Şimdi Ara

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ 14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆 (1706. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.389
Cevap
88
Favori
1.241.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17041705170617071708
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oh beee içimin yağları eridi, tribüneler itin götüne soktu.
  • Ronaldo neden daha çok seviliyor anlamışsınızdır şimdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neyse tartışma çıkmasın diye düzenliyorum yorumu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mebasta -- 23 Aralık 2017; 16:40:15 >
  • Messi'nin bariz ball on dor üstünlüğü varken gol atınca aşırıya kaçmazdı şimdi penaltı atınca utanmasa taklalar atacak hayreeeet efendi oğlanımıza bak sen..
  • quote:

Orijinalden alıntı: BullPoweR7

Suçlu futbolcular falan değil özellikle Carvajal hiç değil. Suçlu Zidane.

bir futbolcu 90+'lar oynanmıyorsa bilerek kırmızı kart göremez!

kesinlikle. 2-0 olsun bırak. belki 2-2 yaparsınız 11'e 11.

ama sen kırmızı görüp penaltı yaptırınca, gol olma olasılığını yalnızca %90'a düşürüyorsun.

%90 2-0 geridesin ve 10 kişisin. %10 1-0 geridesin ve 10 kişisin. ne değişecek? 2-0 olunca olay bitiyor zaten.

kısaca carvahal açık ara aptallık yaptı. böyle bir maçta aptallık yapan futbolcu aptaldır.
  • Real Madrid her ne kadar tarihin en başarılı kulübü olsa da şu Barça'ya şansı tutmuyor. O süper kupadaki 2 maça çok şaşırmıştım.

• tomthejeer kullanıcısına yanıt
    2-0 olsa bile şu maçta 2-2 yapacak halimiz yok. Dakika olmuş 60 daha değişiklik yok. Hadi defansif başladın burdan ben bile görüyorum ilk yarıda gol çıkmadı değişiklik yap işte ikinci yarının başında. Hadi onu da yapamadın daha ilk 5 dakikada baskı yediğimiz anda gol yiyeceğimiz belli oldu ikinci yarının başlarında yap. 75'te değişiklik yapıp maçı mı kurtarmayı amaçlıyor?
  • Navas harika kaleci cidden

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • golü yer yemez degisiklikleri yapsa 2. gol gelmezdi. hucum yapiyor olurduk. hos gerci 11-11 ken tarla gibi gelip atti adamlar. bullpower hakli varane bu takimin 11'i olamaz. topu unutan adamdan stoper olmaz. atletik diye stoper olunmaz. 70 oldu hala degisiklik yok.

keşke benzemanin sonu olacak olsa su mac da 4-5 tane atsalar. bu kepazelik bitse

• Dünyanın en iyi oyuncusu oynuyor mu beyler göremiyorum ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Puan farkını 6 eksik say diyordun ne oldu

Usta totemdi onlar hep.

• quote:

Orijinalden alıntı: tomthejeer

quote:

Orijinalden alıntı: BullPoweR7

Suçlu futbolcular falan değil özellikle Carvajal hiç değil. Suçlu Zidane.

bir futbolcu 90+'lar oynanmıyorsa bilerek kırmızı kart göremez!

kesinlikle. 2-0 olsun bırak. belki 2-2 yaparsınız 11'e 11.

ama sen kırmızı görüp penaltı yaptırınca, gol olma olasılığını yalnızca %90'a düşürüyorsun.

%90 2-0 geridesin ve 10 kişisin. %10 1-0 geridesin ve 10 kişisin. ne değişecek? 2-0 olunca olay bitiyor zaten.

kısaca carvahal açık ara aptallık yaptı. böyle bir maçta aptallık yapan futbolcu aptaldır.

hocam adamlar nasıl oynuyor göruyosun 2-0 dan sonra nasıl cevırecekler bu macı :D 10 kişi kalıp 1-0 olsa ıhtımal daha fazlaydı bence :D
  • Kelin istifasini vermesi gerekiyo.

• Penaltimizi da vermediler miss

• Bakıyorum da sesiniz çıkmıyor

• Hakem zaten bu maça niye verildi orası tartışma konusu da. Bale oyuna girince nasıl pozisyonlar yakaladık işte. Bu adamı Zidane oynatmadı en önemli maçta. Resmen takıma ihanet etti.
  • Penaltıyı yemiş hakem.
  • Şuan oynadığımız futbol bile zidane'ın maçı net sattığının kanıtı.İşleyen çark ancak bu kadar paramparça edilirdi.
  • Zidane sezon sonu kovulur
  • BullPoweR7 kullanıcısına yanıt
    :D

• 
Sayfa: önceki 17041705170617071708
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.