Şimdi Ara

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ 14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆 (1583. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
46.451
Cevap
90
Favori
1.242.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15811582158315841585
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hangi maci sen okudugunu anlamiyorsun adam son maclardan bahsetmis ben ne yazmisim bir bak bu maci mi soyluyorum cahil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nedediğini bilmiyogelmiş burda alf yapıyo nerde son maçtan bahsediyorsun Granada maçında bu gün kaçırdığımı hangisi hangisi hangisii
  • Paşa Hazretleri kullanıcısına yanıt
    Ancelotti Real Madrid kalitesinin altında hocaysa Zidane için ne demeli? Ancelotti şuan Dünyada en iyi 5 td arasındadır isme göre yorum yapılmazsa. Kazandığı başarıların yarısına yaklaşan td bile 1 ya da 2 tane.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BullPoweR7

Ancelotti Real Madrid kalitesinin altında hocaysa Zidane için ne demeli? Ancelotti şuan Dünyada en iyi 5 td arasındadır isme göre yorum yapılmazsa. Kazandığı başarıların yarısına yaklaşan td bile 1 ya da 2 tane.

tamam da ben hepsini kazandigi basarilara gore yazdim. ancelotti 2. senesinde 1 tane onemli kupa kazanamadi. mourinho 3 senede 1 lig 1 kral kupasi kazandi, pellegrini bir sey kazanamadi, benitez kovuldu. bunlar cok basarisiz degildi ama basarili da degildi RM kalibresine gore

Real Madride yıllar sonra cl şamipyonluğunu getirdi 10 cu kupa tarih Ancelottiyi unutmayacak.

Aynı sene kral kupası ertesi sene uluslararası kupayı aldı.Ertesi sene başxırısız olma sebebi takımın transfer politikası idi.Xabi alonso gönderilmişti,Real Madrid James kroos modric 3 lüsü ile oynuyor bu orta sahada çok ama çok dirençsiz kalıyordu ki on sene shalkea de çok zorlandık.Çünkü dirençli takımlar orta sahada bizi ezdiler.Teknikde bir yere kadar bir tane busquet gibi casemiero gibi adamın oldu mu orta sahada sırtın yere gelmiyor.
    Peki şu zamana kadar Real Madrid'e gelmiş en iyi teknik direktör kim ve kalibresi Real seviyesinde miydi gelirken? Ancelotti çok zor bir dönemde Real'e geldi. Ayrıca yaptığı işler de hiç kolay değildi. Ligi alamadık ama bu Barcelona hakimiyetinden dolayı oldu ki yerinde kim olsa alamazdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BullPoweR7

Peki şu zamana kadar Real Madrid'e gelmiş en iyi teknik direktör kim ve kalibresi Real seviyesinde miydi gelirken? Ancelotti çok zor bir dönemde Real'e geldi. Ayrıca yaptığı işler de hiç kolay değildi. Ligi alamadık ama bu Barcelona hakimiyetinden dolayı oldu ki yerinde kim olsa alamazdı.

ben 2004'ten beri takip ederim haklisin Ancelotti iyi isler basardi. Ama ilk senesinde. İkinci senesinde iyi degildi. Ligi kazanmak imkansiz degildi bana gore, 4-5 puan farkla liderdik, seri puan kayiplarina dur diyemedi. İlk senesinde ligde 3. olmustu, CLyi 90+3te kazandi. Ben Ancelottiyi severim zaten bahane uretmeyi de sevmem, adamin ilk senesi basariliydi. Ama Luis Enrique'nin 2 senede 5-6 kupa alabildigi ortamda Ancelotti'nin RM kariyeri çok çok iyi denemez.

Bu kulübün tarihinde 32 La Liga 11 CL kupasi var, basari olagandir. Ha nankorluk etmem Mourinho donemine kadar senelerce Ceyrek Final bile oynayamadik. Ama o donemki hocalar da zaten 1 sene kaldi gitti hicbirine gereksiz deger bicilmedi.

En basarili hoca kim diyorsan eger Zidane bu sene 2 kupa alirsa Zidane olur coktan. Bu Zidane, Ancelden Moudan Benitezden iyi hoca demek degil. Bizde daha basarili oldu demek. Zidane in yaptigi nedir 1.5 yilda 2 CL 1 La Liga falan. Eger alabilirse. Basari budur. Ki ilk senesinde de geldikten sonrasinda lider bitirdik ligi, onceki puan kayiplarindan oturu sampiyon olamadik. Zidane basarili gidiyor su ana dek

Yalnız hatırlatmakta fayda var Zidane geldiğinde Real'in kadrosu çok daha iyiydi ve Barcelona en iyi döneminde değildi. Ayrıca Enrique 5-6 kupa aldı diyorsun onun aldığı kupaların 80%i de tek sezonda geldi. Onun da diğer sezonu kötü işte ve gidecek. Zidane en başarılısı olabilir eyvallah ama gördüğün üzere o da Benzema'yı tercih ediyor sadece kökeninden dolayı mı? Hiç sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BullPoweR7 -- 7 Mayıs 2017; 2:33:0 >
  • real 3 puan önde birinci olursa ikisinde kupayı versinler la çok acıklı olcak gibi real verceni sanmam ya sevilla zaten leş takım evinde ezer real ya barçada tüm maçları kazanır zaten ligi bize versinler cl yi alsınlar barça saçma puan kayıplarına yansın deportivo yenilgisi fişi çekti real 6 attı onlara
  • Şampiyon Real Madrid
  • ♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛  14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆

Real şampiyon oldu zaten sanırım son maç mı ne berabere kalır 1 puan farkla biter ama Finalde kaybedeceksiniz Cl'yi Juventus alacak

Hatta süper kupayıda hatta ileri gidiyorum kıtalar arası şampiyonluğuda alacak senelik yapılan.

