Şimdi Ara

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ 14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆 (1858. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.451
Cevap
90
Favori
1.242.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18561857185818591860
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cristiano Ronaldo'nun geleceğiyle ilgili tüm seçenekler masada. (ESPN)

Cristiano Ronaldo'nun menajeri Jorge Mendes, PSG yöneticileriyle görüşmek için Paris'te. (Sapo Desporto)

Nuno Gomes: Ronaldo ile görüşüyorum. Başkanla arasındaki ilişki soğudu. Real Madrid ona zam ve yeni sözleşme sözü vermişti. Söz tutulmadı.

SKY İspanya: Ronaldo geçen sezon ŞL finali sonrası başkan tarafından verilen yeni sözleşme sözünün tutulmamasına sinirli. İhanete uğramış hissediyor.

Sorun belli oldu sözleşme

• Ronaldo PSG'ye gider ya da kalır. Çin'e gitmez. M.Utd Ronaldo için 140-150 milyonluk bir bonservis ödemez, o parayı daha genç diye Bale'a yatırmayı tercih eder. PSG Real'e Ronaldo için 150 verebilir. Ronaldo'ya istediği maaşı verebilir. Nike PSG'nin de Ronaldo'nun da sponsoru, onlar da memnun olur. Ronaldo Fransa'da oynayacağı için yine France Football Ballon d'or'a yakın olabilir. Ronaldo ayrılırsa ancak PSG'ye gidebilir bana göre. Ronaldo PSG'ye giderse Neymar'ın da Real Madrid'e gelmesi muhtemel olur.

Messi ile arasında uçurum bir sözleşme farkı var. Messi 45 milyon euro kazanıyor, Ronaldo 21 milyon euro. Ronaldo ya 40 yaşıma kadar oynayım Real'de diyor, ya da 35 yaşıma kadar zamlı bir şekilde oynayım diyor. Bir de hazineye para ödeyecek vergi olayından dolayı. Başkan da açıkça belirtmese de Ronaldo'yu mevcut sözleşmesiyle 36 yaşına kadar oynatıp 36 yaşında yolları ayırmak istiyor. Herkes kendine göre haklı. Bir tarafta maaşlardan kısmak isteyen kulüp, diğer tarafta verdiği katkıya göre az maaş aldığını düşünen Ronaldo. Bir de Real geçen sene her futbolcuya zam yaptı. Benzema Bale Kroos Modric falan. Tekrar zam furyası başlatmak istemiyor. Kavga bunun kavgası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paşa Hazretleri -- 29 Mayıs 2018; 21:55:2 >

• Transfer kazanı karıştı

Griezmann ⏩ Barcelona

Eriksen ⏩ Barcelona, R.Madrid

Bale ⏩ M.United, Bayern

CR7 ⏩ M.United, PSG

Hazard ⏩ R.Madrid

Lewandowski ⏩ R.Madrid, Chelsea

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

Transfer kazanı karıştı

Griezmann ⏩ Barcelona

Eriksen ⏩ Barcelona, R.Madrid

Bale ⏩ M.United, Bayern

CR7 ⏩ M.United, PSG

Hazard ⏩ R.Madrid

Lewandowski ⏩ R.Madrid, Chelsea
    balei satip hazard almak cok kotu hamle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hazard tam real madrid oyuncusu tam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Asil Türk Kanı

Ballon dor u şu kesin denebilecek bir tablo yok ortada.Ama ronaldo cl faktöründen dolayı burun farkıyla önde.

Ronaldo şampiyonlar liginde güzel işler yaptı ama bu sene takımı sayesinde münihi ve liverpoolu devirip kupayı aldı.Geçen seneki gibi CL de esip gürlemedi yani.

Messi de bu sene şampiyonlar liginde çok iyi maçlar çıkardı büyük takımlara karşı.Juventus ve chelsea örneği gibi.Ligde zaten barcaya şampiyonluğu getiren kilit maç olan el classicoda ne yaptığını biliyoruz.

Neyse önümüzde dünya kupası o da çok belirleyici olarak.Şahsen messi ve ronaldonun dünya kupasında bir şey yapacağını düşünmüyorum.Neymar götürecek işi ve ballon dor un sahibi olacak.Brezilya çok sağlam kadroya sahip.

