Şimdi Ara

* REAL MADRİD - BARCELONA Sizce kim kazanır?*

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
2.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Real Madrid-Barcelona maçı tahminlerinizi alalım arkadaşlar. El Clasico yu kim kazanır sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ONERİNG67 -- 28 Ocak 2013; 23:52:04 >

• Barcelona yarın kaybetmez çünkü yarın maçı yok.He real madrid maçını diyorsan o maç Çarşamba günü.İyi yırttın yine.
  • Müneccim olmaya gerek yok bu tahmini yapmak için. Madrid'de önemli eksikler var, Barça formunda, daha ne olsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schweinsteiger7

Barcelona yarın kaybetmez çünkü yarın maçı yok.He real madrid maçını diyorsan o maç Çarşamba günü.İyi yırttın yine.

Haklısınız hocam
    Konuyu değiştirdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ONERİNG67 -- 28 Ocak 2013; 23:52:21 >
  • derbinin favorisi yoktur hiçbir zaman
  • Hiç belli olmaz, genelde formda olan istediğini alamadı.
  • Real hızlı başlar yine golü bulur erkenden.ama kaç kaç biter bilemem.Arbeloa Albiol Carvalho(Varane) Marcelo defans hattımız olucak büyük ihtimalle. ya 3-2 real alır yada 1-3 barça.
  • Real'in yeniceği takım kitlesi getafe gibi olur en fazla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9CBE59604 -- 29 Ocak 2013; 10:18:35 >
  • Bu maçın favorisi var.Barcelona büyük aksilik olmazsa fark atar.
  • Kaç maçtır pek değişmeyen istatistik var ilk golü real madrid atar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Real alır maçı.

• Umarım Barcelona alır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burn in Hell

Real'in yeniceği takım kitlesi getafe gibi olur en fazla

* REAL MADRİD - BARCELONA Sizce kim kazanır?*
  • Barcelona büyük ihtimalle kazanacak. Bizimkiler son El Clasico'lardaki gibi kaplan kesilirse o ayrı.
    Ayrıca ben eksiklerin önemli olduğunu düşünmüyorum. Ronaldo ve Messi tüm faktörleri kapatabilecek adamlar. Maçın kaderi onlara bağlı.
  • berabere
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vaudeville

Barcelona büyük ihtimalle kazanacak. Bizimkiler son El Clasico'lardaki gibi kaplan kesilirse o ayrı.
    Ayrıca ben eksiklerin önemli olduğunu düşünmüyorum. Ronaldo ve Messi tüm faktörleri kapatabilecek adamlar. Maçın kaderi onlara bağlı.

Haklısın Real Madrid, Santiago Barnebau da 2-1 biten maçta çok iyi oynamıştı. Maç farka da gidebilirdi ilk yarıda.
    Real Madrid için en önemli handikap Sergio Ramos ve Pepe nin yokluğu ikiside Real Madrid defansının en önemli isimleri yoklukları hissedilecektir. Ama Barcelona savunmasıda son zamanlarda ciddi sıkıntılar yaşıyor. Daniel Alves eski formundan uzakta, Puyol eskisi gibi değil. Marscherano-Pique ikilisini stoper olarak kullanıcaktır Vilonava.
  • Real madrid favori. barcelonanin defansı berbat.

• Berabere bitebilir o ya da bu kazanır diyemem önemli eksikler var Madrid'de ama bakalım nolcak.
  • Casillas

• Gol ve Goller bekliyoruz
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.