Şampiyonluğunuzu tebrik ederim Real'i Barça şampiyon yaptı bu sezon zorlada olsa aldığı saçma sonuçlarla

• Mishakal kullanıcısına yanıt
    hah mishakal da boyle dediyse sampiyonluk kesin gitti

barcelananin fiksturu basit simdi tek bildikleri gibi zayif rakip bulunca 10 ar 10 ar gomerler.biz de yenelim her maci

• quote:

Orijinalden alıntı: Todo al Blanco

hah mishakal da boyle dediyse sampiyonluk kesin gitti

barcelananin fiksturu basit simdi tek bildikleri gibi zayif rakip bulunca 10 ar 10 ar gomerler.biz de yenelim her maci

bu saatten sonra kupa verilmez.

lig de cl de realin.

hatta morata show yapacak cl de.
  • Kovacic in menajeri : Milan ya da Roma ? Takım arkadaşları ve antrenörleriyle iyi bir ilişkisi var . Kovacic büyük bir kulüpte oynuyor ve mutlu . Ayrılmayacak, elbette kalmak istiyor
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Kakà kullanıcısına yanıt
    kovacic gitmez daha yeni alisiyor takima modricten sonrasi icin dusunuldu

• yalniz kroos sen nasil topcusun, ilk geldiginde hic alisamamistim ama su an vazgecilmezsin

• Real madrid takımının en sevdiğim özelliği böyle yıldızların her bırının sorumluluk alması.
    yıldız futbolcu sorumluluk alır
    dıkkatli olun ronaldo yokken bale nasıl oynuyor.Neden? cunku sahadakı en buyuk yıldız oldugunun farkında .
    ronaldo ve bale yokken james nasılk oynuyor? neden? cunku jameste bır yıldız.
    real madrıd geçen sene benıtez ıle tam bir faciaydı.
    siz yıldız dolu bır takımı kontrol etmeye degıl sakın bırakmaya çalışmalısınız.
    zidanenın gelmesı harıka oldu cunku hepsıyle arkadas gıbı adamları sıkmıyor rahat bıraktı yanı bır nevı kendı oyununuzu oynayın dedı zıdane.
    benıtez neydı oyle? resmen koskoca madrıdı 9 kısı defans yapan takıma cevırmıstı.Iyıkı gıttı.
    zıdanenın oyun sıstemını cok begenıyorum 4-3-3(4) çok keyıflı
    marcelo-ramos-pepe-carvajal
    kroos-modrıc-james
    ronaldo benzema bale
    ama ben moratayı benzemaya tercih ederım eskı benzema yok artık hantallasmıs bıse olmus morata cok dırı
    jamesı kullanmalı zıdane jamesı oyun planına almalı james cok yedek kaldı. casemıroda ıyı topcu ama jamesı en azından ıkıncı yarı almalı
    vazquez ve assesnsıo cok ıyı gelıyor cok gencler ama muthısler fazla degıl 2-3 yıla kalmaz boyle gıderse real madrıdır as topcuları olacaklardır.
    bır roportajda okudum hangı futbolcu dedıgını hatırlamıyorum ronaldo ıcın demıskı
    ''ronaldo yaslandı eskısı gıbı rakıbı hızlı gecemıyor''
    bu acıklama bende takıntı oldu ve dıkkat ederek ızledımkı calımlarda ozellıkle ronaldo eskısı gıbı degıl
    evet son vuruslar hava topları uzaktan sutlar falan adam efsane ama o eskı diriliği ve hızı cok azda olsa bıraz kaybetmıs sankı ınsallah ben yanılıyorumdur.
    ama kolayda degıl adam 32 yasında oldu evet 32 yas bır ınsan ıcın muthıs bır yas gecsın ıyısın guzelsın ama futbolcu ıcın artık gec bır yas.
    uzun lafın kısası zıganenın takımını sevıyorum oyunu keyıflı benıtez santıago bernabeunun onunden mumkunse gecmesın
    egerkı perez zıdane ıle yolları ayırırsa olnun baskanlıgına lanet okurum.aklı mantıgım almaz ve onu hastalıklı bırı oalrak gorurum.
    zıdane gıtmemelı takım ıyı ısler yapıyor zıdane madrıdden hıcbır zaman gıtmemelı
    forum donannımın madrıd konusuna bır madrıd hayranı olarak acıklama yapma geregı duydum okuyan varsa sabrınız ıcın tesekkurler
    hala madrıd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlphaKnight -- 7 Mayıs 2017; 23:35:35 >

• Real Madrid'in, Barcelona'nın istediği Theo Hernandez ve Vinicius'u ezeli rakibinin elinden kaptığı belirtiliyor. 16 yaşındaki Vinicius için Barcelona'nın teklifinin nerdeyse 2 katı teklif veren Real Madrid, Theo Hernandez'i de fesih bedelini ödeyerek alacak. Theo transferiyle Real ve Atletico arasındaki transfer yapmama anlaşması bitecek.

• Atletico Madrid-Real Madrid Şampiyonlar Ligi yarı final rövanş maçını Cüneyt Çakır yönetecek.
  • beyler martin odegarda ne oldu.adam 16 yasinda geldi 2 sene gecti ses cikmiyor yasitlari cirit atiyor.

• 
Sayfa: önceki 15811582158315841585
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.