Şimdi Ara

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ 14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆 (2018. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.451
Cevap
90
Favori
1.242.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20162017201820192020
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kardeş Real Madrid, C. Ronaldo gittikten sonra düşüşe geçti, hatta popülaritesini kaybetti. C. Ronaldo'nun gitmesi demek büyük prestij kaybıdır.

Aynı şekilde Manchester United da; C. Ronaldo ve Beckham, Real Madrid'e gittikten sonra büyük prestij kaybına uğradı. Böyle büyük oyuncuları kaybedersen aynı zamanda psikolojik üstünlüğü de kaybedersin.

Arsenal de; Thierry Henry, Barcelona'ya gidince çökmüştü. Futbolda en önemli kuraldır. Böyle önemli oyuncuları diğer takımlara kaptırırsan psikolojik olarak çökersin. Dünyadaki taraftar sayın bile azalır. Her türlü zarara uğrasın. İşin maddi yönü hepsi birbiriyle bağlantılı.

Aynı örnekleri Milan, Inter için de verebiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigit1044

İşte senin futboldan anladığın bu maşık.Sen kafayı ronaldoyla bozmuşsun.

Ronaldo bu takıma 2009 da geldi ,ilk CL kupasını 5 sene sonra kazandı Real , hem de Ramos un son dakika kafa golüyle geldi kupa.

Di stefano madrid i Real Madrid yapan adamdı.Sen istediğin kadar ronaldoyu övmeye devam edebilirsin,bu takım Di stefanosuz rekorlar kırdı ;ronaldosuz da kıracaktır.Ronaldonun gidişiyle Real in seviye düştüğüne inanıyorsun.Sen Real madrid taraftarı değilsin,bu başlıkta hala Ronaldo muhabbeti çeviren boş adamın tekisin

Hazard 2-3 sene içinde bu takıma CL getirse de utancından yazmasan bi daha şuraya.Gerçi sende yüz yok kardeş ,bir şeyler bulup gene yazarsın.

Edit:Ne kadar Messili ve barcalı olduğumu konudaki yorumlarımdan okuyabilirsin.Biz messiye yol yapmaya devam ediyoruz yeri geldiğinde maşık kardeşşş.
    Sen hala boş küçük algılar peşindesin.

Sana Butra ve Zidane formalarımı soruyorum?Ben Real Madridi tutmaya başladığımda daha Cristiano yoktu ortalıkta.

Öyle küçük algılar peşindesin ki 2009 geldi diyorsun.2009-2010sezonu deki insanlar 2008-2009 mu 2009-2010 mu anlasın.

Ramosun kafasıyla aldınızmış utanmadan bir gol ile Ramos saseyirde alındı derziniz ama cl tarihinin rekoru olan 17 golü saymazsınız.O yılda seninle atışırdık o zaman da inkarcıydın deıişmemişsin.

Dünyanın en iyi takımıyız.Ronaldo Stefano gibi süper starlar olmadan da cl alırız.ligi süpürürüz.Yarıf finaller görürüz.Ancak cl de dominatlık için en iyi oyuncuya intiyaç var.İdrak edebiliyor musun?

Bu fırumda Ronaldo gitti diye nerkes üzülürken.Bu onun seçimiydi gittiyse güle güle Biz Real Madridiz yazan iki üç kişiden biriydim.

Gene inkar edeceksen mesajlarımı arayıp çıkartacağım.Yapmazsın diye umuyorum.

Hadi sen şimdi gidip Ronaldo haterlığına Juventus sayfasında devam et.

Burası Real Madrid.O bizim efsanemizdi ama Di stefano Raul Puşkaş Butra gibi adamların bu takıma olan tutkularının büyüklüğü benim için Ronaldodan öndedir.

Bilale anlatır gibi anlattım.Bu sefer idrak edersin diye umuyorul.Kompleksli messi fan boyluğunu da bırakırsın umarım bir gün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• su novac bizde olsa raziyim adam takimi ilerde basmaya programlamis

• Barcelona'nın elinde Messi, Griezmann, Suarez, Coutinho, Dembele varken Neymar peşindeler. Şu takım Benzema'ya kaldı. Müthiş.

