Şimdi Ara

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ 14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆 (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.451
Cevap
90
Favori
1.242.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öte yandan Kaka ciddi bir sakatlık geçirdi.Eski formuna çabuk dönmesi beklenemez.Mesut biraz daha oynar gibime geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Odinn#21

Barça hâlâ aynı oyunu oynamıyor. Evet, gittikçe artan bir dirençle karşılaştıkları malum ama Eto'o olsun, Henry olsun kaleye gitme konusunda Messi'yi yalnız bırakmıyorlardı. Messi dışında kaleye gitmesini bilen veya o cesarete sahip kimse yok artık Barça'da. Ayrıca ön libero konusunda Guard,ola sırf Katalan milliyetçiliği uğruna Yaya'yı 11den kesti ve bir türlü diki tutturamadı Barça orada.

Mourinho'nun adam yönetim kalitesi düşünülünce sağlıklı bir Kaka'nın eski formuna ulaşması fazla uzun sürmez ama sakatlıklardan başını kurtaramıyor işte bir türlü.

demiştim sana barça da düşüş olmadığını

• quote:

Orijinalden alıntı: jamez

quote:

Barça hâlâ aynı oyunu oynamıyor. Evet, gittikçe artan bir dirençle karşılaştıkları malum ama Eto'o olsun, Henry olsun kaleye gitme konusunda Messi'yi yalnız bırakmıyorlardı. Messi dışında kaleye gitmesini bilen veya o cesarete sahip kimse yok artık Barça'da. Ayrıca ön libero konusunda Guard,ola sırf Katalan milliyetçiliği uğruna Yaya'yı 11den kesti ve bir türlü diki tutturamadı Barça orada.

Mourinho'nun adam yönetim kalitesi düşünülünce sağlıklı bir Kaka'nın eski formuna ulaşması fazla uzun sürmez ama sakatlıklardan başını kurtaramıyor işte bir türlü.

demiştim sana barça da düşüş olmadığını

Ben hâlâ gol oranındaki yükselişe rağmen 08-09 sezonundaki performanslarında olmadıkları konusunda ısrarcıyım. O mesajı yazdığım tarihteki kadar sert düşünmüyorum tabii. Xavi ve Messi'nin formu o sezona göre daha yüksek ve Villa da görülüyor ki Messi'ye delme konusunda çok yardımcı oluyor. Ama 08-09 sezonundaki, bilhassa 2. devredeki yırtıcılıklarına ulaştıklarını düşünmüyorum. Tabii bu yorumum 2. devredeki performansları ile doğru da çıkabilir haksız da.

• geçen sene madrid i zar zor 1-0 yendiler. bu sene adeta maytap geçtiler ve 5-0 gibi bir skorla ezdiler. ki başında mourinho olan bir takımdan söz ediyoruz.

geçen sezon 16. haftada 37 gol atıp 10 gol yemişler 40 puan toplamışlar

bu sezon 51 gol atıp 9 gol yemişler.. 43 gol toplamışlar..

ver her sezon istisnasız esponyol deplasmanalrında puan kaybeden barça bu sene 5-1 lik skorla ezmiş.

sen geçen seneki performanslarının çok gerisinde demiştin barça hakkında sanırım bunuda şl de aldıkları beraberlik ve hercules mağlubiletinden sonra yazmıştın..

şimdi hangi konuda daha gerideler geçen seneki performanslarından?
  • quote:

geçen sene madrid i zar zor 1-0 yendiler. bu sene adeta maytap geçtiler ve 5-0 gibi bir skorla ezdiler. ki başında mourinho olan bir takımdan söz ediyoruz.

ver her sezon istisnasız esponyol deplasmanalrında puan kaybeden barça bu sene 5-1 lik skorla ezmiş.

sen geçen seneki performanslarının çok gerisinde demiştin barça hakkında sanırım bunuda şl de aldıkları beraberlik ve hercules mağlubiletinden sonra yazmıştın..

Nokta

• quote:

geçen sene madrid i zar zor 1-0 yendiler. bu sene adeta maytap geçtiler ve 5-0 gibi bir skorla ezdiler. ki başında mourinho olan bir takımdan söz ediyoruz.

Geçen seneki performanslarından mı bahsetmişim? Geçen sene bu sezondan da 08-09 sezonundan da daha geridelerdi. Bu sezon geçen sezona göre daha iyi gidiyorlar ama 08-09 sezonunda kupaları getiren, bilhassa 2. devredeki yırtıcılıklarına henüz ulaşamadıklarını düşünüyorum. 08-09 diyorum bak, geçen sezondan bahsetmiyorum.

