Şimdi Ara

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ 14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆 (1808. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.451
Cevap
90
Favori
1.242.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18061807180818091810
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: İzole Bant

Kim ne derse desin son yılların en iyi Real Madrid'i 2013/2014 Ancelotti zamanıydı.Harbiden yıkıp geçiyordu o zaman Real Madrid.

Mourinho = Aykut
    Ancelotti = Ersun
    Benitez = İsmail Kartal
    Zidan = Hamza
    Vitor hoca yok mu, Ancelotti de o olabilir
  • Yakın çekim

https://twitter.com/KeylorinhoZZ/status/984177462526570497?s=19

Buna penaltı demeyen kimse fanatiklikten gözü dönmüştür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

Hocam adamlara ağlama duvarı konusu da açtım ama baya dolmuşlar bitmedi ağlamaları

Alıntıları Göster
    Valla hocam ya bi bitmediler...

• En çok da bu barçalılara gülüyorum,gene saldırıyorlar reale... Ulan önce bir Romayı eleyin sonra gelin konuşun ama yoook...

Hata olmayan penaltıya laf söylüyorlar.Hakem sayesinde falan diye...Cidden hazımsızlık bukadar olur.

Ulan birde bunların kafa az çalışıyor,millet İspanyol takımlarına genel olarak laf söylüyor hakem sayesinde falan diye barcelonaya hakemolona diyorlar,sen git reale laf söyle sonra...

Reali rakip olarak görmeleri cidden güldürüyor artık.Real açık ara en iyidir dünyada şuan.3.defa şampiyonlar ligi kupasını alacaklar art arda...
  • Real Madrid garip takım.Barçacıyım ama son yıllarda Avrupa'da Madrid'in winnerlığı tavan yaptı ve bu sene de kupayı alacaklar.

• Aferin boyle yola gel bakiyim..Uyu simdi hadi iyi geceler sana..

• penaltı pozsiyonu çok agır karar kim ne derse desin reali kollamış hakem resmen valla hakem istese vermez o dk'da net penaltı felan değil yorumuna göre vermiş resmen, bileğe ayağa müdale yok topa vurmak istiyor o stressle vazguezde hemen yerde bırak abi ya böle takım elenmesini istemem
  • quote:

Orijinalden alıntı: sametbaggio

Aferin boyle yola gel bakiyim..Uyu simdi hadi iyi geceler sana..
    Allah ın fanboyu Allah bilir maçı bile izlememişsindir. Twitter facebook ta maçı takip edip buraya yazan tiplerdensin. Anca milleti provoke edip tahrik etmekten başka amacınız yok

• gladyo38 G kullanıcısına yanıt
    Önemli olan vurmak istemek mi yani sonuç önemli değil mi vazquez %100 gol pozisyonunda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ronaldo nun ısı haritası yayınlanmış arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

Vitor hoca yok mu, Ancelotti de o olabilir

Alıntıları Göster
    Vitor hocamin seviyesi Şangay şipik,1860 münşen gibi top class takimlar.Real gibi bu takimlardan kalitesiz bir takimla ayni cumlede geçmesi şaka bile olsa hakarettir

• Azeri kanalindan izledim senin icin yeterliyse tabi.. Sen takildin bana dostum ben sana bsy demedim ki.. mac icin kalp kirmaya gerek yok.. iyi geceler dostum.

• instance kullanıcısına yanıt
    Messininkide yayinlandi o kirmiz nokta bile yok yazik oldu cocuga valla.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CA6EED738

En çok da bu barçalılara gülüyorum,gene saldırıyorlar reale... Ulan önce bir Romayı eleyin sonra gelin konuşun ama yoook...

Hata olmayan penaltıya laf söylüyorlar.Hakem sayesinde falan diye...Cidden hazımsızlık bukadar olur.

Ulan birde bunların kafa az çalışıyor,millet İspanyol takımlarına genel olarak laf söylüyor hakem sayesinde falan diye barcelonaya hakemolona diyorlar,sen git reale laf söyle sonra...

Reali rakip olarak görmeleri cidden güldürüyor artık.Real açık ara en iyidir dünyada şuan.3.defa şampiyonlar ligi kupasını alacaklar art arda...
    Bosuna besiktas demiyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: instance

Ronaldo nun ısı haritası yayınlanmış arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robert Nesta -- 12 Nisan 2018; 1:16:9 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Robert Nesta

Yakın çekim

1.60 - 1.70 boyunda adam ile 1.92 boyunda kalıplı bir adam ikili mücadeleye her girdiği pozisyon senin mantığına göre faul ve ya penaltı olur,videoya dikkat ettim benatia elini değdiği anda yere bırakıyor adam kendini,Bu seviyede böyle penaltı olmaz,veren adamda şaibeli karar vermiştir.

• Ronaldoya laf edenlere sorarım ilk maçtaki golleri kim attı ? Juventus dediğin takım Tothenhamada böyle iki gelip top oynamadan gol attılar bala göte geçtiler.Böyle futbol olmaz.Real oynuyor bunlar üç kez gelip üç gol atıyor. Ayrıca net penaltı adamın tepesine cikamassin sen o hareketi yapmasan adam vuruşu yapacak fazla konuşmayın.Penaldo diyenleride ilk maçın özetine alalım.. Ağlama melis :)

• Penaltı kararı net doğru. Barcelonalıların gelip "Penaltı değil" diye ağlaması ciddi komedi. Ayrıca ilk yarının sonunda Ronaldo'ya yapılıp da verilmeyen net bir penaltı vardı. Yine maçın başında Isco'nun attığı gol offside falan değildi. Hakem son dakika o penaltıyı da vermeseydi Real'i elemiş olacaktı, ve düdüğünü asardı muhtemelen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robert Nesta

Yakın çekim

Ovv bu açıdan çok fenaymış.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 18061807180818091810
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.