Şimdi Ara

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ 14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆 (1803. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.451
Cevap
90
Favori
1.242.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18011802180318041805
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İbret-i alem için maçı Uefa nın 90 +1 den tekrarlatması lazım...Adamlar tek pozisyon vermeden maçı uzatmaya götürecekken böyle katledilemez...Ulan hadi pozisyonu süzemedin, dakika 90 +2, git sahada 50 kameradan birinden izle öyle karar ver, öküzü aleyiseleam :D
  • Net penaltı ilk yarıdaki golü de söyleyen söyledi ama bazı zavallılar sırf küçük düşürmek adına böyle şeyler yazabiliyor. Ciddiye almayıp yarı finalde real madridi izlerken yiyecekleri lays ve ruffleslarini yollayalım lütfen. Ağızları boş kalmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T-Y -- 11 Nisan 2018; 23:57:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Su pozisyona penalti degil diyen bocekler hayatta en nefret ettigim tiplerden. Adamin %100 vurus sansini kafa hizasina ayagini sokarak engelliyor. Bu kadar hater olmayin be abicim. Cristiano Ronaldo tarihin en iyisi, sizin bidonunuz messi dun romaya elendi. bu kadar basit yuzlesin su gerceklerle

• Çıldırın çıldırın çıldırın çıldırın.............

Penaltı yok diyenler kıskançlıktan şahsiyetinizi kaybetmeyin bari.
  • Arkadan makas yapmak direk faul diye biliyorum buda havadan makas yapmış nerdeyse.
    Ve cerrahi müdahale yapmıyor orda adam illa ki o topa arkadan müdahale eder iken vazqeze müdahalesi var yani doğal olarak penaltı.
    Konuyu daha fazla kirletmeyin futbolun kurallarını kimseye öğretecek değilim.
    Şurda penaltı değil hakem yea diyenlerin kimi maç 4 1 olsa kimin tur atlayacağını bilmez daha

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gayet de penaltı.

Ha maç şunun hakkıydı dersin, bu dersin, tamam ama net penaltı işte. Adam daha ne yapsın penaltı olması için.

• quote:

Orijinalden alıntı: Teddy Death 1

bunu diyen kişinin de galatasaray taraftarı olması git anadolu takımlarına sor galatasaray ı sana ne anlatacaklar

Alıntıları Göster
    he yav iş galatasaray'da bitiyor sanki. bütün istanbul takımları kayırılıyor genel olarak. ayrıca ben doğuştan çevremin etkisiyle Galatasaraylı oldum. 6. sınıfta bile tek başıma maçlara giderdim. hani buna rağmen son dakika haksız herhangi bir takımı elesek sevinemem. siz ise hayatınızda statının kapısından geçemeyeceğiniz bir takımın fan boyluğunu yapıyorsunuz. yapın, yapın da haksızlığa bari bu kadar sevinmeyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ŞahinAbi

UEFALONA LEN Hakem desteği gelecekti illa ki penaldo yine sahneye çıktı. Yazık oldu tur Juve nin hakkıydı
    isconun golüde söylesene hadi
  • Reale karşı önde basarsan ayvayı yediğini gördük. Sürprizlerle dolu bu sene kupa 1..

En büyük hata Juvenin 3 golden sonra yaslanmasıydı. İddia ediyorum yaslanmasaydı tur Juvenindi.

Ama Dünkü Roma bana ümit verdi. Dikkat ettiyseniz sürekli saldırdı. Ayrıca ters ortaların futbolda ne kadar etkili olduğunu gördük. Nedense inatla düz orta açıyor topçular genelde. Klasik bir Real hasmı olarak nedense Reale Roma çıksın diyorum. Reali ancak sahada savaşarak yenebilirsiniz. Bunu da gördüğüm kadarıyla eniyi Roma yaptı eşleşmelerde. Doksan dakika maçtan kopmamalısınız.

Penaltıya gelince, son dakikada kırmızı yiyen arkadaşın böyle aptalca bir hareket yapma lüksü yok topa hamle yapmaya çalışırken bizim ki salıyor kendini..

Bu arada Suarez de çok atıyor ona da gıcığım..

• Yahu kendi takımınıza şu pozisyonda penaltı çalınmasa ortalığı ayağa kaldırırsınız, boş boş konuşmayın. Kale ağzında adam kaleciyle karşı karşıya Benatia'nın iki eli rakibin sırtında, dengesiz bir şekilde girişiyor.

Pozisyon net penaltı, ağlamayın.
  • Adamsin real 3 te 3 geleck cl de ins.

• Net penaltı beyler. Fanatikliği bırakın.
  • Valla bana görede penaltı değil adam topu uzaklaştıryor yok dengesini bozmusta bilmem neymişte hikaye buffon reise yazık oldu

• ♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛  14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆

Yallah kudüse
  • Abi hala messiciler diyorlar yahu. Ulan Messici değilim. Real Madrid fanıy(d)ım. Ama bugünden sonra bitti. Şu at gözlüklerinizi çıkarın. Adamlar resmen çabalamadan oynamadan kazandı. Üstelik boktan bir penaltı ile. Yahu Buffon'a üzüldüm 40 yaşında adam gözümden yaş geldi resmen. Bu kadar haksızlık olmaz. Geçen sene bayern bu sene juventus. Ayıptır yahu.
  • Ya abi artık ciddi ciddi birilerinin şu maçları el altından yönettiğini düşünüyorum bunun başka açıklaması yok özellikle son 2,3 sezondur olanlar çok ama çok garip

• Geçen yıl dünya spor tarihinin en rezalet maçıyla en iğrenç/ en spor-ahlak-insanlık dışı hakem rezaletleriyle tur atlayıp, dünyanın en büyük geri dönüşünü yaptık diyen katalanlar gidin kendi çöplüğünüzde kudurun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thicknesse

Penaltı net doğru.Şu pozisyona penaltı değil diyen net beyinsizdir.Asıl şike geçen sezon oynanan 6-1 lik barca psg maçı.O maç araştırılmalı.
    Aynen öyle esas orda ki penaltılar penaltı değildi

• Normal şartlarda arkadan yapılan bir müdahale, oyuncunun bariz gol şansı yok. Penaltı verilebilir. Ama maçın gidişatı, oyuncuların psikolojisi, adrenalin düşünüldüğü zaman 90+3'te böyle komik bir penaltı verilmez. Fark ettiyseniz son 10-15 dakikada her faul sarı kart getirdi, futbolcular yoruldu, fauller sertleşti, inanılmaz bir heyecan var. Kusura bakmayın da Şampiyon Ligi ise orası bu gibi pozisyonlara tolerans göstereceksin. Akabinde Buffon'un oyuncu psikolojisi gereği haklı itirazı sonrası kırmızı kart, skandalı taçlandırdı. Helal olsun diyelim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: felsefesever

he yav iş galatasaray'da bitiyor sanki. bütün istanbul takımları kayırılıyor genel olarak. ayrıca ben doğuştan çevremin etkisiyle Galatasaraylı oldum. 6. sınıfta bile tek başıma maçlara giderdim. hani buna rağmen son dakika haksız herhangi bir takımı elesek sevinemem. siz ise hayatınızda statının kapısından geçemeyeceğiniz bir takımın fan boyluğunu yapıyorsunuz. yapın, yapın da haksızlığa bari bu kadar sevinmeyin.

Alıntıları Göster
    sen ne anlatıyon hocam ya ben seni anlayamıyorum sen başka bi kafadasın

• 
Sayfa: önceki 18011802180318041805
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.