Ayrıca giriş kısmına Kaka diyorum sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ñolofinwë -- 22 Aralık 2010; 17:22:53 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Gremory

maxwell çok fazla bozdu barçanın kimyasını,çift taraftan atak yapalım dediler,abidal aslında 3. stoper olarak oynuyordu,bence onu yanlış yaptılar.
    ama bende merak ediyorum kaka gelince tek ön liberoya geçicekmi yoksa devam mı edicek.
    ilk maçlarda c.ronaldoyu çok yalnız bırakıyorlardı,bir kişiyi geçiyor önünde 2 kişi daha geliyordu.şimdi çoğalmayı öğrenmişler madrid iyi yolda ama maçı bence messi farkıyla barça kazanır

Jose'nin böyle bir şey yapacağını zannetmiyorum. Chelsea'de elinde Essien, Inter'de ise Cambiasso vardı. Box to box oynayan ve defansif yönü ağır basan adamlar. O sebeple rahatça tek ön libero çıkabiliyordu ki geçen sene Cambiasso'nun yanında Motta'yı kullandığı da sıkça görülmüştü. La Liga gibi pasa dayalı futbol oynanan bir ligte pas yönleri daha ağır basan 2 ön liberoya sahipken 1 taneye düşeceğini zannetmem.

Messi farkı olayına inanmadığım gibi Mourinho karşısında işe yarayacağına hepten inanmıyorum.

boldladığım yerde çok talihsiz bir yorum olmuş

el clasikodan önce bol kesen atıp turuyordunuz morinyo morunyo diye.. yok messi kitleyecekti, çözecekti barçayı resmen 3 asistle şov yaptı messi.. real 5 yiyince ronaldonuz madara olunca artık kozunuzda kalmadı

yukarıdaki yorumunda 08-09 sezonun daha iyi değildi barça zorlandığı maçlar oluyordu bu sene oynadıkları futbol belkide dünya da oynanan en kusursuz futbolllardan biri.. yani bir kere düşüş var barça da demem tamamen başka bir talihsiz bir yorum.. düşüşü olan bir takım kağıt üzerinde en iyi kadroya ve dünya nın en iyi teknik direktörünün olduğu takımı 5-0 yenemez

• Çok talihli bir yorum yapmışım
  • jamez maç öncesi olan isabetsiz yorumlarım beni tutarsız yapmaz. Maç konusunda görmek isterim bu reklamatik yorumlarını. Sizin taraftarlıkla yazdıklarınız sorun olmuyor da benim yazdığım gerçeklerden sonra yorumumun taraf içeren kısmını alıntılayıp dalga içeriği halle getirmeniz mantıklı oluyor galiba? Güzel bir mantık tabii. Sırf size en azından bir alanda kapak versin diye bile Mourinho desteklenebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ñolofinwë -- 22 Aralık 2010; 22:17:55 >
  • o değil de şov yapıyoruz şu anda.. ilk yarı 4-0.. herkes bireysel becerilerini döktürüyor resmen.. lass sol bek oynuyor bu arada..
  • maçı seyreden varmı 7 - 0 olmuş.

3 Ronaldo
    3 Benzema
  • 4-0ken açtım, dedim daha fazla zorlamazlar, uyuşuk bir maç izlerim diye de, bir anda 5 dakikada 3 gol geldi.
  • Dakika 89da 8i atınca Real, hakem nasıl bir insafa geldiyse uzatma vermeyi bırak, normal süreden çaldı. 89:55te bitirdi maçı.
  • Güzel maçtı
  • 6. golü tuvalletteyken attılar 7de de el cezire gitti.. bi 3 dakka falan uzasa 9 da gelirdi

bi de casillas bir kere yere yattı top kurtarmak için onu da albiol çıkardı diye fırçaladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yekialem -- 23 Aralık 2010; 1:06:57 >
  • real de barcada önune gelene 5 6 7 takıyor.bu la ligada iyice bozuldu artık
  • ♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛  14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆
  • quote:

Orijinalden alıntı: yekialem

6. golü tuvalletteyken attılar 7de de el cezire gitti.. bi 3 dakka falan uzasa 9 da gelirdi

bi de casillas bir kere yere yattı top kurtarmak için onu da albiol çıkardı diye fırçaladı

la liga maçı mıydı yoksa kupa mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Voleci Şeref

quote:

6. golü tuvalletteyken attılar 7de de el cezire gitti.. bi 3 dakka falan uzasa 9 da gelirdi

kupa
  • quote:

Orijinalden alıntı: uA_emir07

quote:

Orijinalden alıntı: Voleci Şeref

quote:

kupa

teşekkürler

LFP logosundan tahmin etmiştim ama yine de sorayım dedim

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.