Şimdi Ara

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ LİDERLİK KOLTUĞU VERİLDİ ♛

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (5 Mobil) - 2 Masaüstü5 Mobil
41.368
Cevap
85
Favori
1.015.302
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Dünyadan Futbol >> ♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ LİDERLİK KOLTUĞU VERİLDİ ♛
Giriş
    492 Mesaj
    Hazard tam real madrid oyuncusu tam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Asil Türk Kanı

Ballon dor u şu kesin denebilecek bir tablo yok ortada.Ama ronaldo cl faktöründen dolayı burun farkıyla önde.

Ronaldo şampiyonlar liginde güzel işler yaptı ama bu sene takımı sayesinde münihi ve liverpoolu devirip kupayı aldı.Geçen seneki gibi CL de esip gürlemedi yani.

Messi de bu sene şampiyonlar liginde çok iyi maçlar çıkardı büyük takımlara karşı.Juventus ve chelsea örneği gibi.Ligde zaten barcaya şampiyonluğu getiren kilit maç olan el classicoda ne yaptığını biliyoruz.

Neyse önümüzde dünya kupası o da çok belirleyici olarak.Şahsen messi ve ronaldonun dünya kupasında bir şey yapacağını düşünmüyorum.Neymar götürecek işi ve ballon dor un sahibi olacak.Brezilya çok sağlam kadroya sahip.

Ayrıyetten bu real neden ronaldoya istediği parayı vermiyor?Yılların para babası reale ne oldu cimrileşti mi?Üstelik en büyük rakibi barca bu kadar para saçarken realin bu derece cimri davranmasının amacı nedir?Real bu davranışlarıyla nereye varmak istemektedir?
    Messi büyük maçlarda kendini gösterseydi önce Roma'dan başlardı grupların ilk maçında Juve'yi yenmek 3 puan getirir elemelerde Roma'yı yenmek çok daha fazlasını.

Ronaldo'nun yarı finale kadar her maçta golü, asisti var; Eleme karşılaşmarında ise Psg'ye 3 gol 1 asist, Juventus'a 3 gol 1 asist ki Ronaldo olmasa yarı finali zaten göremezdi Madrid.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    5 Not

Tamam o doğru bir de şu açıdan bak ronaldo real madridde olmasaydı cl yi kazanabilir miydi ve yılın futbolcusu ödülünü alma konusunda iddialı olabilir miydi
    Kesinlikle hayır.
    |
    |
    Aykan19o3 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tamam o doğru bir de şu açıdan bak ronaldo real madridde olmasaydı cl yi kazanabilir miydi ve yılın futbolcusu ödülünü alma konusunda iddialı olabilir miydi
    Kesinlikle hayır.
    Baktım aynı 🤔

Konunun adını Messi mi Ronaldo mu değiştirin herkes rahatlasın bence.
    |
    |
    Isco + 50 ye De Bruyne'yi alsak harika olur. Pep ikna edilirse City salar. Isco'ya 80 vermeyi dusunuyorlar zaten. 130'a gelmis olur KDB. Oyuncuyla konuşmak lazım. Modric 33 yaşında. Eriksen de iyi oyuncu ama De Bruyne tam donanımlı bi oyuncu. Sen o kadar iyi pas at, şans yarat, bi de maç başına 2 top çal. Eski klasik 10 numaralardan değil, Modric'in yerini doldurur. Tek sorun City'de oynaması. Dediğim gibi Isco + 50 verip almaya çalışmak lazım.

Hem Ronaldo hem Bale'nin gitmesi çok kotu olur. En fazla 1'i gitmeli. Ronaldo giderse Hazard, Bale giderse Salah düşünülür. Tabii Ronaldo giderse Hazard-Benzema-Bale üçlüsü çok gol atamaz diye düşünüyorum. Bu durumda Lewandowski'ye de salça olunabilir. Bu yaz transfer dönemi son 3 sezondaki gibi sessiz geçmeyecek bizim için

ben diyom ankara sen anlıyon ....