• Vaudeville kullanıcısına yanıt
    Hoca yok.

rezil oluyoruz alsak ne olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: YeQiu

Hoca yok.

rezil oluyoruz alsak ne olacak
    Şampiyon oluyosunuz en azından.

• fluox kullanıcısına yanıt
    Todo barcali truva mod takılıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Younes Belhanda

Todo barcali truva mod takılıyor
    ....

• quote:

Orijinalden alıntı: Vaudeville

Barcelona'nın elinde Messi, Griezmann, Suarez, Coutinho, Dembele varken Neymar peşindeler. Şu takım Benzema'ya kaldı. Müthiş.
    Perez, world class oyunculari transfer etmek yerine artik, world class genç yetenekleri transfer ediyor.Belki, transfer piyasasindaki pahaliliktan dolayi böyle bir politikayi tercih ediyor, fakat bu politika başarisiz bir politika.Real, oyuncu yetiştiremiyor.Ceballos 2 sene kaldi, gelişmedi.Theo, gelişmedi, Milana satildi.Llorente gelişmedi, A.Madride satildi.Morata gelişmedi, Chelseaya satildi.Reale bu politika olmuyor.

300 harcadiktan sonra bütçe bitmiş.James ve Baleden en az 100 milyon euro gelir elde edip, Pogbayi almayi planliyorlarmiş.James ve Baleyi elden çıkaramayinca, Van De Beeki almişlar.

Geliştirmek için 1 world class yeteneğimiz daha oldu.2 sene kalir, sonra A,Madrid,Chelsea veya Milana satilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kenshin12

Perez, world class oyunculari transfer etmek yerine artik, world class genç yetenekleri transfer ediyor.Belki, transfer piyasasindaki pahaliliktan dolayi böyle bir politikayi tercih ediyor, fakat bu politika başarisiz bir politika.Real, oyuncu yetiştiremiyor.Ceballos 2 sene kaldi, gelişmedi.Theo, gelişmedi, Milana satildi.Llorente gelişmedi, A.Madride satildi.Morata gelişmedi, Chelseaya satildi.Reale bu politika olmuyor.

300 harcadiktan sonra bütçe bitmiş.James ve Baleden en az 100 milyon euro gelir elde edip, Pogbayi almayi planliyorlarmiş.James ve Baleyi elden çıkaramayinca, Van De Beeki almişlar.

Geliştirmek için 1 world class yeteneğimiz daha oldu.2 sene kalir, sonra A,Madrid,Chelsea veya Milana satilir.

Alıntıları Göster
    himura battousai aldik mi van de beek i

• quote:

Orijinalden alıntı: Vaudeville

Barcelona'nın elinde Messi, Griezmann, Suarez, Coutinho, Dembele varken Neymar peşindeler. Şu takım Benzema'ya kaldı. Müthiş.
    Val*erde denen çapsıza mbappe ronaldo messi hücum hattını ver yine ne yapar ne eder cl alamaz. Ligide yıllardır messi sayesinde kazanıyorlar, özellikle geçen sene inanılmaz bi sezon geçirmişti.

• kime verelim konuyu, bir isim üzerinde anlaşın devredeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

kime verelim konuyu, bir isim üzerinde anlaşın devredeyim
    Hayırdır ne devrediyorsun, bana sordun mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

kime verelim konuyu, bir isim üzerinde anlaşın devredeyim
    devret artik birisinin egosu uzerinde konuya sahip olma hakki yok, burdaki herkes devredilmesini istiyor.

• Eskiden Admindim artık Emekliyim
    Kral gittiyse Madrid'i neyleyim
    Bitecekse bitsin artık hayat yolu
    Bana ne lan devretmem konuyu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne başlığı güncellerim
    Ne egomdan taviz veririm
    Kraldan aldım bu huyumu
    Bana ne lan vermem konuyu

• geliyo ban donna
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock

Alıntıları Göster
    Sen de ilgilen konuyla. Kral gideli 1 yıl oldu. 1 yıldır aynı başlık. Bari ilgilenmiyorsun güncelliğini yitiren başlık yerine sabit bir başlık yap.

• Hep başkaları mı banlanacak, biraz da ben banlanayım

• quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock

Alıntıları Göster
    Kral hg
  • 
Sayfa: önceki 20162017201820192020
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.