsak o da durumun farkında. Hocalığı tartışmaya açık olsa da inanılmaz başarılar kazandığını inkar edemeyiz. Devam etseydi büyük ihtimalle düşüş başlayacaktı, zirvede bırakması çok akıllıca.
  • En büyük aday Sarri olabilir mi siszce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Louie-Andy Anderson

En büyük aday Sarri olabilir mi siszce?
    Sarri-Chelsea deniyor

• quote:

Orijinalden alıntı: venge

Guardiola da bu şekilde bırakmıştı. Zidane 3 şampiyonlar ligi bir lig şampiyonluğu ile büyük iş başardı. Doygunluk ve yorgunluk da olabilir. Real ve barca yı çalıştırmak hiç kolay değil. Guardiola gibi kendini başka bir lig ve takımda kanıtlamak istiyor olabilir. İngiltere ye yolcu desem, ama orada hangi kulüp boşta ki .Acaba 1 sene dinlenmeyi mi düşünüyor.
    Pep ayrıldığında hem ligi hem de ŞL'yi kaybetmişti. Hatta aynı hafta içinde hem evinde Real'e yenilerek ligi hem de Chelsea'ye elenerek ŞL'yi kaybetmişti. Zidane'sa ŞL'yi almayı başardı, durumu farklı yani.

Zidane'ın takımdan ayrılmak için saha içi hiçbir neden yok, Şl ligdeki başarısızlığı telafi ediyor rahatlıkla

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AAF8922F10

tum zamanlarin en buyuk hocasi. olaganustu basarilarina ragmen basin, taraftar surekli yerden yere vurdu. simdi degeri anlasilir belki. ronaldo da gidecekse real madridin altin cagi bitiyor.
    Yavaş.

Tüm zamanların en iyi hocası demek çok komik kaçıyor.

• Abi neden ya neden?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AAF8922F10

tum zamanlarin en buyuk hocasi. olaganustu basarilarina ragmen basin, taraftar surekli yerden yere vurdu. simdi degeri anlasilir belki. ronaldo da gidecekse real madridin altin cagi bitiyor.
    Şaka herhalde.

• Valla şuan hocalara şöyle bir bakıyorum akla gelen mantıklı bir isim yok
  • Yalnız o değilde bu takım başına geçmeye kim cesaret edecek. Şl kupasını alamazsa başarısız ilan edilecek çok net.
  • Acaba kendini yeterli görmediği için mi bıraktı yoksa birilerine mi küstü?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

Ben ne dedim özgür değil mi dedim?Okuduğunu anlamada problem mi var?

Sen burada çamur atıyorsun yok Barçanın önünü kestiler öyle şampiyon oldular yoksa ligi de alamazdı diyorsun vb.Bu tarz saçma düşüncelerini Barça konusunda yazabilirsin.Ve ya Zidane için ayrı konu aç.Burası onun yeri değil.
    Yalan mı öyle oldu geçen sene ligde olan olayları biliyoruz herkes gördü.Hatta bu sezonda ligin başlarında benzer girişimler oldu valencia maçında içeri giren topun sayılmaması gibi mesela VAR neden gelmiyor lige neden çünkü Real Madrid yanlısı Tebas istemiyor.

Herkes için adalet olmalı ligde ama Uefa'da olması gerektiği gibi bu La Liga'da da olmuyor istemeyen kişiler veya kurumlar var neden diye soran yok.Ama bir ton skandal var maçlarda.

• Zidane gitti, Real daha sittir sene şampiyonlar ligi şampiyonu olamaz...Zaten son 5 şampiyonluğun 4 ünü Zidane aldırdı...

Perez, Arsene Wenger'i takımın başına getirirse hiç şaşırmam....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

Yavaş.

Tüm zamanların en iyi hocası demek çok komik kaçıyor.

Alıntıları Göster
    Valla ben şuan Ferguson diyebilirim.En azından ortaya koydurduğu takımı oynatan bir total futbolu vardı.Takıma bir kazanma ruhu vermişti.En son görev aldığında çöplerle o sezon şampiyon oldu.ManU o bıraktıktan sonra gün yüzü görmedi 5 sezon geçti.Hatta aynı şampiyon olan kadro o gittikten sonra ligi 7'nci bitirdi ve bir daha üst sıraları göremedi.Zirveyi hele hiç.Bu denli takıma dokunan oyunculardan en yüksek verimi alan bir antrenör tarihte görünmedi.ManU'yu ManU yapan ve şuanki marka değerine kavuşturan kendisidir mesela.Yoksa ondan önce ManU sıradan bir klüptü.Bir antrenörle Efsane bir takım dönüştü.Unutulmazlar arasına girdi.Şuan ManU zirveleri görmese de devamlı gösterişli durmasının yegane sebebi kendisidir.Klüple özdeşleşmiş bir efsanedir ve onu kimse geçemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 31 Mayıs 2018; 19:58:6 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Louie-Andy Anderson

En büyük aday Sarri olabilir mi siszce?
    Pochettino veya Wenger gelir. Bir ihtimal Guti'de olabilir. Pochettino daha yeni sözleşmesini uzattı. Tottenham'ın yeni stadı yapılırken ve Pochettino bir projenin içindeyken bırakıp gitme ihtimalini ben düşük görüyorum. Perez'in daha önce 2 kere Wenger'i istediğini de düşünürsek Wenger en mantıklısı gibi duruyor.
  • 
Sayfa: önceki 18591860186118621863
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.