Şimdi Ara

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ 14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆 (1397. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.437
Cevap
89
Favori
1.242.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13951396139713981399
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Charlotte McKinney

Agüero gibi özel birisi gelmeyecekse dünya para bayılıp santrafor almanın lüzumu yok bence. Lewa ile Benzema arasında uçurum fark yok öyle. Lewa yapamayacakmış gibi geliyor Madrid'de.

Pişt pişt James veya Kroos'u versenize

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir Alex Ferguson

quote:

Orijinalden alıntı: Charlotte McKinney

Agüero gibi özel birisi gelmeyecekse dünya para bayılıp santrafor almanın lüzumu yok bence. Lewa ile Benzema arasında uçurum fark yok öyle. Lewa yapamayacakmış gibi geliyor Madrid'de.

Pişt pişt James veya Kroos'u versenize

Valla Alaba ile Pogba'yı alırsak inşallah ikisi de size gider. Win Win olur.
  • Kupayı aldık dağılmışsınız.

Real Madrid dh'de bile altlarda kalamaz
  • İnş cl sonrası saçma transferler serisine devam etmeyiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T-Y -- 3 Haziran 2016; 22:38:09 >
  • Transfer dedikoduları gelsin canlanırız. Şaşırtıcı şekilde geçen sene gibi sessiz kulüp. Tarihinde olmuş şey değil Perez'in ondan çok şaşkınım.

• Real Madrid büyüklüğü çok farklı bi büyüklük Avrupa liglerinde çok çok büyük takımlar var fakat Real Madrid farklı bi dünya cidden.

• Birileri vergi çalarken o milyonların kalbini çalıyor. İşte bu yüzden Ronaldo!!!!
  • Agdjdkaoshfjakdh

• Her Sene olduğu gibi seneye de şampiyon Barça

• quote:

Orijinalden alıntı: Desmond

Her Sene olduğu gibi seneye de şampiyon Barça

Allahın AKP lisi. Sen şampiyon Barça diyorsan Real olur, Atletico olur, Barça olamaz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hazreti Nathan Drake

quote:

Allahın AKP lisi. Sen şampiyon Barça diyorsan Real olur, Atletico olur, Barça olamaz.

Her sene Barça olacak diyorum Barça oluyor.

Görende AKP'lilerin dediği olmuyor sanar. Her seçim iktidar olacaklarını olacaklarını sanana bak. Allah'ın daima muhalefet kalacak görüşlüsü.

Her söylediğiniz yalan ya ondan

Bu bölüme uzun yıllardır takılırım. Daha yeni yeni piyasada görüyorum seni, devamlılığın yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outlaw-E -- 5 Haziran 2016; 13:48:03 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Her sene Barça olacak diyorum Barça oluyor.

Görende AKP'lilerin dediği olmuyor sanar. Her seçim iktidar olacaklarını olacaklarını sanana bak. Allah'ın daima muhalefet kalacak görüşlüsü.

Her söylediğiniz yalan ya ondan

Bu bölüme uzun yıllardır takılırım. Daha yeni yeni piyasada görüyorum seni, devamlılığın yok

Fazla girmiyorum ondandır. Ayriyetten AKP'li değilim.

• seneye cl alamayiz ama lig bizde diye dusunuyorum. barcelona defansini dagitacak, yerlerine kaliteli oyuncular da alsalar uyum sureci olacak. luis enrique var. iniesta bir yas daha alacak. messi de cok onemli. bu seneki gibi formsuz olursa o da ciddi bir handikap olur.

bize bir stoper bir merkez ortasaha bir de santrfor yeter.

• Ona balon diyorlar. Doğru. Çünkü milyonları mutluluktan havaya uçuruyor.
  • Girmeyin şunlarla tartışmaya. Millet transfer haberi bekler onlar hakimin kararını.
  • Yeni kayıt oldum madridistalar herkese merhabalar öncelikle zidane transferde pogba aubameyang ve alaba istemiş alaba olmazsada ricardo rogriguez ama lewandowski yok kafasında
  • rmd1 R kullanıcısına yanıt
    RM zengin felan da Alabaya 60-70 verirlerse içim cız eder.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ama alaba sol bek orta saha ön libero stoper oynuyo adam bildiğin joker hepsindede verimli oluyo şayet olursa ki zidane bunlar alınsın la liga ve şampiyonlar ligi en ağır favorisi yine biz oluruz demiş iyi analiz etmiş eksikleri pogba aubameyang alaba alınırsa en az 5 yıl reale kafa tutcak takım kalmaz hazardın da açıklaması varmış seneye chelseade kendimi bulup realde oynamak istiyorum diye arkadaş o değil piyasada yıldız oyuncu bırakmadık
  • Real Madrid Pogba için Juventus'a resmi teklif yaptı. (La Gazetta Dello Sport)
    Teklifin 120 milyon euro olduğu konuşuluyor.

• 
Sayfa: önceki 13951396139713981399
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.