Şimdi Ara

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ 14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆 (544. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
46.451
Cevap
90
Favori
1.242.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 542543544545546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nassınız gençler işe başladım pek foruma bakamıyorum yokluğumu hissediyormusunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: uA_emir07

nassınız gençler işe başladım pek foruma bakamıyorum yokluğumu hissediyormusunuz

Hangi işe başladın?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

nassınız gençler işe başladım pek foruma bakamıyorum yokluğumu hissediyormusunuz

Allah iyiliğini versin, sabah sabah ne güldüm yahu?

• quote:

Orijinalden alıntı: ZSARA

quote:

Allah iyiliğini versin, sabah sabah ne güldüm yahu?

işe başlayan arkadaş komedyen mi

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

Yok hocam durum biraz farklı.

Vaktin olduğunda şöyle son 15-20 sayfaya bir göz gezdirsen yeter.

• quote:

quote:

Allah'tan işe başladı diyorsun yani gerçi ben de şu anda işteyim,boş vakitlerde buradayım

• quote:

quote:

quote:

Allah'tan işe başladı diyorsun yani gerçi ben de şu anda işteyim,boş vakitlerde buradayım

Alıntıları Göster
    Youtube da video izlerken denk geldi.

Bu yaratığın Real Madrid gibi bir klupte oynaması gerçekten acı verici.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZSARA -- 18 Nisan 2013; 9:41:31 >

• quote:

ekmek parası ,naapsın

• quote:

Orijinalden alıntı: cowboy-12

quote:

Hangi işe başladın?

turizm acentası
  • 7 gün yedik iyi mi.

• quote:

Gitsene arkadaş?
  • Forbes Dergisi'nin hazırladığı, 9 yıldır ilk sırasında Manchester United'ın birinci olduğu 'Dünyanın En Değerli Kulüpleri Listesi'nde Real Madrid ilk sırayı aldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vaudeville

Forbes Dergisi'nin hazırladığı, 9 yıldır ilk sırasında Manchester United'ın birinci olduğu 'Dünyanın En Değerli Kulüpleri Listesi'nde Real Madrid ilk sırayı aldı.

başarı olmadıktan sonra taraftar paraya bakmaz ki cl alamadıkdan sonra neye yarar
  • quote:

Gitsene arkadaş?

Benim gitmem kolay, Pepe'nin gitmesi de kolay mı acaba?

Hadi görüşürüz.

• Beyler hayırlı olsun dünyanın en değerli takımıyız artık

http://fotogaleri.ntvmsnbc.com/dunyanin-en-degerli-futbol-takimlari.html
  • quote:

quote:

Forbes Dergisi'nin hazırladığı, 9 yıldır ilk sırasında Manchester United'ın birinci olduğu 'Dünyanın En Değerli Kulüpleri Listesi'nde Real Madrid ilk sırayı aldı.

başarı olmadıktan sonra taraftar paraya bakmaz ki cl alamadıkdan sonra neye yarar

Taraftar paraya bakmaz dediğin zaten o paranın %70den fazlasını taraftar kazandırıyor.Ayrıca başarı olmadıktan sonra mı ? Senin Real Madridden haberin yok gerçi senin bi b.ktan haberin yok. He pardon sizin gibi zavallı ezikler için son 10 yıl kriteri vardı.şuraya gelip varya reali kötülemeye çalışarak sürekli o ufak aklınızca laf sokmaya çalışarak birşey yaptıgınızı sanıyorsunuz.tam tersi bütün dünyada oldugu gibi bu forumdada bütün diğer klüp taraftarlarında barça anti patisi başladı.he tamam real madrid yandı bitti kül oldu.ne geçti eline ? çokmu bi işe yaradın şimdi sen..

• quote:

Orijinalden alıntı: Schweinsteiger7

quote:

quote:

Taraftar paraya bakmaz dediğin zaten o paranın %70den fazlasını taraftar kazandırıyor.Ayrıca başarı olmadıktan sonra mı ? Senin Real Madridden haberin yok gerçi senin bi b.ktan haberin yok. He pardon sizin gibi zavallı ezikler için son 10 yıl kriteri vardı.şuraya gelip varya reali kötülemeye çalışarak sürekli o ufak aklınızca laf sokmaya çalışarak birşey yaptıgınızı sanıyorsunuz.tam tersi bütün dünyada oldugu gibi bu forumdada bütün diğer klüp taraftarlarında barça anti patisi başladı.he tamam real madrid yandı bitti kül oldu.ne geçti eline ? çokmu bi işe yaradın şimdi sen..

Onlarda Olmayan Herşey Bizde Para Bizde Kupalar Bizde En İyi Oyuncularda Bizde Hep Kuyruk Acısı İşte Naparsın...

• Takimin ona ihtiyaci oldgu zaman ne yapti Mou doneminde Casillas? Adi duyuldugunda efsane dedigimiz Casillas kendi adina yakisan performans gostermedi inanilmaz bir sekilde daginik bir goruntu cizdi o kadar buyuk bir kredisi var ki hep cepten yedi ama klup icin en iyisi Casillasn kendni yedek klubesnde toparlamasydi elinin kirilmasi ardindan Lopez in kaleye gecmesi bu is tamamen Real Madrid in lehine oldu.Sakatlgi icin cok uzuldm diger yonden bakarsak Lopez yerine kalede olsaydi net bir sekilde soyleyeblrm ki Manu turu gecerdi.Umarim toparlar kndni herkes icin en iyisi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Jake Tyler

quote:

Orijinalden alıntı: murad35

Takimin ona ihtiyaci oldgu zaman ne yapti Mou doneminde Casillas? Adi duyuldugunda efsane dedigimiz Casillas kendi adina yakisan performans gostermedi inanilmaz bir sekilde daginik bir goruntu cizdi o kadar buyuk bir kredisi var ki hep cepten yedi ama klup icin en iyisi Casillasn kendni yedek klubesnde toparlamasydi elinin kirilmasi ardindan Lopez in kaleye gecmesi bu is tamamen Real Madrid in lehine oldu.Sakatlgi icin cok uzuldm diger yonden bakarsak Lopez yerine kalede olsaydi net bir sekilde soyleyeblrm ki Manu turu gecerdi.Umarim toparlar kndni herkes icin en iyisi olur

Evet Casillas kendini biraz salmıştı.Geçen sene Bayern Munih maçında 2 penaltı kurtardı.2-1 yendiğimiz El Clasico'da birebirde Xavi'nin golünü engelledi, yediği golde hiçbir hatası yoktu.Bazı futbolcuların sahada durmaları bile yeter dostum.Üstelik Casillas en kötü döneminde bunları yaptı, takımını kaç defa ipten aldı, yıllardır bu takımda nice şampiyonluklar gördü.Bence bir efsaneye böyle yapılmamalı.Ama Casillas'ın kendini salması konusunda kesinlikle haklısın.

O kale de bosuna efsanelesmedi simgemizdir saygiyi sonuna kadar hakediyor sadece 'kalemzde ki adam Casillas' kalibini unutturdu bence ve en buyuk dilegim kendni toparlayip donmesi ayrica yedek kalma konusuna duygusal yaklasmamali bunun Casillas in kndni toparlamasi icin cok iyi bir firsat olarak goruyorum tum dilegim eski formunu bulmasi ve neden en iyisi oldgnu herkesn gozune sokmasi.

• 
Sayfa: önceki 542543544545546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.