Şimdi Ara

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ 14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆 (1503. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
46.435
Cevap
89
Favori
1.241.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
9. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 15011502150315041505
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

begenmeyenlere en guzel cevabı verıyor aslanım
  • kroos fena girdi pepeye
  • nacho in pepe out real 2 yi bulursa maç biter
  • Bale ne oynuyor haftalardır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pepe nin kaburgalardan biri gitti muhtemelen.

Bu arada Saviç muhabbetine katkı olsun, golde hata onun eğer yanlış görmediysem.

• macta tek güzel sey önde olmamız

• yanıltmadı hep aynı kısır döngü 2 yi bulamazsan bu olur işte
  • Hak ettik. Cidden yeter ya ulan mücadelenin zerresi yok bunlar ne oynuyor ya.

• griezman ne kadar itici

• iyi hazırlanmış bir gol suçu olan yok cezayı futbol kesti yatana af yok

deplasmanda 3-0 yenip kendi evinde 2 veya daha fazlasını bulamamak çok kötü zidanenın dönüp kendine bir bakması ve eleştirmesi lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 8 Nisan 2017; 18:59:45 >
  • Aynen öyle hep aynı hikaye.

Duran toplarda atılan kafalar olmasa kaç maç giderdi acaba. 1 saat önce yazdım, hücum organizasyonu olarak yokuz yine diye, yine öyle ben izlemekten sıkıldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Axiaziz -- 8 Nisan 2017; 19:1:56 >
  • Şom ağızlı herif. Bir daha Ligtv'den maç izleyen n'olsun. Sevilla maçında da zorla attırmıştı Sevilla'ya golü.

• Atm 'yi hiç sevmiyorum ya şu formada tek beğendiğim bilbao ama ne hazindir ki atletico madridide bilbaolu gençler kurmuş
  • Bilen var mı real madridin eksik olan celta maçı ne zaman oynanacak zira bülten sıkışık avrupa maçları derken sezonda bitiyor ama hala görünmüyor
  • 1.ATM 2.Simeone irite oluyorum tez zamanda silindiklerinide görürüz şu futbol perdesinden futbol değil bu
  • b b**una puan kaybediyoruz şaka gibi ya bi kerede rahat rahat geçsin su sezon sonları ya
  • Lucas Vazquez resmen gençler için umut. Herif Realde oynuyor.

• Simeone'nin sevince bak

Şu maç başlamadan önce beraberlik iyi skordu ama bu oyuna puan vermek üzücü, 2'yi bulamadık bir türlü, çok müsait pozisyon vardı, oyun olarak üstün, oyuna hükmeden, topa sahip taraftık ama futbol bu 1-0'a güvenilmez.
  • Clasico her şeyi belirleyecek artık.
  • Boyle olacagi belliydi 15 dk kapanir gomulursen bu seviyede yersin. Bayerne kapan 3 atar gecerler. Iscoyla Lucas in tursusu kurulur artik. Çerçöpü adam ettiler başımıza. Barcelona kazanirsa lider olacak, bernabeuda kazanirlarsa ondan sonra ipler barcelonanin eline gececek. Zaten sene boyu lig lig diye konusup durdular CLde de bayerni eleyebileceklerini sanmiyorum bu lige odaklanmislikla. Ligi de verirlerse hayirli olsun. Çöpler gidecekse kupasiz kapatmaya raziyim.

• 
Sayfa: önceki 15011502150315041505
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.