Ben ronaldo başka takımda cl almadı alamaz falan mı dedim resim ne alaka

Neyse uğraşmayacağım
    |
    |
    .Tom Hagen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Neyse uğraşmayacağım

Sen uza bakalım şu konudan.

Soda iyi gelir soda.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

Isco + 50 ye De Bruyne'yi alsak harika olur. Pep ikna edilirse City salar. Isco'ya 80 vermeyi dusunuyorlar zaten. 130'a gelmis olur KDB. Oyuncuyla konuşmak lazım. Modric 33 yaşında. Eriksen de iyi oyuncu ama De Bruyne tam donanımlı bi oyuncu. Sen o kadar iyi pas at, şans yarat, bi de maç başına 2 top çal. Eski klasik 10 numaralardan değil, Modric'in yerini doldurur. Tek sorun City'de oynaması. Dediğim gibi Isco + 50 verip almaya çalışmak lazım.

Hem Ronaldo hem Bale'nin gitmesi çok kotu olur. En fazla 1'i gitmeli. Ronaldo giderse Hazard, Bale giderse Salah düşünülür. Tabii Ronaldo giderse Hazard-Benzema-Bale üçlüsü çok gol atamaz diye düşünüyorum. Bu durumda Lewandowski'ye de salça olunabilir. Bu yaz transfer dönemi son 3 sezondaki gibi sessiz geçmeyecek bizim için
    De Bruyne'u Pep'in elinden almak imkansız. Messi yokken bulabileceği en iyi oyun kurucu. Pep, Isco'ya kanmaz. 50 milyonu adamlar çerez parası olarak harcıyor. Olur da gelirse bize geçmiş olsun şimdiden. 3 sene daha CL'yi siz alırsınız.

Kane, Salah, Hazard paketi yapıp Ronaldo, Benzema, Bale'ı güncelleyebilirsiniz bence.

• Binbaşı
    1432 Mesaj

Kane Salah Hazard paketi bu BBC nin tırnağı olamaz Benzemanın tek kusuru gol atmak olduğu halde Bale Ronaldo ile aynı anda oynarsa gol atmasını aramayız.Keza Bale yerine Salah Ronaldo Benzema üçlüsünden de Benzemaya gol atamıyorsun diye kızmayız.

Ama Benzema İsco Ronaldo gibi bi üçlü olursa tabiki gol atması elzem.

Her neyse Modricin yerine Kevin De bruyne ve ya James tercih edilmeli.Bunlar dışında Modrice halef göremiyorum.Belki eriksen bilemiyorum doğrusunu bulmak şart.

Bale gidecekse Salah gelsin
    |
    |
    Wernher von Braun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben çoğu realliler aksine Benzema'yı beğeniyorum. Ronaldo ile çok uyumlu. Ronaldo varken başka golcü aramam zaten. Benzema gibi o ritme ayak uyduracak bir isim lazım. Lewandowski falan Ronaldo'nun yanına olmaz.

Yine de yapacak bir şey yok. İleri üçlü yaşlanıyor. Gençlerle değiştirmek lazım. Mecbur bir kaç isim alınır. Ronaldo, kalırsa forvete gerek yok. Tek başına Salah yeterli. Zaten Ronaldo son maçlarda santrafora geçti.

Artık James'i alabileceğinizi sanmıyorum. Çok düşük bir fiyata opsiyonu var. Bayern onu kullanır büyük ihtimal.

|
    |
    maşık kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ronaldo tabiki takımı sayesinde CL almıştır ancak takımda Ronaldo sayesinde CL almıştır her sezon 10 üstünde gol atmak kimsenin harcı değildir Messi'de buna dahil hatırlatma yapalım Madrid Dortmund'dan 4 yerken bile Ronaldo 12 golle gol kralı oldu o zaman takım neredeydi ? O zamanlarda Ronaldo tek başına oynuyordu gene yarı final oynatıyordu takımı Messi ise size göre bitmiş Barça'yı yarı finale kaç kere çıkardı ? Ki sizin bitmiş dediğiniz Barça açık ara lig şampiyonu oluyor o nasıl oluyorsa...

