Şimdi Ara

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ 14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆 (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.410
Cevap
89
Favori
1.241.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ALLLAH RONALDO YAPMA BE hadi be direkte patladı
  • quote:

Orijinalden alıntı: _LegendmJ_

ALLLAH RONALDO YAPMA BE hadi be direkte patladı

güzel düşündü ama yapamadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FeArLeSs1907

quote:

Biraz daha sağa doğru gitse direğin içine çarparak girerdi güzelde gol olurdu. di maria istekli oynaması güzel mesutta güzel bıraktı ronaldo da güzel düşündü ama direkte patladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _LegendmJ_ -- 4 Aralık 2010; 23:50:19 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FeArLeSs1907

quote:

Biraz daha sağa doğru gitse direğin içine çarparak girerdi güzelde gol olurdu. di maria istekli oynaması güzel mesutta güzel bıraktı ronaldo da güzel düşündü ama direkte patladı

evet bugün oyuncular istekli ama bence di maria fazla çalıma giriyor.

• insan gibi vurmadı beee
  • Ronaldonun attığı 2. gol muhteşemdi
  • Benzema işi çok sakat ya. Devre arası forvet alınması lazım.Sadece Higuain ile olmaz bu iş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beefcake

Benzema işi çok sakat ya. Devre arası forvet alınması lazım.Sadece Higuain ile olmaz bu iş.

benzema,higuain,di maria,marcelo,khedira filan zaten real madrid'de oynayacak adamlar değil.
  • zaragoza maçında şov yapıyor takım
  • güzel.
  • lyon la eşleştik beyler.. benzema belki gaza gelir hadi bakalım
  • KAKÂ'nın SAKATLIĞI NE ZAMAN GEÇİYOR BEYLER

Ne zamandır arıyorum adam gibi bi kaynak bulamadım bu konudan bakıcam biri cevaplasın lütfen çok özledim adamı yaa..
  • [ AsiL ]; antrenmanlara başladı, Ocak başı gibi de sahalara dönüşü söz konusu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [ AsiL ]

KAKÂ'nın SAKATLIĞI NE ZAMAN GEÇİYOR BEYLER

Ne zamandır arıyorum adam gibi bi kaynak bulamadım bu konudan bakıcam biri cevaplasın lütfen çok özledim adamı yaa..

sporx de gördüm yılbaşından sonra dönücekmişde kaka gelince mesut nolucak
  • quote:

Orijinalden alıntı: uA_emir07

quote:

Orijinalden alıntı: [ AsiL ]

KAKÂ'nın SAKATLIĞI NE ZAMAN GEÇİYOR BEYLER

sporx de gördüm yılbaşından sonra dönücekmişde kaka gelince mesut nolucak

ne mesutu abi, kaka gelsin yeter yaa 150 tane mesut eder o en sevdiğim futbolcu bu. real madrid'e de ne güzel yakıştı adam atletico madrid'e attığı golden sonrada baya gözüme girdi

• Kaka bayadır sakat gerçektende göründüğü kadarıyla millet Kaka'yı unutmuş.

Mesut nolcak diyen bile varsa olay özetleniyor sanırım Kaka döner ve Yardırır olay bu kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fallout 3

Kaka bayadır sakat gerçektende göründüğü kadarıyla millet Kaka'yı unutmuş.

Mesut nolcak diyen bile varsa olay özetleniyor sanırım Kaka döner ve Yardırır olay bu kadar

El Clasico'da görüldü ki Mesut'un borusu atmosferi ciddi maçlarda ötmeye yetmiyor. Kaka dönünce Mesut kulübeye döner. Ya da Di Maria. Kaka her koşulda 11 çıkar ama tabii.

• quote:

Orijinalden alıntı: Odinn#21

quote:

El Clasico'da görüldü ki Mesut'un borusu atmosferi ciddi maçlarda ötmeye yetmiyor. Kaka dönünce Mesut kulübeye döner. Ya da Di Maria. Kaka her koşulda 11 çıkar ama tabii.

hacı el clasicoda real den iyi oynayan bi adam söylesene mesuttan daha kötü adamlar bilen vardı bence mourinho kolay kolay harcatmaz mesutu

• quote:

quote:

quote:

hacı el clasicoda real den iyi oynayan bi adam söylesene mesuttan daha kötü adamlar bilen vardı bence mourinho kolay kolay harcatmaz mesutu

Geçen seneki Nou Camp maçında da tek iyi oynayan Kaka idi. Ölçüm budur. Real'de o maçların maçın ciddiyetine ezilmeyecek tek isim Kaka. Sırf o maçlara formda girmesi için bile Jose her maç 11 başlar Kaka ile. Ayrıca koyulttuğum cümleyi yazanlara normalde cevap yazmam ama seni artık az biraz tanıdığımdan yumuşak bir cevap yazdım. Elde Kaka varken Mesut ne zamandan beri harcanamaz statüsü kazandı?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Geçen seneki Nou Camp maçında da tek iyi oynayan Kaka idi. Ölçüm budur. Real'de o maçların maçın ciddiyetine ezilmeyecek tek isim Kaka. Sırf o maçlara formda girmesi için bile Jose her maç 11 başlar Kaka ile. Ayrıca koyulttuğum cümleyi yazanlara normalde cevap yazmam ama seni artık az biraz tanıdığımdan yumuşak bir cevap yazdım. Elde Kaka varken Mesut ne zamandan beri harcanamaz statüsü kazandı?

bilmem öyle geliyor bana mourinho nedense futbolculara bi farklı yaklasıyor mesut yine sezon sonuna kadar arada da olsa kaka yerine oynar bence

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.