Şimdi Ara

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ Athletic Club Bilbao 0-1 %99 Şampi Real Madrid ♛

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
41.581
Cevap
84
Favori
1.032.745
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Dünyadan Futbol >> ♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ Athletic Club Bilbao 0-1 %99 Şampi Real Madrid ♛
Giriş
    83 Mesaj
    ARSENAL REAL MADRİD MACİ SAAT 02:00 DA

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

takim mac basinda 1-0 geride ve kirmizi karti yedi

|
    |
    Furiosa

Nacho maçın içine etti

9 dakikada atılmayı becermek büyük iş

|
    |
    Todo Al Blancos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    "And here's Messi....away from two, three, four....wonderful, wonderful, wonderful...How good is he?! A mere supernatural goal from Lionel Messi! He has wriggled and tiptoed his way to the gates of Wembley Stadium. He is just brilliant. Best player in the world."
  • Yarbay
    3756 Mesaj
    Bale oyuna girmiş transferi yalan oldu heralde.

|
    |
    İşittim ki bazı arkadaşlar yoksulluğumuzu bahane ederek memleketlerine dönmek istiyorlarmış. Ben kimseyi zorla MİLLİ MECLİSE davet etmedim. Herkes kararında hürdür, bunlara başkaları da katılabilirler. Ben bu kutsal davaya inanmış bir insan sıfatıyla buradan bir yere gitmemeye karar verdim. Hatta hepiniz gidebilirsiniz. ASKER MUSTAFA KEMAL mavzerini eline alır, fişeklerini göğsüne dizer, bir eline de bayrağı alır, bu şekilde Elmadağı’na çıkar, orada tek kurşunum kalana kadar vatanı müdafaa ederim. Kurşunlarım bitince bu aciz vücudumu bayrağıma sarar, düşman kurşunlarıyla yaralanır, temiz kanımı, kutsal bayrağıma içire içire tek başıma can veririm. BEN BUNA AND İÇTİM.
  • Yarbay
    3467 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: YeQiu

Nacho maçın içine etti

9 dakikada atılmayı becermek büyük iş
    Pozisyonu görmedim ama bence insanlık dışı bir faul olmadığı sürece kırmızı kart verilmemeli hazırlık maçlarında.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Zidane bile aman nerden çıktı bu maçlar modundadır Allah bilir

|
    |
    Asensio’nun çapraz bağları kopmuş..

8-10 ay yok.

Furiosa

Karşı karşıya kalacak adamı indirdi 1.sarı
    Gol olacak topu eliyle kesti 2. Sarı

|
    |
    Spider-Man kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    "And here's Messi....away from two, three, four....wonderful, wonderful, wonderful...How good is he?! A mere supernatural goal from Lionel Messi! He has wriggled and tiptoed his way to the gates of Wembley Stadium. He is just brilliant. Best player in the world."
  • Er
    3 Mesaj
    Long-term injury to Marco Asensio could drastically change #RealMadrid transfer plans this summer, say Marca, and don't rule out Gareth Bale stay

Bale kalacak gibi.

quote:

Orijinalden alıntı: Jurgen Klopp

Asensio’nun çapraz bağları kopmuş..

8-10 ay yok.
    çok güzel oynuyordu. 1 gol attı 1 gol attırdı. 1 tane klasik asensio füzesi direkten döndü. eski günlerine dönüyor derken olana bak. umarım genel kariyerini etkilemez de seneye iyi döner. 1 yılı heba oldu. avrupa şampiyonasına da gidemeyecek büyük ihtimalle. iyileşmiş olsa bile almazlar.

Orijinalden alıntı: Mbappe7

Long-term injury to Marco Asensio could drastically change #RealMadrid transfer plans this summer, say Marca, and don't rule out Gareth Bale stay

Bale kalacak gibi.
    Zidane Bale'ın performansı fikrimi değiştirmedi demiş.

|
    |
    Cabellos'u arsenal'e kiralamış sevindirici haber, henüz 22 yaşında ve şu yaşına kadar inanılmaz bir tecrübe kazandı Real'e dönmek için tek eksiği epl'de tüm sezon oynamak.Modric 34 yaşında ve son sezonu artık, onun gidişinden sonra Arsenal'de de kendini kanıtlamaya devam ederse gelir forma yarışına katılır.

