Şimdi Ara

Re'vize (Yılmaz Özdil) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
256
Cevap
19
Favori
15.719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
314 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emekli65

quote:

Orijinalden alıntı: Norman Finkelstein

MİT çöktü… MİT'i zabıta müdürlüğü sandılar, MİT'te çayçılık bile yapmamış birini MİT'in en tepesine koydular,

Ulan bu adami nasil okuyorsunuz
    Istihbarat astsubayi zaten hakan daha sonra istifa lisans doktora bu sırada avrupada amerikada mitte çalışmadığını nerden biliyor çok bilmiş yılmaz

Böyle cehalet görmedim bilkente bir uğrayıp Fidanin istihbarat tezini okusun sayin cahil

15 Temmuz günü olan biteni başında istihbarat tezi olan Hakan Fidan'ın bulunduğu Milli İstihbarat Kurumundan değil eniştesinden öğrendi senin reis.

Bana kalsa Erdoğan'ın eniştesini ertesi gün MİT'e başkan yapardım. Büyük ihtimal adamın tezi mezi yoktur ama mitten hızlı haber aldığı kesin

Yermek konusunda üstünüze yok RTE nin klasik söylem hataları eniştem öğrendim diyor bir cb orasını geç

Darbe günü tüm chp liler seviniyordu burda inş olur diye Fidanı sevmeniz lazım haber verememiş engelliyememiş ya hani ama nerde

MİT'e karşı olan bu tutumunuz sizde gelenek haline gelmiş
    Tabi normal Ben Mit Müşteri değil CIA şube müdürüyüm diyen MİT müşteşarları oldu sizin gelenekte

• İşiniz gücünüz sallamak
    Darbe günü bütün CHP'liler hede hödö diye başlayan cümleler bunlardan bir kaçı

Erdoğan feto için muhterem diyor siz de muhterem diyorsunuz
    Erdoğan feto için dütveren diyor siz de dütveren diyorsunuz

Asıl nokta burası zaten
    Biz bu fetoya o gün dütveren dediğimiz için siz bize dinsiz vatan hainleri diyordunuz

imralı ile görüştüğümü iddia eden şerefsizdir diyor siz hüloooğğğ çekiyorsunuz
    İmralı ile görüşmesi için ben emir verdim diyor siz yine hülooğğğ çekiyorsunuz

O nedenle sen bugün kime ne dediğine dikkat et
    Malum senin reisin yarın ne diyeceğini dolayısı ile de sizin ona göre ne diyeceğinizi kimse bilmiyor

Bir ekleme daha yapayım senin istihbarat tezi olan mit başkanın Oslo'da apoya hayran olduğunu söylüyordu
    Sende apoya hayran mısın yoksa durum değişti diyerek bir kere daha yayıkta ayran mısın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emekli65 -- 10 Ekim 2017; 15:5:7 >

• Politikacının hayatının yarısı seçmeni, öbür yarısı birbirini aldatmakla geçer.
  • emekli65 kullanıcısına yanıt
    Apo ya hayran olduğunu nerede söyledi bunu kim uydurdu acaba

Fetullah gülen ahirette ilk kime sefaatci olacak biliyor musun ? Bülent Ecevit

Fetullah Gülen yunanin tekinin boğazını sıkmak istedim diyor neden ? Ataturke ettiği laf yüzünden oracikta oldurmek istedim diyor

Bu ülkede herkes Fetullahidir

Iktidar düşsün vatan düşersede olur zihniyeti var sizlerde darbe günü gördük bunu inkar etmeye gerek yok

RTE benim reisim değil ama mesele vatansa sizlerde hicbir zaman ortak amaç duygusu olmadi aci olan bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PKK tarafından basına sızdırılan Oslo görüşmelerini bir dinle istiyorsan
    Görüşmeye katılanlar Hakan Fidan, MİT Müsteşar Yardımcısı Afet Güneş, KCK'dan Mustafa Karasu, PKK'lı Sabri Ok ve Zübeyir Aydar
    Bu görüşmeler hükümet tarafından da reddedilmemiştir yani senin reis garantili
    Oslo görüşmeleri ve Hakan Fidan diye nette araştırma yaparsan imralı itine ne kadar hayran olduğunu dinlersin

