Şimdi Ara

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ 14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆 (1396. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.451
Cevap
90
Favori
1.242.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13941395139613971398
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Carvajal, diz sakatlığından dolayı İspanya kadrosundan çıkarıldı.
  • AS'ın haberine göre Lewa ile antlaşma sağlamış kulüp, Lewa Real'de oynamak çocukluk hayalim demiş, Bayern'e ciddi teklif götürülecek.

Alaba için ise 50 Milyon € teklif yapılmış Bayern reddetmiş 80 istemişler.

Todo buyur sevinirsin. Perez ne yapar eder alır Lewa'yı bu yaz.
  • Sherlock kullanıcısına yanıt
    Marcelo mu gözden düştü alaba talip olunmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    valla cok sevindim basgan da umarım sen ve benzema loca kurup bu transferi yatirmazsınız.

• @the wow: Marcelo'nun atak yönü günümüz sol beklerinin hepsinin üstünde ama defansı çok aksıyor özellikle hızlı kanatlara karşı, o yüzden alternatif düşünülüyor.

@Todo: Ben Lewa'ya yok demem aksine herkesten çok istiyorumdur belkide ama Benzo'nun gönderilmesini de istemem veya gönderilecekse de yerine bir başka forvet daha alınmalı tek forvet olmaz 2 üst düzey forvet olmalı takımda ve iyi olan sahada oynamalı diğeri zaman zaman yedek kalmayı dert etmemeli. Lucas Vazquez'de bonus olur zaten dönem ortaları çok eleştirsem de son zamanlarda çok çok iyi işler yaptı ve Jese'de asıl mevkisi kanat olsada yine forvette oynayabiliyor.

Lewa - Benzo - Vazo - Jese güzel duruyor.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Casemiro çok iyi fakat DMC hala lazım bize. Kop gel Pogbaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  • Pogba bizim ihtiyacımızı karşılamaz bize defansif yönü ağır basan adam lazım.
  • marcelo varken alaba... tamam alaba da cok iyi oyuncu ama marcelonun hucuma etkisini dunyada yapacak futbolcu yok.

lewandowskiye gelince, oncelikli ihtiyacimiz ortasaha. pogba kroos modric ortasahasi defansif olarak da siritmaz yani. pogba defansif olarak basladi. tamam jamesle oynasak belki siritabilir ama 3 mc defansif olarak da sorun yaratmaz. cok zorlanirsa casemiro pogba modric yapar clasicoda falan.

lewandowski'yi de istiyorum bir benzema düşmani olarak ama ronaldo varsa ben yokum demis gibi haberler vardi. huzursuzluk cikabilir. bir takimda iki ego sorun yaratiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock

Pogba bizim ihtiyacımızı karşılamaz bize defansif yönü ağır basan adam lazım.

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛  14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.

quote:

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: D.

quote:

İkisi de size ilaç olur. Krychowiak'ın ligi tanıması avantaj ama yine de Kante'yi alırdım.

• Real Madrid'in, Avusturyalı yıldız sol bek David Alaba için Bayern Münih'e yaptığı teklifin reddedildiği iddia edildi.

İspanya basınında yer alan bilgilere göre; Real Madrid Başkanmı Florentino Perez'in, David Alaba'nın babası George ile defalarca kez buluştuğu ve transfer için ikna ettiği belirtildi. Bayern Münih'in ise David Alaba'yı "dokunulmaz" oyunculardan biri olarak gördüğü ve bu nedenle Real Madrid'den gelen 50 milyon euroluk teklifi reddettiği öne sürüldü.

Bayern Münih'in David Alaba için yalnızca 80 milyon euroluk bir teklifi kabul edeceği kaydedildi.

Real Madrid'in sakatlıklar nedeniyle formu düşen Marcelo yerine David Alaba'yı alarak sol kanadı kuvvetlendirmek istediği ifade edildi.
  • Lewa mı Alaba mı desen Alaba derim şuan. Gitsin Pogba'yı da alsın.

Alaba Pogba Modric gibi bir orta sahamız olur. Sol bek oynamaz gelirse Alaba. Marcelo hemen kesilip atılacak isim değil.

Bir de herkes Bayern sistemindeki Lewa'yı görüyor. Şıvaynşıtayger'i gördük adam sudan çıkmış balığa döndü.

Gereksiz harcama yapılacağına Alaba Pogba Laporte yapsın daha iyi. Bir yedek sol bek ve santrafor aldın mı tamamdır.
  • Charlotte McKinney kullanıcısına yanıt
    Lewa'yı Bayern'de çok az izledim beni asıl etkileyen Dortmund kariyeri ve buraya da Polonya liginden gelmiş olması.
    Agüero gibi özel birisi gelmeyecekse dünya para bayılıp santrafor almanın lüzumu yok bence. Lewa ile Benzema arasında uçurum fark yok öyle. Lewa yapamayacakmış gibi geliyor Madrid'de.
  • Alaba'ya ihtiyaç yok ama parayı saçma sapan yerlere harcayacaklarına alırlarsa güzel olur sadece sol bek olarak düşünmeyin.

DMC'de Alaba bile oynar sıkıntı yok. Adam her yerde oynayabiliyor.

Vasquez , Danilo , İsco bunların gitmesi gerek. James'i seviyorum ama %80 o da gidecek.
  • Charlotte McKinney kullanıcısına yanıt
    biri kaleye sut cekiyor digeri abanıyor bilincsiz fark mı yok?

• Lewa şu durumuyla Benzema'yı top diye sektirir
  • ♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛  14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charlotte McKinney

Agüero gibi özel birisi gelmeyecekse dünya para bayılıp santrafor almanın lüzumu yok bence. Lewa ile Benzema arasında uçurum fark yok öyle. Lewa yapamayacakmış gibi geliyor Madrid'de.

Yüzde yüz katılıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 13941395139613971398
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.