Şimdi Ara

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ 14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
46.435
Cevap
89
Favori
1.242.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    mallorca 1 - 3 ronaldo
  • Higuain 4 oldu.
  • İnşallah bu sene şampiyon olurlar.
  • bu konu niye bu kadar geri gitti ya yarım saattir arıyorum.

Real süper oynuyor maç bugün maç

Mallorca 0 - 1 Real Madrid

Gol: Higuain
    Asist: Cristiano Ronaldo
  • Mesut asist Ronaldo gol 2-0
  • Mesut penaltı yaptırdı Ronaldo attı 3-0
  • Ronaldo asist Higuain gol skor 4-1
  • en pahalı transferleride yapsalar, fixtur avantajlarıda olsa, şike-şaibede yapsalar yine olamayacak madrid şampiyon.

viva la barça
  • Hala Madrid, Siempre Real.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jamez

en pahalı transferleride yapsalar, fixtur avantajlarıda olsa, şike-şaibede yapsalar yine olamayacak madrid şampiyon.

viva la barça

Mourinho'yu yazmaya yanaşmamanızdan belli adamdan ne derece tırstığınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Odinn#21

quote:

en pahalı transferleride yapsalar, fixtur avantajlarıda olsa, şike-şaibede yapsalar yine olamayacak madrid şampiyon.

viva la barça

ben mourinho fan club'ın kurucusuyum ona rağmen barça şampiyon olucak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gremory

quote:

Orijinalden alıntı: Odinn#21

quote:

viva la barça

ben mourinho fan club'ın kurucusuyum ona rağmen barça şampiyon olucak

Çok zor. Bariz bir düşüş var takımda. 08-09dan sonra geçen sene bir düşüş seziliyordu zaten ama bu sene sadece izafi değil, gözle görülür bir düşüş var.

Daha bu Real'e Kaka katılacak. Chelsea'de Lampard'ın, Inter'de Sneijder'in liderlik rolünü rahatça Kaka'ya verecektir Mourinho diye tahmin ediyorum.

• kaka öyle adam değil mourinho ile çalışamaz bence
  • quote:

kaka öyle adam değil mourinho ile çalışamaz bence

Çalışamasa bile şu yapılanma daha ileri gittikçe Barça'nın Real'e karşı son 2 senenin aksine çok daha zor olacak ki ben çalışabileceği tipte olduğu kanaatindeyim. Kaka ile çalımazsa kaldırsın atsın kendini bir yerden. Yeteneğine göre alanının ve rolünün sınırlandırılmasına bu derece ses çıkarmayıp hakkını vermeye çalışan bir tek Kaka var.
  • bak real eğer ofansif oynarsa barçaya işi zor,ama khedira + xabi alonso ile çıkarsa yenebilir bence
  • quote:

bak real eğer ofansif oynarsa barçaya işi zor,ama khedira + xabi alonso ile çıkarsa yenebilir bence

Kaka'nın nasıl döneceğine de bağlı ama döndükten sonra Di Maria veya Mesut kulübeye dönecek ki rol benzerliğinden Mesut olacağını tahmin ediyorum ben. Jose'nin Khedira+Xabi libero ikilisini bozacağına imkan ihtimal vermiyorum zaten.

Hani geçen seneden sonra Jose, Pellegerini kadar puan toplatamaz iddiasını da gerçekçi bulmuyorum. Adam 95 puan ile EPL tarihinin rekorunu elinde tutuyor.

Barça için riskli olan ise geçen senenin ortasından beri sinyalleri gelen arkaya top kaçırma artışı. Bu ufak takımlara puan kaybı ihtimalini arttırır. Geçen sene Barça El Clasicolarda götürmüştü şampiyonluğu. Bu sene ise, 2 maçtan en az 1ini Real'in kazanacağı düşüncesine sahibim, El Clasicolar merhem olmaya yetmeyebilir Barça için.

• maxwell çok fazla bozdu barçanın kimyasını,çift taraftan atak yapalım dediler,abidal aslında 3. stoper olarak oynuyordu,bence onu yanlış yaptılar.
    ama bende merak ediyorum kaka gelince tek ön liberoya geçicekmi yoksa devam mı edicek.
    ilk maçlarda c.ronaldoyu çok yalnız bırakıyorlardı,bir kişiyi geçiyor önünde 2 kişi daha geliyordu.şimdi çoğalmayı öğrenmişler madrid iyi yolda ama maçı bence messi farkıyla barça kazanır
  • madrid barca derbisi ne zaman
  • beyler macin tekrari ne zaman bilen var mi?
  • En azından artık bir derbi kazanmaları lazım.Fenerbahçe-G.Saray derbisine döndü El Classico
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.