Şimdi Ara

Re'vize (Yılmaz Özdil) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
256
Cevap
19
Favori
15.719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
314 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ekönömi çok eyi. ayrıca gısganıyolar taam mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinirli99

Adamın en azından alnı secdeye değiyor, napalim Cehapeye mi verelim?

fetö'ye de sırf alnı secdeye değiyor diye nerelere getirildi?

sonucu 15 temmuzda gördük

bu kafayla devam aferin
  • çok güzel bir yazı olmuş. yalnız hiçbir akp li bu kadar uzun bir yazıyı okuyamaz
  • Merak ettiğim bir konu Yılmaz Özdil nasıl hala yazabiliyor? Dokunulmazlığı olan muhaleftteki siyasetçilerin bile söylemeye cesaret edemeyeceği şeyleri söylüyor. Fetöcü, Ergenekoncu falan denilerek çoktan hapse atılır diye düşünüyordum.

Ne diyeyim Allah uzun ömür, versin karanlık mağaradaki meşale gibi gerçekten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tavakspor kullanıcısına yanıt
    Bu ülke ile tarım ve hayvancılıkta gıpta ediliyordu da o cümlede sadece tarım ele alınmış. Hayır açık bir dil ile yazılmış türkçe metni anlamayan insanlar arapça sevdalısı bir hükümetin izinden nasıl da gidiyora referans olmuşsun arkadaşım. Lütfen önce okuma sonra araştırma ve düşünme üzerinde çalışın. İnancınız ne olursa olsun biliniz ki, siz düşünmedikçe, sadece sözler ile sizi güdecek birileri bu dünyada daima olacaktır. Kendiniz olmayı deneyiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ailkem -- 11 Ekim 2017; 21:46:53 >
  • adanali741 A kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=FRl6UzHd_QU

varmı artıran
  • Re'vize (Yılmaz Özdil)

bunu da buraya bırakayım belki anlarsınız. Dikkat ederseniz yozdil Türkiye lehine ne zaman iyi birşeyler olsa lap diye abuk subuk yazı yazıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alsancak

Re'vize (Yılmaz Özdil)

bunu da buraya bırakayım belki anlarsınız. Dikkat ederseniz yozdil Türkiye lehine ne zaman iyi birşeyler olsa lap diye abuk subuk yazı yazıyor.

Olm bi karar verin hani Avrupa ülkeleri bir seyi ovuyor destekliyorsa o bizim aleyhimizeydi

Müslüman katilleri bir de bunlar. Az adam olun dogru durun.

• quote:

Re'vize (Yılmaz Özdil)

Yılmaz Özdil her gün yazı yazıyor o bir yazar gazetede köşesi var. Ah be güzel kardeşim. Türkiye lehine güzel bir durum mu var? Sanırım siz gidişten memnun olansınız. Hani 1 yıl sonra söylediğinin tam tersini söyleseler de, sizler için fark etmiyor elbette. İyi de şöyle yazıyı bir okuyup anlamayı da deneseydiniz fena da olmazdı değil mi?

Evet memlekette sizce neden vergiler ve zamlar konuşuluyor? Hani onca özelleştirme hani onca satılan yerin parası? Hani vatandaşa imkan verirler sağında solunda ne varsa sudan ucuza satar. krallar gibi yaşadığını sanır ve gün gelir eldeki sıcak para da tükenince kral çıplak olur ya işte tam olarak o durumdayız. Zaten söze gerek kalmayacak her geçen gün bizzat yaşantınızdan, bizzat alım gücünüzden anlayacaksınız.

• quote:

Re'vize (Yılmaz Özdil)

Sırpların Dünyadaki en büyük Türk Düşmanı millet olduğunu bilmeyen birinin beyanı.

• ailkem kullanıcısına yanıt
    güzel kardeşim biliyorum bende ülkenin durumunu fakat bu ve bunun gibiler hergün istisnasız ülkeye sallıyor kendi düşüncesine oy vermiyor diye "bidon kafalı","göbeğini kaşıyan adam" diyerek dalga geçen ve bu adamlardan da sonra medet umuyorlar.

Tamam ülke ekonomik olarak zorda nasıl birlik olup bu sıkıntıları aşarız yerine ülkesini ab'ye ve abd'ye satıyorlar resmen.
  • Kappa Face kullanıcısına yanıt
    Hastaneye en son ne zaman gittin? Sabah 6da çıkıp gitmediğin sürece sıra yok, internet sıra vermiyor. Nerede oturduğunu bilmiyorum ama Ankaranın gerçek yüzü bu.

Kardeşim 1 hafta önce 7:30da gidip, sıra bulamayıp 1 saatlik yolu annemle geri dönmüş. Polistemia Vera potansiyelli kardeşimi doktor karşısına çıkartmak bu kadar zor.

Yazıya baştan sona hak veriyorum ama bu adamı çekemeyenler, "atıyooğğ" diye tabir edeceği için pek bir şey olacağını sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Loneliest -- 11 Ekim 2017; 23:7:17 >
  • aynı sırp başbakanı kılıçdaroğluna deseydi ne diyecekti bu hacıvatlar?
  • Biz zaten bunların hepsinin farkındayız da AKP'liler anlamıyor ki. Adamlar 2 satır yazı okuyamıyor. Ancak caps yazılarını okuyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Orijinalden alıntı: sinirli99

Adamın en azından alnı secdeye değiyor, napalim Cehapeye mi verelim?

fetö'ye de sırf alnı secdeye değiyor diye nerelere getirildi?

sonucu 15 temmuzda gördük

bu kafayla devam aferin

etkiyi artırmak için, bir şeyin tersini söyleyerek alay etme.
  • döt kılları savunmaya geçer birazdan ...
  • ..ama kılıçdaroğlu ssk yı batırdı.

şimdikiler ülkeyi batırdı, ona bi bok demiyor koyuncuklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TSuNaMi_

sizde bu safsatalara inanın işte, 10 yıl içinde Allah ömür verirse bu ülkenin nasıl dünya gücü hale geldiğini ağzınızı aça aça göreceksiniz

Hangi somut verilere dayanarak bu çıkarımda bulunduğunu merak ettim açıkçası. Ülkenin genel anlamda iyi gittiğini gösteren 2-3 kanıt gösterebilir misin lütfen ? Umarım köprüler, tüneller demezsin.
  • Arap birligiyle aramiz bozuldudan sonrasini okumadim

Yallah arabistana

• quote:

Orijinalden alıntı: Anomalii

quote:

Orijinalden alıntı: TSuNaMi_

sizde bu safsatalara inanın işte, 10 yıl içinde Allah ömür verirse bu ülkenin nasıl dünya gücü hale geldiğini ağzınızı aça aça göreceksiniz

Hangi somut verilere dayanarak bu çıkarımda bulunduğunu merak ettim açıkçası. Ülkenin genel anlamda iyi gittiğini gösteren 2-3 kanıt gösterebilir misin lütfen ? Umarım köprüler, tüneller demezsin.

dünyada bu kadar vatan haini, terörist grup ve savaş ile mücadele edip bu şekilde ayakta durabilen bir başka ülke gösterebilir misin peki ? gün gelecek hepsi temizlenecek ve yineliyorum siz bu yazdıklarınızdan pişman olup umarım defolup gidersiniz bu ülkeden !

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.