Fetullah denen yavşak önce kendi k.çını cehennemden kurtarsın da ondan sonra şefaati kalsın diyeceğim ama kul kula şefaat etmez
    Peygamberin kızı fatımaya bile nefsini satın al dediği bir bu hak peygambere bile tanınmamıştır
    Sana göre feto birine şefaat edebilecek kadar muhterem biri ise Allah katında, sen bu adama neden düşman olduğunu düşün derim ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: Norman Finkelstein

Apo ya hayran olduğunu nerede söyledi bunu kim uydurdu acaba

Fetullah gülen ahirette ilk kime sefaatci olacak biliyor musun ? Bülent Ecevit

Fetullah Gülen yunanin tekinin boğazını sıkmak istedim diyor neden ? Ataturke ettiği laf yüzünden oracikta oldurmek istedim diyor

Bu ülkede herkes Fetullahidir

Iktidar düşsün vatan düşersede olur zihniyeti var sizlerde darbe günü gördük bunu inkar etmeye gerek yok

RTE benim reisim değil ama mesele vatansa sizlerde hicbir zaman ortak amaç duygusu olmadi aci olan bu

Her alanda lafların altında kalıp ne güzel de cevaplar veriyorsun sen ya. Sosyal medyadan çevreden anketlerden bakacak olursan uyanış başladı. Paralı çalışansın bence.

Drogba ve pirlo ile.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• tavakspor kullanıcısına yanıt
    Siz okumaktan aciz varliklar oldugunuz icin ulke bu durumda zaten. Okumamaya devam et sen makarnaya devam.

• Kappa Face kullanıcısına yanıt
    Kardeşim ne eğitim reformu? 15 yılda düzeltemediğiniz birşeyi sihirli değnek ile mi dokunup düzelteceksiniz? aha buyur Öss sınavı vari bir sınavı üniversiteye giriş için hazırlıyorlar.
    Sabır diyorsun da hiç bir olumlu veri yokki,Vatandaş neye nerde sabır gösterecek bir söyler misin ?
  • Sağlık konusunda saçmalamış demiş bir akpli

Geçen hafta yeni doğan çocuklarımın ultrasonu için kayıt yaptırdım yani 3 Ekim başvuru tarihim, 30 kasıma gün verdiler.

Evet hastaneler çok iyi hatta felaket iyi. Hele bir de yeni yapılan devlet hastaneleri var ki onların döner sermaye yapısı tam felaket..

• sizde bu safsatalara inanın işte, 10 yıl içinde Allah ömür verirse bu ülkenin nasıl dünya gücü hale geldiğini ağzınızı aça aça göreceksiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kappa Face

Gezi nerde ekonomi kendiliyinden çökmedi ya

Hastaneye gidiliyor çünkü oturduğun yerden sıra sistemi geldi

Eğitim reformu yapılıyor şuan masallardan arındırılıyor

Köprü yapılıyor yaranılamıyor vatandaş inadına gitmiyor

Bu rakamlar Reis olmasa çok daha kötü olurdu söyliyim az sabredip itaat ederseniz sorunlar çözülecek merak etmeyin

Yazık sana para için dimi hep bunlar

• Kral ciplak olarak tum akli selimler haykiriyor , onlar devletcilik oynayip peskes cekiyorlar.Yanancilar ulkeyi terorist goruyor.Cin 1.5 yildir transit vize uyguluyor.

• Kappa Face kullanıcısına yanıt
    eğitim reform 66 kere yapıldı hiçbir yere varılamadı sınav sistemi tekti sınavı 2 ye böldüler 6 ya böldüler sonra birdaha 2 ye düşürdüler teke düşürdüler şimdi tekrardan 2 ye çıkardılar ben üniversiteye girerken 6 sınav vardı şuan 2 sınav var fakat benim ablam tek sınavla üniversiteye girdi ? bunların hepsi 15 sene içerisinde oldu. hala eğitim reformu diyorsun güldürme insanları.

hastahane konusunda yaptıkları doğru birçok şey var fakat hala daha ilaçlar çok pahalı ve ilaç bulmakta insanlar güçlük çekiyor sene olmuş 2017 hala kanser ilacı bulunamıyor. Sıra sistemi diyorsun adam kanser hastası sen adama kolonoskopi için 3 ay sonrasına sıra veriyorsun hakmıdır bu o adam 3 ay içerisinde kanserden ölürse nolucak.