Bitmiş olmasa mahalle takımı Roma ya elenir miydi koskoca barca hem de 4-1 den. Bitmiş ne kelime sefilleri oynuyor takım. Ligde şampiyonlukta ne var, tek büyük rakibin Real, o da sezonun ilk yarısında formsuz döneminde gelen maglubiyetlerden sonra ligi bıraktı zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venge -- 30 Mayıs 2018; 22:32:43 >
    |
    |
    Afonso54 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

36. HAftaa yenilgi yüzü görmeyen takım mı bitmiş.Güldürmeyin kendinize arkadaş.

|
    |
    venge kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Uyum muyum pas oyunu her şey mükkemel ama işte gol atamayan forvet üzüyor hocam.Milli takımda oynarken golcü bi kimlikteydibilmiyorım Real de oynayış stili mi bu adamı bozuyor.Ancak Ronaldo artı bi golcü daha lazım yoksa Benzema üle devam etmez bu iş

|
    |
    Wernher von Braun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Keşke 36 hafta maglubiyet yaşasaydık da şampiyonlar ligi şampiyonu olsaydık. Ligin hiçbir önemi yok artık. 4-1 den tur veren takım benim için bitik haldedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venge -- 30 Mayıs 2018; 22:54:17 >
    |
    |
    maşık kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kesinlikle hayır.
    Belki alırdı belki alamazdı aynı açıdan bakarsak Messi de yıllarca İniesta Xavi'nin önünde oynamasa bu kadar kupa alamazdı ki Messi'nin Arjantin'de büyük turnuva zaferi yaşayamayıp Ronaldo'nun avrupa şampiyonasını kazanması benim haklılığımı arttırıyor.

Haksız mıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aykan19o3 -- 31 Mayıs 2018; 0:37:36 >
    |
    |
  • quote:

Orijinalden alıntı: venge

Bitmiş olmasa mahalle takımı Roma ya elenir miydi koskoca barca hem de 4-1 den. Bitmiş ne kelime sefilleri oynuyor takım. Ligde şampiyonlukta ne var, tek büyük rakibin Real, o da sezonun ilk yarısında formsuz döneminde gelen maglubiyetlerden sonra ligi bıraktı zaten.
    Barcelona bu sezon çok kötü açık.Ama Roma maçını sadece oyuncuların kalitesizliği ve formsuzluğu ile sonuçlandıramazsın.Valverde seçimleri ve artık garanticilik mi desem yada korkaklığı ile maçın üstüne tüy dikti.Skor arayan rakibine karşı hamleyi ancak maç 3-0 aleyhine olunca yaptı.O maçta Valverde'nin hatası çok fazla idi.Takımın yüzde 60'sa Valverde'nin yüzde 40 hata katkısı var.Messi gene mücadele etti baya ama futbol 11 kişi ile oynanan oyun ve en azından 4-5 oyuncun ayakta kalmalı takım full çöptü o maçta tek başına heleki fiziksel olarak sert oynayanda bir rakibe karşı birşey yapamazsın zor.
    |
    |

• Yüzbaşı
    474 Mesaj

Barçalı enik taklidi yapacam şimdi; Ronaldo tam bir kale önü topçusu gol atmak dışında bir işe yaramıyor Messi hem oyun kurup hem gol atıyor sürekli asist yapıyor, Ronaldo anca Suarez'le falan kıyaslanırgt sfdfg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Afonso54 -- 31 Mayıs 2018; 1:37:14 >
    |
    |
    quote:

Neyse uğraşmayacağım
    Sıkışınca belden aşağı ? F Y S

|
    |
Canlı Tv izle
üniversite
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,984
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.