Şimdi Ara

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ 14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆 (1685. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.389
Cevap
88
Favori
1.241.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16831684168516861687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sezon başı barçaya 5 attıktan sonra real için tarihin en iyi kadrolarından biri deniyordu şimdi çoğu kişi yedekleri falan çöp etmiş

ayıp arkadaş bizde delufu denen adam giriyor oyuna sizde asensio falan
  • Devre arası Aubameyang-Hazard paketi şart. Zidane da 4-3-3 oyna demeli birileri. Auba da iyi değil gerçi de devre arası gelmez kimse. Zamanında almak lazımdı Suarez'i.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 2 Kasım 2017; 8:9:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusei

bu arada değinmeden geçemicem , bu casemiro wanyamanın dierın hatta beğenmeyip teneke bağladığınız khediranın sol bacağı etmez

Yavaş hocam o kadarda değil. Formsuz Barça'da Messi bile göze batıyordu. Kötü gidişatları baz alarak oyuncu karşılaştırması yapmak yanlış. Casemiro o dediklerini katlar bence.

Sen formda Spurs oyuncusu ile formsuz Real oyuncusunu karşılaştırıyorsun.
  • Bu senenin en büyük sorunu ;

1- Transfer yapılmaması olan iyi futbolcularında gönderilmesi. (pepe, james gibi). Alt yapıdan çıkan oyuncularla oynadık resmen.

2-Ronaldo'nun salaklığı.Boş yere 5-6 maç ceza aldı.Ligte ilk maçlarda alınan puan kayıpları takımda kaos yarattı.
  • Madrid'in en büyük şansı Dortmund'un da kendileri gibi formsuz, rezil olmaları. Yoksa Madrid Avrupa Ligi'ni boylardı.

• Ronaldo güzel gol atmış penaltıları saymazsak heralde son yıllarda attığı en uzaktan gol

• Vay be 3-1 koymuşlar bize.

Girona maçından sonra böyle bir manzara kaçınılmazdı zaten.

Takım top oynamıyor ee Zidane efendi gençlerden kadro kurarsan altyapıdan çoluk çocukla bu kadar olur zaten Mou'nun oynattığı zevki arıyor gözlerim ama nerde.

Kötüydük kaybettik takımın acil toparlanması lazım 4-3-3 e dönmesi lazım ilerde çift forvet taktiğini Madrid ne zaman uyguladıda başarılı oldu??

Reyiz bugünde boş geçmemişte bu gidişle anca çeyrek final diyorum City PSG eler bizi.

• quote:

Orijinalden alıntı: -RAUL

Bu senenin en büyük sorunu ;

1- Transfer yapılmaması olan iyi futbolcularında gönderilmesi. (pepe, james gibi). Alt yapıdan çıkan oyuncularla oynadık resmen.

2-Ronaldo'nun salaklığı.Boş yere 5-6 maç ceza aldı.Ligte ilk maçlarda alınan puan kayıpları takımda kaos yarattı.

Pepe mi
  • Qral isyanlarda

Ronaldo: ‘Pepe, James ve Morata bize güç katıyorlardı. Şimdiki oyuncular çok daha genç ve tecrübesizler.’

• quote:

quote:

bu arada değinmeden geçemicem , bu casemiro wanyamanın dierın hatta beğenmeyip teneke bağladığınız khediranın sol bacağı etmez

Yavaş hocam o kadarda değil. Formsuz Barça'da Messi bile göze batıyordu. Kötü gidişatları baz alarak oyuncu karşılaştırması yapmak yanlış. Casemiro o dediklerini katlar bence.

wanyama sakat 2 aydır oynamıyo formda değil yani da ben wanyamanın öyle pas pas olduğunu daha hiç görmedim, ki genel olarak casemiro real oyuncusu olmasa çok kırmızı yiyecek bi adam olduğundan zaten bu kadar değer görmez hiçbir yerde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Devre arası Aubameyang-Hazard paketi şart. Zidane da 4-3-3 oyna demeli birileri. Auba da iyi değil gerçi de devre arası gelmez kimse. Zamanında almak lazımdı Suarez'i.

Aubameyang balonun teki Real'a Icardı cuk diye oturur
  • quote:

quote:

quote:

wanyama sakat 2 aydır oynamıyo formda değil yani da ben wanyamanın öyle pas pas olduğunu daha hiç görmedim, ki genel olarak casemiro real oyuncusu olmasa çok kırmızı yiyecek bi adam olduğundan zaten bu kadar değer görmez hiçbir yerde.

Abi ne demek istediğimi anlıyorsunuz ama salağa yatıyorsunuz

Wanyama isterse 1 yıl sakat olsun adam kendine baktıysa ve OYNAYAN takımda oynuyorsa müthiş dönmüş olaiblir.

İkisinin de formda olduğu performanslara bakarsak ben Casemiro diyorum. Sana göre Wanyama'dır eyvallah niye büyütüyorsunuz.

Klasik donanımhaber yorumları yapmayın lütfen. Bir maç kazanınca o büyüktür bu falan geçiniz.Ben Casemiro diyorum
  • Thicknesse kullanıcısına yanıt
    Pepe tabii, gülecek ne var?
  • Icardi gibi bir forvet varken Aubameyangı istemek? Icardi daha genç daha iyi bir bitirici.

Icardi ve Verratti çözüm.
  • Auba isteyen Dedesinin hatrına alın şunu yav.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pepe'yi burda hep övdüm. Çünkü rakip takım sertleştiğinde Pepe ve Ramos defans 2 lisi olduğunda rakibin üstüne çöküyordu sırf bu yüzden gitmesini istemedim. Hadi gitti diyelim Nacho kim? Sahada yürüyecek hali yok defansın en önemli yerinde rakiple ikili mücadeleyi kazanamayacak fizik gücüyle oynamaya çalışıyor.

Ronaldo söylediğinde çok haklı. James ve Morata'nın katkısı tartışılır da Pepe en önemli oyuncuların başında geliyordu. Takımda sevdiğim 3 veya 4. futbolcuydu.
  • iki yorum okuyayım diye giriyorum konu resmen çöplüğe dönmüş ya
  • Real Madrid have reportedly joined the race to sign Liverpool's Philippe Coutinho. [@MundoDeportivo]

• Jurgen Klopp kullanıcısına yanıt
    Real Madrid'in ihtiyaci olan bir bolge degil. İlgi de yok. El Mundo Barcelona'nin gazetesidir. Bunu yazdiklarina gore muhtemelen Barcelona çoktan anlaştı. Transfer çalımı attiracaklar guya, ah figo ah

• quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

Real Madrid'in ihtiyaci olan bir bolge degil. İlgi de yok. El Mundo Barcelona'nin gazetesidir. Bunu yazdiklarina gore muhtemelen Barcelona çoktan anlaştı. Transfer çalımı attiracaklar guya, ah figo ah

çalımı barca yaptı zamanında zaten suarezi alarak.

Perezin de suarezi istediği ortaya çıkmıştı ancak suarez barcayı tercih etti.Kendi açıklaması var suarezin bu konu hakkında.
  • 
Sayfa: önceki 16831684168516861687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.