Şimdi Ara

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ 14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆 (2016. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.435
Cevap
89
Favori
1.242.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20142015201620172018
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Madrid o kadar kötü durumda ki bitik fenerin karşısında bile zorlanıyor şu an. Sonu hiç iyi değil bu takımın.
  • Real bitik fenere bile oynayamıyo, sanki ilk maç 5-0dı da rövanşında gibi.
  • Bi oyuncu bütün takımı etkiler mi arkadaş.. Ronaldo bu takımın %50si derdim özür dilerim %80iymiş. Hazard felan kurtarmaz bunları orta saha ileri hat defans bitik. marcelo hayalet. doymuslar resmen başarıya. takımın cogunun degişmesi lazım başarıya aç savaşan adamlar. modric kros benzema marcelo ramos ıvır zıvır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: taha yasin arıcı

Bi oyuncu bütün takımı etkiler mi arkadaş.. Ronaldo bu takımın %50si derdim özür dilerim %80iymiş. Hazard felan kurtarmaz bunları orta saha ileri hat defans bitik. marcelo hayalet. doymuslar resmen başarıya. takımın cogunun degişmesi lazım başarıya aç savaşan adamlar. modric kros benzema marcelo ramos ıvır zıvır.
    senin gibi futbol cahilleri icin hayat guzel olmali?

mou zamaninda chelsea basariya doydu ardindan conte gelince nasil basariya ac oldu?cahil cahil soylemler

ronaldo ile mi fenerbahce yenilecek takim, o olmadan yenilmiyor mu.

bos bos senede 1-2 real maci izleyip ahkam kesiyprsunuz

zavallica

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lucas vazquez ispanyol ömer ali şahiner.

• mariano ve vazqez nasil da seviniyor, aferin cocuklar

• quote:

Orijinalden alıntı: Todo Al Blancos

senin gibi futbol cahilleri icin hayat guzel olmali?

mou zamaninda chelsea basariya doydu ardindan conte gelince nasil basariya ac oldu?cahil cahil soylemler

ronaldo ile mi fenerbahce yenilecek takim, o olmadan yenilmiyor mu.

bos bos senede 1-2 real maci izleyip ahkam kesiyprsunuz

zavallica

Alıntıları Göster
    boş yapma futbol kral seniii yerler havalarınııı. reali bizde tutarız. Ronaldodan sonra hal ortada bunu vurguladık. edebiyat yapma bana her zaman izlerim real maclarını united ile beraber. yapılanma yok realde ileriye dönük sistemli şekilde. başarıya doyduklarından durumu vurguladım hadi hadi bakalım real formanıda al kucagına öyle gaza gelde yaz

• Hazard teknik direktör yiye yiye göbek yaptı galiba. Önce Mourinho sonra Conte
  • Real hiçbir dönem hazırlık maçlarında iyi oynamadı.Mourinho varken önümüze geleni yeniyorduk noluyordu?Morinho başarısızdı demiyorum ama çöp sevdası yüzünden clyi alamadı bizde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

Real hiçbir dönem hazırlık maçlarında iyi oynamadı.Mourinho varken önümüze geleni yeniyorduk noluyordu?Morinho başarısızdı demiyorum ama çöp sevdası yüzünden clyi alamadı bizde.
    ya bi zidane bi mourinho mu var koca dunyada

• Todo Al Blancos kullanıcısına yanıt
    Hazırlık maçlarının sonucunda tamam iyi gözükmüyor akım ama bence karalar bağlamaya gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

Hazırlık maçlarının sonucunda tamam iyi gözükmüyor akım ama bence karalar bağlamaya gerek yok.
    maşık bey bu sözlerini eibardan, gironadan 2 ser 3 er yerken hatirlatirim.

• Mourinho'ya laf atanların Real Madrid taraftarı olduğunu düşünmüyorum. Mourinho'dan önce Real Madrid gruplardan çıkmak için uğraşıyordu Mourinho sayesinde düzenli şekilde yarı final oynadık. God Mode açmış Barcelona'yı durdurmaya başardık. Sizin boş hikayeleriniz burada satmıyor maalesef ayrıca Mourinho'nun getirdiği oyuncuları güzel fiyatlara sattık. Size Zidane gibi kekolar müstahak bence gene 3.oluruz ligte sevinirsiniz işte..
  • Todo Al Blancos kullanıcısına yanıt
    Todo seni barcaya alalim artık buralarda kalmani gerektirecek bi sey yok

• Pochettino'yu almayarak çok büyük hata yaptınız.

Ama ben olsam Hazard kurbanlığına 100 milyon euro vereceğime Klopp'u transfer ederdim o paraya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Younes Belhanda

Todo seni barcaya alalim artık buralarda kalmani gerektirecek bi sey yok
    zidane beni kalpten goturmezse o da olur

• Mou;di maria,khedira,arbeloa,adebayor,higuain gibi ikinci sınıf isimlerle başarılı olmaya çalıştı.Kendisinden büyük egoları hiçbir zaman istemede.Yine iyiydik tutkuluyduk ama tam manasıyla mou tuttu denilemez.Mou elinde imkanlar kısıtlı olduğu zaman getireceğin bir hoca.Sınırsız imkan onu bozuyor.

Ancelotti de en büyük katkısı kompakt bir futbol ile ilerde öldürücü futboluydu.Bunu di mariayı orta sahaya evirerek sağladı.Ertesi sezon ise xabi alonso gittiği halde Ramos Pepe ile orta sahayı tutarım sandı.Olmadı yol geçen hanına döndü orta saha.Ardından benitez aynısını yapmaya çalıştı bu James sevdası takımı çöküşe götürüyordu.

Zidane geldi direkt jamesi kesti.Casemiroyu koydu.Takım orta sahada yüksek pres kanatlardan hızlı akın oynamaya başladı.Carvajal Marcelo ve oyuna sonradan giren Asensio Vazquez kanatların temelini oluşturdu.İçerde zaten Ronaldo gibi bir terminatör vardı.Siz ortayı açın o bi şekilde golü yazar oldu.Carvajal va marcelo tarihin belki de en çok iş yapan bekleri haline geldil.Zidane gerçekten Reali ölümcül bir turnuva takımına çevirmişti.Kimse bize direnemiyordu.

Ama Ronaldo ila ayrılık noktasın gelinmesi Zidanı kızdırdı.Ronaldo sonrası büyük çöküşü gördv ve ara verdi.Takımın bu kötü gidaşatı sonucu da tekrar sorumluluğu aldı.Orta sahaya Pogba mı alınır(istemesem de)Eriksen mi alınır bilmem ama bir orta saha transfari ile zidane bu takımı yine adam eder.

Asensionun sakatlığı çok kötü oldu bu sene arayacağız onu.As olarak deıil muhteşem,bir hamle oyuncusu olarak.

Beyler yapmayın elimizde Ronaldo yok tabiki clye kesin favori değliiz.Ancak iyi bir sistemle Formdâ bir Hazard ile ve bence küstürülmemesi gereken Bale ile bu takım yine zorlar oraları.

Daha sezon başlamadı panik olmayın.Hazardın ligde formunu bulacağına eminim.

Hala Madriiiiid!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBF37AF64 -- 1 Ağustos 2019; 3:43:57 >

• Keşke poşet ile anlaşsaydık, umarım takımın şu görüntüsü hazırlık maçları olduğu içindir yoksa Zidane sezonu tamamlayamaz.

• Bu sene de izlenmez.
  • 
Sayfa: önceki 20142015201620172018
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.