ekonomi çökmesinde gezi olayları ne kadar etkinse akp nin uyguladığı teröristlerle kardeşiz politikasıda bir okadar etkindir.

köprülere gelince adamlar köprüleri yaptılar biz kullanalım diye sen hiç yavuz sultan selim köprüsünden geçtin mi ? izmirden istanbula gelen bir tır 3.köprüyü kullanırsa toplamda 90 lira para ödüyor sen bunun farkındamısın ? 2.köprüden geçiş ücreti otoyol dahil 30 liraydı.o köprüleri yaptılar ama halka hizmet olsun diye değil yabancı şirketler ülkeye yatırım yapsında güvenilirliğimiz artsın diye yaptılar ve hepsi batak projeler tamamiyle. Eğer istenirse onlar devlet parasıyla yapılır devletin kendi insanı çalışırdı ve devlet kalkınırdı. Hani güçlü ekonomiyiz ya güçlü ülkeyiz ya almanya kıskanıyor ya yapsınlar o zaman kendi köprülerini kendi otoyollarınıda görelim.

bu düşüncelerden arınman çok zor tam bir zavallı görüyorum önümde.

• TSuNaMi_ kullanıcısına yanıt
    zaten bi 15 yıl kandırdınız kendiniz daha ne kadar kandırıcaksınız ?

çıkarın at gözlüklerinizide aç olan insanları görün etrafınızda ki.

böyle gidersek dünya gücü değil dünyanın sömürgesi olucaz farkında değilsin.
  • Size;

-ekonominin iyi yönetildiğini,

-ülkenin ekonomik durumunun iyiye gittiğini,

-hatta Türk Lirası'nın DOLAR ve EURO karşı değer kaybetmediğini, bu paraların tüm dünyada değer kazandığını, bizim paramızın değerini koruduğunu söyleyen

"AK Parti hayranlığı ve partizanlığı, memleket sevdasının önüne geçmiş", ihaleci, avantacılar olabilir.

Koca bir yalan.

Aşağıdaki grafiklerden de görebileceğiniz gibi, Türk Lirası, son 10 yıldır yaklaşık 160 para biriminin neredeyse hepsine karşı değer kaybediyor.

Kaynak:https://www.xe.com/

İnanmayan para birimlerinin TL karşısındaki son 10 yıllık değişimini kendisi kontrol edip bakabilir.

Partizan, vatan sevdasını geçip koltuk, avanta, cukka derdine düşmüş trollerin suratına çarpabilirsiniz. İmajın tam çözünürlüklü versiyonu 16MB. İsteyenlere gönderebilirim.

Şimdi bu grafikleri görünce birkaç troll çıkacak diyecek ki "paramızın değeri düşmüş olabilir ama düşük kur daha iyi, ihracatı kolaylaştırıyor". Terbiyem müsade etmiyor cevap vermeye ama yok öyle bir durum. Türkiye'nin son 10 yıllık ihracat miktarıyla paramızın değer kaybı arasında bir korelasyon yok. Cari açığımız aynı oranda kapanmıyor.http://www.tcmb.gov.tr/wps/wcm/connect/TCMB+EN/TCMB+EN/Main+Menu/MONETARY+POLICY/Interactive+Charts/Current+Account+Balance

Türk Lirası'nın Son 10 Yılda Yaklaşık 160 Para Birimi Karşısında Değişimi:https://ibb.co/jGwBtw
    https://ibb.co/jGwBtw

Grafiklere tek tek tıklayıp sizden saklanmaya çalışan gerçekleri görebilirsiniz:

Re'vize (Yılmaz Özdil)

Re'vize (Yılmaz Özdil)

Re'vize (Yılmaz Özdil)

Re'vize (Yılmaz Özdil)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SBK -- 12 Ekim 2017; 9:31:3 >

