Şimdi Ara

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ 14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆 (1802. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Dürüstİnsan Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
46.435
Cevap
89
Favori
1.242.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18001801180218031804
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Verdigi penaltiya bak ya senelerdir el clasico finali hedefleniyor uefa surekli ispanyollari ittiriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tekrari izledim penalti var dogru karar

• adamı hem arkadan itiyor hem de ayağını ağzına sokuyor ama barca fanlarına sorsan penaltı yok
  • Kendi sahanda 3 0 geriden 3 1 yapınca seviniuorsun ayy kıyamam

• Juventus'a üzüldüm, maça sevinmedim. Kepaze bir maçtı, saçma sapan değişiklikler kadrolar vs. Dramatik bir maç oldu Juve ve Buffon için.

Fakat penaltı konusunu tartışmaya bile gerek yok. Açık ve net penaltı. 2 ayrı linkten izledim, İngilizi Azerbaycanlısı penaltı diyor. Tartışacak bir şey yok. Tabii son dakika böyle dramatik bir şekilde olunca ve Buffon o hale gelince insan üzülüyor ama gerçek bu. Bu maçtan sonra konuşulacakları tahmin ediyorum az çok ama umrumda değil pek. Karar doğru, üstüne Real'in meşru golü verilmedi maçın başında.

Geçen sene Bayern maçında aleyhimize haksız penaltı verilip sonra ofsayttan gol yememiz gibi, sadece bizim lehimize olan konuşuldu. Bu sene hata bile yok. Pozisyon temiz. Benatia hayvan gibi girmiş. Vazquez Benatia'ya bakmıyor bile, bir stoper öyle girmez. Juve maçın başından beri sert oynuyordu, söyledik dinletemedik Real kendini yere atıyor dediler. En sonunda böyle oldu.

Juventus'u ve Juve'li arkadaşları tebrik ederim, tarihe geçecek bir maç oynadılar alınlarının akıyla elendiler. Ama haksızlıkla tur geçmedi Real burası açık. Sadece 2. maç Zidane yaptıklarıyla gecemizi zehir etti.

Hala Madrid y Nada Mas

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paşa Hazretleri -- 12 Nisan 2018; 0:1:7 >

• Zuhahaha
    Messiciler damlamış konuya ağlamaya devam zuhahahahahahahabababahabbahaha

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dün Barça ve bugün Real 2 takım da leş gibiydi bu hafta tarafsız biri olarak söyleyeyim dedim. ŞL'yi Liverpool hak ediyor. Bayern falan hikaye, kanatsız Bayern de bir hiç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: felsefesever

he yav net penaltı. zaten hakem olsam vazquez ve ronaldo'nun her düştüğü pozisyonda penaltı çalarım, öyle karakterli futbolcular çünkü.

not: barcelona'dan da real madrid'den de nefret ediyorum. tarafsız bir futbol seyircisiyim. kaliteli sandığımız tek ligi izlerken bile tadını kaçırdınız senelerdir yaptığınız gasplarla.

Alıntıları Göster
    bunu diyen kişinin de galatasaray taraftarı olması git anadolu takımlarına sor galatasaray ı sana ne anlatacaklar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teddy Death 1 -- 11 Nisan 2018; 23:54:5 >

• Dengesizce giriyor. Hatasız defans son dk bozuldu.. adam boş kaldı ve penaltı oldu.. buffon kırmızı görmese eli sıcaktı belki kurtarış yapabilirdi.. Üzldüm Buffon'un kırmızısına..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kahya Yahya

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    O elemanın yaşı 12 muhatap alma.
  • Aynen aynen 4-1 yenip ardından 3-0 la tur veremedik kusura bakmayın
  • bu akşam ramos'suz defansın rakibi bayern olsaydı ne olurdu düşünemiyom.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olum net şekilde penaltı.Juve için çok üzücü bir durum.Keşke uzatmaya gitseydi ama penaltı pozisyon.
  • pozisyon penaltı değil diyen, futbolu bıraksın, öneriler:

• Penaltı net doğru.Şu pozisyona penaltı değil diyen net beyinsizdir.Asıl şike geçen sezon oynanan 6-1 lik barca psg maçı.O maç araştırılmalı.
  • Penaldo Bey diyeceksiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hakemler yine maça el atdı. Penaldooooo uefalena len . Buffon a yazık oldu. Emek hırsızları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ŞahinAbi -- 11 Nisan 2018; 23:56:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C7653CE04

Bu mesaj silindi.
    farkındaysan adam gol pozisyonda adam şuta hazırlanırken itiyor hatta ayağını ağzına sokuyor penaltı vermesin mi iyice saçmaladınız
  • 
Sayfa: önceki 18001801180218031804
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.