Şimdi Ara

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ 14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆 (1554. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.451
Cevap
90
Favori
1.242.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15521553155415551556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Net bir cezası olmaz kırmızı kartın, cezaları federasyon belirliyor, lig sonları yaklaştığında genelde 1 hafta verilir hareket ağır değilse.

Başakşehirde de adam döven Volkan Babacan 1 maç ceza almış.
  • Bale in sakatlık sorunu hakkında ne düşünüyorsunuz ? Real Madrid de as olarak görülen birinin bu kadar sakatlanması ve kadronun sürekli değişmesi yönetimin hoşuna gitmiyordur
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

Bale in sakatlık sorunu hakkında ne düşünüyorsunuz ? Real Madrid de as olarak görülen birinin bu kadar sakatlanması ve kadronun sürekli değişmesi yönetimin hoşuna gitmiyordur

United'a itelenmeli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bale in sakatlık sorunu hakkında ne düşünüyorsunuz ? Real Madrid de as olarak görülen birinin bu kadar sakatlanması ve kadronun sürekli değişmesi yönetimin hoşuna gitmiyordur

keşke yuvasına dönse
  • Çare Reus ama o da kronik sakat şuan en uygun aday Mbappe ama şuda var Monaco ile Madrid'in oyun tarzı farklı Madrid'de isteneni vermeyebilir ve balon gibi patlayabilir.

Benim tam puan vereceğim bir Griezman var yeri geldiğinde forvet ve kanatta oynuyor ama ATM'nin Real'e bu denli önemli bir oyuncuyu satacağını hiç sanmıyorum.Verdiğim örnekler aslen sol kanat ama Ronaldo olduğu için sağda oynayan Bale gibi onlarda sağ oynar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 25 Nisan 2017; 21:14:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Ramos 1 maç ceza almış. Direkt kırmızı karta 2 maç ceza verilmiyor muydu?

hareketin sertligine gore degisiyor. kirmizi dogru muydu degil miydi polemigi yaratmak istemiyorum ama kirmizi olsa dahi messinin bilegine bacagina tabani degmedigi icin 1 verilmesi normaldir.

bale kronik sakat degil her sezon yasamiyor bunlari ama bu sezon boyle oldu. muadili olan bir futbolcu degil mutlaka kalmali. 5-6 mevkide oynayabilip bircok ozelligi olan cok futbolcu yok dunyada. seneye sakatlik sorununa care bulunur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ama haklı değilmiydim Neymar hakeme yaptığı için cezası katlanmamış mıydı olmuyor böyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 25 Nisan 2017; 22:48:19 >
  • Bale gönderilmez, ileri uca transfer mutlaka olacak zaten aynı anda kanata biri alınmaz diye düşünüyorum alınsa bile Bale yollanmaz.

Edit: Bu ne ya, yeni mi gelmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

quote:

United'a itelenmeli.

İbra gitmişken iyi olur aslında. Ronaldonun gölgesinde kalmadıkça neler yapabildiğini gördük. Asla kötü bir oyuncu değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni gelmiş evet iyi birşey aslında buranın ağası benim diyor resmen
    sorunu olan bana sorsun icabı
  • Bilgi, içerik paylaşımı yapılan yardım konuları için güzel olmuş ama buradaki gibi futbol bölümleri için bu tanım yanlış olur, bu konular takımlarına gönül veren her taraftarın konusudur.
  • Deportivo maçı 11'i: Casilla; Marcelo, Nacho, Varane, Danilo; Kovacic, Isco, James; Lucas Vázquez, Asensio, Morata

Yedekler:
    Keylor Navas
    Dani Carvajal
    Álvaro Tejero
    Casemiro
    Luka Modric
    Mariano Díaz
    Karim Benzema

Edit: Villareal maçında sakatlanan Carrasco bize karşı oynayamayacak.
  • Morata saniye 55, 1-0 önde başladık maça.
  • Ronaldo sürekli oynamıyor kelin bu dinlendirme takıntısı bitmeyecek galiba. Hayır herhangi bir bahanesi var mı onu merak ediyorum. Barcelona yenilgisi için ego yapıyorsa bugün 2 puan kaybedip aklının başına gelmesini istiyorum tabi böyle bir düşüncesi varsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BullPoweR7 -- 26 Nisan 2017; 22:37:50 >
  • Morata bizi haklı çıkarmaya devam ediyor. Bu seneki performansı bence şahane ve ilk 11 i hak ediyor.
  • zidane yine rotasyon yapmış. barcelonanın puan kaybettiği bir deplasmanda bayağı cesaret. ama 52. saniyede attık
  • quote:

Orijinalden alıntı: BullPoweR7

Ronaldo sürekli oynamıyor kelin bu dinlendirme takıntısı bitmeyecek galiba. Hayır herhangi bir bahanesi var mı onu merak ediyorum. Barcelona yenilgisi için ego yapıyorsa bugün 2 puan kaybedip aklının başına gelmesini istiyorum tabi böyle bir düşüncesi varsa.

haksızlık etmeyin. 32 yaşında adam 28 günde 8 maç oynayacağız ronaldo her maç oynarsa verimi yarı yarıya düşer. dinlenerek oynaması lazım. valencia ve atm maçlarında 180 dk oynayacak bu maçta dinlenmesi risk ama gerekli
  • Takımı sürekli dinlendiriyor. Bizde biliyoruz Valencia-Atm maçları var ama böyle yapa yapa takımın performansını düşürüyor. Futbolcuların uyumu düşüyor. Zaten puan kaybına tahammül yok. Atm maçlarını bir şekilde atlatırsın ama lig almayalı kaç sene olmuş tahammül olamaz.

Derken 2 oldu yine balı devreye girdi sorunsuz gidiyor şimdilik ama Gijon maçında olanları gördükten sonra maç bitmeden net konuşamam.
  • James 2-0, gençler çalışıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Paşa Hazretleri kullanıcısına yanıt
    Her maç değil ama her Şampiyonlar Ligi dönüşü ya da büyük maç sonrası böyle rotasyon yapacaksa biz hiçbir şey kazanamayız. Herhalde Zidane kendini 40 yıllık teknik direktör olarak görüyor ama böyle rotasyon farkını ne Ferguson ne de Ancelotti gibi deneyimli tdler yapıyordu.
  • 
Sayfa: önceki 15521553155415551556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.