Ayrıyetten bu real neden ronaldoya istediği parayı vermiyor?Yılların para babası reale ne oldu cimrileşti mi?Üstelik en büyük rakibi barca bu kadar para saçarken realin bu derece cimri davranmasının amacı nedir?Real bu davranışlarıyla nereye varmak istemektedir?
    Messi büyük maçlarda kendini gösterseydi önce Roma'dan başlardı grupların ilk maçında Juve'yi yenmek 3 puan getirir elemelerde Roma'yı yenmek çok daha fazlasını.

Ronaldo'nun yarı finale kadar her maçta golü, asisti var; Eleme karşılaşmarında ise Psg'ye 3 gol 1 asist, Juventus'a 3 gol 1 asist ki Ronaldo olmasa yarı finali zaten göremezdi Madrid.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Aykan19o3 A kullanıcısına yanıt
    Tamam o doğru bir de şu açıdan bak ronaldo real madridde olmasaydı cl yi kazanabilir miydi ve yılın futbolcusu ödülünü alma konusunda iddialı olabilir miydi
    Kesinlikle hayır.
  • quote:

Tamam o doğru bir de şu açıdan bak ronaldo real madridde olmasaydı cl yi kazanabilir miydi ve yılın futbolcusu ödülünü alma konusunda iddialı olabilir miydi
    Kesinlikle hayır.
    Baktım aynı 🤔

• Konunun adını Messi mi Ronaldo mu değiştirin herkes rahatlasın bence.
  • Isco + 50 ye De Bruyne'yi alsak harika olur. Pep ikna edilirse City salar. Isco'ya 80 vermeyi dusunuyorlar zaten. 130'a gelmis olur KDB. Oyuncuyla konuşmak lazım. Modric 33 yaşında. Eriksen de iyi oyuncu ama De Bruyne tam donanımlı bi oyuncu. Sen o kadar iyi pas at, şans yarat, bi de maç başına 2 top çal. Eski klasik 10 numaralardan değil, Modric'in yerini doldurur. Tek sorun City'de oynaması. Dediğim gibi Isco + 50 verip almaya çalışmak lazım.

Hem Ronaldo hem Bale'nin gitmesi çok kotu olur. En fazla 1'i gitmeli. Ronaldo giderse Hazard, Bale giderse Salah düşünülür. Tabii Ronaldo giderse Hazard-Benzema-Bale üçlüsü çok gol atamaz diye düşünüyorum. Bu durumda Lewandowski'ye de salça olunabilir. Bu yaz transfer dönemi son 3 sezondaki gibi sessiz geçmeyecek bizim için

• ben diyom ankara sen anlıyon ....

Ben ronaldo başka takımda cl almadı alamaz falan mı dedim resim ne alaka

Neyse uğraşmayacağım
  • quote:

ben diyom ankara sen anlıyon ....

Ben ronaldo başka takımda cl almadı alamaz falan mı dedim resim ne alaka

Neyse uğraşmayacağım

Sen uza bakalım şu konudan.

Soda iyi gelir soda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

Isco + 50 ye De Bruyne'yi alsak harika olur. Pep ikna edilirse City salar. Isco'ya 80 vermeyi dusunuyorlar zaten. 130'a gelmis olur KDB. Oyuncuyla konuşmak lazım. Modric 33 yaşında. Eriksen de iyi oyuncu ama De Bruyne tam donanımlı bi oyuncu. Sen o kadar iyi pas at, şans yarat, bi de maç başına 2 top çal. Eski klasik 10 numaralardan değil, Modric'in yerini doldurur. Tek sorun City'de oynaması. Dediğim gibi Isco + 50 verip almaya çalışmak lazım.