• hocam babayiğit beklemekten bu ülkenin imanı gevredi, 1881 de geldi son babayiğit. bir daha ne zaman gelir veya gelir mi? orası meçhul.
    son gelen babayiğit her birimizin babayiğit olması için elinden geleni yapmıştı.
    bizim insanımız aklını başkasına kiraya verme alışkanlığından vazgeçmediği sürece babayiğit gelse de 20 yıl sonra işler bu güne tekrar döner.
    yazdıklarımı sizi eleştirmek için yazmıyorum, belki de aynı fikirdeyiz, ancak bir zincir en güçsüz halkası kadar güçlüyse bir toplum da en düşünmeyen en eğitimsiz bireyi kadar güçlü olabiliyor. dikkat çekmek istedim.
    (basitçe bu gün umumi tuvalette başıma gelen bir olay, bir vatandaş kağıt havluyu otomatik cihazdan almayı bilmediği için saatlerce orada duran havluyu kimse kullanamadı (vatandaşı kınamıyorum), eğitimsizlik hela konusunda bile mağduriyet yaşatıyorsa ülke konusunda yaşatmaması saçma olurdu. )

• quote:

Orijinalden alıntı: SBK

Size;

-ekonominin iyi yönetildiğini,

-ülkenin ekonomik durumunun iyiye gittiğini,

-hatta Türk Lirası'nın DOLAR ve EURO karşı değer kaybetmediğini, bu paraların tüm dünyada değer kazandığını, bizim paramızın değerini koruduğunu söyleyen

"AK Parti hayranlığı ve partizanlığı, memleket sevdasının önüne geçmiş", ihaleci, avantacılar olabilir.

Koca bir yalan.

Aşağıdaki grafiklerden de görebileceğiniz gibi, Türk Lirası, son 10 yıldır yaklaşık 160 para biriminin neredeyse hepsine karşı değer kaybediyor.

Kaynak:https://www.xe.com/

İnanmayan para birimlerinin TL karşısındaki son 10 yıllık değişimini kendisi kontrol edip bakabilir.

Partizan, vatan sevdasını geçip koltuk, avanta, cukka derdine düşmüş trollerin suratına çarpabilirsiniz. İmajın tam çözünürlüklü versiyonu 16MB. İsteyenlere gönderebilirim.

Şimdi bu grafikleri görünce birkaç troll çıkacak diyecek ki "paramızın değeri düşmüş olabilir ama düşük kur daha iyi, ihracatı kolaylaştırıyor". Terbiyem müsade etmiyor cevap vermeye ama yok öyle bir durum. Türkiye'nin son 10 yıllık ihracat miktarıyla paramızın değer kaybı arasında bir korelasyon yok. Cari açığımız aynı oranda kapanmıyor.http://www.tcmb.gov.tr/wps/wcm/connect/TCMB+EN/TCMB+EN/Main+Menu/MONETARY+POLICY/Interactive+Charts/Current+Account+Balance

Türk Lirası'nın Son 10 Yılda Yaklaşık 160 Para Birimi Karşısında Değişimi:https://pasteboard.co/8f51c7b6-21a6-4e7b-bbfc-e5122fc573a2
    https://pasteboard.co/8f51c7b6-21a6-4e7b-bbfc-e5122fc573a2

Türk Lirası'nın Son 10 Yılda Yaklaşık 160 Para Birimi Karşısında Değişimi:https://ibb.co/jGwBtw
    https://ibb.co/jGwBtw

Dropcanvas Linki:http://dropcanvas.com/o046u/1
    [link=http://dropcanvas.com/o046u/1[/link]

Düşük Çözünürlüklü İmaj:
    Re'vize (Yılmaz Özdil)

Grafik incelemeye gerek yok, mağara adamı değilseniz, markete sokağa cıkıyorsanız yeterli.

• quote:

Orijinalden alıntı: tavakspor

dünyanın gıpta ettiği ülkeydik'ten sonrasını okumadım bile...dünya bizi eskiden kıskanıyordu dimi...

Az-çok bir imajımız vardı, bir ciddiyetimiz vardı. Şimdi şamar oğlanına döndük.
  • https://youtu.be/TUycb0jAkMs

Başbakan olarak ülkeyi yönetmeye çalışan insanin durumu bu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sevmiyorum böyle yazıları

Anti iktidar sloganlarını bir çuvala doldurup yığın halinde üstümüze atıyor.

Sürekli bir karanlığa küfretme yazısı. Keşke mum da yaksa.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.