Bu arada cabellos gittiğine göre orta sahaya bir takviye kesin alınacak.Ben hala pogba gelecek diyorum ama bakalım eriksene de hayır demem.
    quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

çok güzel oynuyordu. 1 gol attı 1 gol attırdı. 1 tane klasik asensio füzesi direkten döndü. eski günlerine dönüyor derken olana bak. umarım genel kariyerini etkilemez de seneye iyi döner. 1 yılı heba oldu. avrupa şampiyonasına da gidemeyecek büyük ihtimalle. iyileşmiş olsa bile almazlar.

Alıntıları Göster
    2-3 sezon sonra Sevilla, Valencia gibi takımlarda tekrar performansını göstermeye çalışır. Çapraz bağları kopup, geri döndüğünde fırtınalar koparan oyuncu görmedim ben daha.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk

• Yarbay
    4308 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Xayro

2-3 sezon sonra Sevilla, Valencia gibi takımlarda tekrar performansını göstermeye çalışır. Çapraz bağları kopup, geri döndüğünde fırtınalar koparan oyuncu görmedim ben daha.

Alıntıları Göster
    ramseyin çapraz bağları kopmuştu vaktinde yanılmıyorsam

PSN : facxx96
    For Honor - UFC 2 - Tom Clancy's Rainbow Six Siege - Fifa 19 - NBA 2K18
  • Yüzbaşı
    855 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yusei

ramseyin çapraz bağları kopmuştu vaktinde yanılmıyorsam

Alıntıları Göster
    Ramsey in bağlarında kopma olmadı. Ayağı kırıldı. Ayağı kırıldığı dönemde de yaklaşık 1 sene oynamadı. Ayağı kırılalı da zaten 7-8 sene olmuştur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xayro -- 25 Temmuz 2019; 22:10:50 >

• Yarbay
    2868 Mesaj
    quote:

Ramsey in bağlarında kopma olmadı. Ayağı kırıldı. Ayağı kırıldığı dönemde de yaklaşık 1 sene oynamadı. Ayağı kırılalı da zaten 7-8 sene olmuştur.

Alıntıları Göster
    Ramsey kronik sakat karıyeri boyunca hiçbir sezonu tamamıyla oynamamıştır herhalde.
    |
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    Furiosa

Mendy sakatlanmış sanırım 3-4 hafta yok diyorlar.
  • Yarbay
    3268 Mesaj
    quote:

Alıntıları Göster
    Reus geçen sene şahaneydi. Tek çapraz bağ değil adam her türlü sakatlığı da gördü yıllar içinde

Orijinalden alıntı: BoJack Horseman

Reus geçen sene şahaneydi. Tek çapraz bağ değil adam her türlü sakatlığı da gördü yıllar içinde

Alıntıları Göster
    Reus un çapraz bağları iki kez koptu. Geçen sene fena değildi evet ama fırtına gibi de esmedi. Her zaman demişimdir. Reus bu sakatlıkları yaşamasa şu anda Dünya futbolunda Ronaldo ve Messi den sonra konuşulan adam olurdu. Net !

• Yarbay
    3268 Mesaj
    quote:

Reus un çapraz bağları iki kez koptu. Geçen sene fena değildi evet ama fırtına gibi de esmedi. Her zaman demişimdir. Reus bu sakatlıkları yaşamasa şu anda Dünya futbolunda Ronaldo ve Messi den sonra konuşulan adam olurdu. Net !

Alıntıları Göster
    36 maçta 31 gole direkt katkı da fırtına değilse ne bileyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoJack Horseman -- 25 Temmuz 2019; 23:34:10 >
Reklamlar
bankalar.org
Media Sözlük
Sohbet
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,812
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.