Hem Ronaldo hem Bale'nin gitmesi çok kotu olur. En fazla 1'i gitmeli. Ronaldo giderse Hazard, Bale giderse Salah düşünülür. Tabii Ronaldo giderse Hazard-Benzema-Bale üçlüsü çok gol atamaz diye düşünüyorum. Bu durumda Lewandowski'ye de salça olunabilir. Bu yaz transfer dönemi son 3 sezondaki gibi sessiz geçmeyecek bizim için
    De Bruyne'u Pep'in elinden almak imkansız. Messi yokken bulabileceği en iyi oyun kurucu. Pep, Isco'ya kanmaz. 50 milyonu adamlar çerez parası olarak harcıyor. Olur da gelirse bize geçmiş olsun şimdiden. 3 sene daha CL'yi siz alırsınız.

Kane, Salah, Hazard paketi yapıp Ronaldo, Benzema, Bale'ı güncelleyebilirsiniz bence.

• Kane Salah Hazard paketi bu BBC nin tırnağı olamaz Benzemanın tek kusuru gol atmak olduğu halde Bale Ronaldo ile aynı anda oynarsa gol atmasını aramayız.Keza Bale yerine Salah Ronaldo Benzema üçlüsünden de Benzemaya gol atamıyorsun diye kızmayız.

Ama Benzema İsco Ronaldo gibi bi üçlü olursa tabiki gol atması elzem.

Her neyse Modricin yerine Kevin De bruyne ve ya James tercih edilmeli.Bunlar dışında Modrice halef göremiyorum.Belki eriksen bilemiyorum doğrusunu bulmak şart.

Bale gidecekse Salah gelsin
  • Ben çoğu realliler aksine Benzema'yı beğeniyorum. Ronaldo ile çok uyumlu. Ronaldo varken başka golcü aramam zaten. Benzema gibi o ritme ayak uyduracak bir isim lazım. Lewandowski falan Ronaldo'nun yanına olmaz.

Yine de yapacak bir şey yok. İleri üçlü yaşlanıyor. Gençlerle değiştirmek lazım. Mecbur bir kaç isim alınır. Ronaldo, kalırsa forvete gerek yok. Tek başına Salah yeterli. Zaten Ronaldo son maçlarda santrafora geçti.

Artık James'i alabileceğinizi sanmıyorum. Çok düşük bir fiyata opsiyonu var. Bayern onu kullanır büyük ihtimal.

• Ronaldo tabiki takımı sayesinde CL almıştır ancak takımda Ronaldo sayesinde CL almıştır her sezon 10 üstünde gol atmak kimsenin harcı değildir Messi'de buna dahil hatırlatma yapalım Madrid Dortmund'dan 4 yerken bile Ronaldo 12 golle gol kralı oldu o zaman takım neredeydi ? O zamanlarda Ronaldo tek başına oynuyordu gene yarı final oynatıyordu takımı Messi ise size göre bitmiş Barça'yı yarı finale kaç kere çıkardı ? Ki sizin bitmiş dediğiniz Barça açık ara lig şampiyonu oluyor o nasıl oluyorsa...
  • Afonso54 kullanıcısına yanıt
    Bitmiş olmasa mahalle takımı Roma ya elenir miydi koskoca barca hem de 4-1 den. Bitmiş ne kelime sefilleri oynuyor takım. Ligde şampiyonlukta ne var, tek büyük rakibin Real, o da sezonun ilk yarısında formsuz döneminde gelen maglubiyetlerden sonra ligi bıraktı zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venge -- 30 Mayıs 2018; 22:32:43 >
  • venge V kullanıcısına yanıt
    36. HAftaa yenilgi yüzü görmeyen takım mı bitmiş.Güldürmeyin kendinize arkadaş.

• Uyum muyum pas oyunu her şey mükkemel ama işte gol atamayan forvet üzüyor hocam.Milli takımda oynarken golcü bi kimlikteydibilmiyorım Real de oynayış stili mi bu adamı bozuyor.Ancak Ronaldo artı bi golcü daha lazım yoksa Benzema üle devam etmez bu iş

• Keşke 36 hafta maglubiyet yaşasaydık da şampiyonlar ligi şampiyonu olsaydık. Ligin hiçbir önemi yok artık. 4-1 den tur veren takım benim için bitik haldedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venge -- 30 Mayıs 2018; 22:54:17 >
  • 
Sayfa: önceki 18561857185818591860
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.