Şimdi Ara

RDS Nickli Admin PS Bölümünde Ceza Verememeli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
3
Favori
2.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar @rds nickli admin, birçok PS fanı ile kişisel olarak polemiğe girmiş, forumdan uzaklaşmasına neden olmuş kişidir. Kendisine güvenim, ne de zerre kadar saygım yok. Bence son derece taraflı, adaletli olmayan cezalar veren, xbox fanlarının ağzına bakan birisidir. Benimle aynı görüşte olan, mağduriyet yaşayan arkadaşlar yönetimle görüşelim. Sonuçta burası ticari bir site. Hatta DH'ye reklam veren firmalara ulaşabilen ulaşır, çözüm çok. rds, PS başlıklarından uzak tutulmalı, kendisine kesinlikle güvenmiyoruz.

• Kimmiş o kişiler söyler misin ? Yaptığın doğru değil rds playstation sahibi xbox ile yakından uzaktan ilgisi bile yok, herkese eşit mesafede kendisi (kendimden biliyorum) ,ayrıca kendine yandaş arar gibi Uğur'u haberdar etmen yakışmamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 21 Ağustos 2013; 22:45:17 >
  • Bir bildiği var ki yazmış , ama muhalefet olmaktan geri kalmamışsın. Rds'yi az çok forum aracılığı ile tanırım , yanlış yapan arkadaşımda olsa bu forumda cezasını çekmeli ya da yanlış birşey varsa tartışılır.

Forum artık eskisi gibi değil ve bir an önce düzelmesi lazım.Yoksa hepten çocuk parkına döncek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zack06 -- 21 Ağustos 2013; 22:56:57 >
  • Kaka niye zoruna gitti bu kadar?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada ufak bir hatırlatma yapayım, nedense çok dikkatimi çekti ne zaman seninle 2 konu konuşulsa hemen rds ye alıntı yapıyorsun sebebi nedir söyler misin?

• Sabahtan beri Ps4 ana konusunda yapmadığınız şey kalmadı, niye ise ceza alan bir Allah ın kulu yok, sizin yaptığınızın onda biri diğer bölümde yapsa cezadan kafasını kaldıramaz

• Asın gitsin.
    İyidir Rds, şahsen bende PlayStation sahibi olarak bilirim. Kendisini Xbox bölümünde hiç görmedim admin olmadan önce.
  • Kaka ile tartış gerekli tehditi yapar hemen merak etme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xbox ve Ps bölümünde yönetici bile olmadan önce üyeliğini bilirim sadece, yani adam sadece playstation bölümünde takılıyor bunu bilmiyormuş numarası yapmasın kimse, + Banımı açacakları zaman msnden görüşmüştüm sadece ne yakınlığım var kendisiyle ne arkadaşlığım, bazılarınız benim rds veya herhangi bir adminle arkadaşlığım var sanıyorsunuz öyle birşey uzaktan yakından alakası bile yok, mahalle kavgası gibi mesajla birilerini çağırıyorsunuz bu mu sizin insanlığınız ?

Neyse rds gereken cevabı verecektir zaten ne haliniz varsa görün ne diyeyim ben size ayıp yaptığınız.
  • KAKA adamım neden tartışayım onunla. Ha ama şayet dediğiniz gibi Xbox bölümündeki kişileri kolluyor olsaydı ben haftada bir ban yemezdim.
  • Ana konu içinde de bana menşın yapmışsın tam olarak olayın ne olduğunu henüz anlayamadım. Sana veya arkadaşlarına ceza mı verildi, ceza mı istendi inceleyemediğim için yorum yapamıyorum. Yine ne oldu da benimle ilgili sıkıntı yaşıyorsun bilmiyorum.

Bir süredir benimle ilgili yorumların var. Bunların neredeyse tamamı gerçeği yansıtmayan, cevap vermeye bile gerek görmediğim mesajlar.

Bölümde bir çok arkadaşımın yetkisi var. Silinen mesajları, konuları, verilen uyarı/cezaları benden bilebilirsin sorun değil. Onayladığım veya onaylandıktan sonra kontrol ettiğimde hata görmediğim her uyarı/cezanın arkasındayım. Bunların hesabını da powerstorm ve gun 'e en ayrıntılı şekilde veririm.

Mesajındaki saygı ve terbiye sınırlarının dışına çıkan kısımlarına cevap vermiyorum. Şunu hatırlatırım, forumun her üyesine, yönetimin her ferdine asgari saygıyı göstermek zorundasın. Aynı şekilde üyeler de saygı göstermek zorundalar. Yine aynı şekilde benim de admin olarak sana saygı gösterdiğim gibi...

Çok uzun süredir Sony'nin oyun konsollarına sahibim. 2 yıl kadar da Xbox 360 oyun konsolum oldu. Ancak hiç bir zaman sahip olduğum konsollar burada yaptığım işe etki etmedi ki zaten etmemesi de gerekir ve beklenir. Diğer yandan sahip olduğum ürünleri yaptığım işe bağdaştırıp buradaki arkadaşlarımdan mesnetsiz laflar yiyecek karakterde biri değilim. Tüm işlemlerde özellikle tarafsız olmaya çalışıyorum.

Bir sonraki adımda kuvvetle muhtemel benim veya yönetimdeki diğer arkadaşlarımın birilerinin listesinde olması ve o listelerde bazı konuşmaların olacağı, yönetimin bu konuşmalar neticesinde hareket ettiği gibi tamamen komik, mesnetsiz ve dayanaksız dedikoduların çıkması olacaktır. Bölüm müdavimi tüm arkadaşlarım gönül rahatlığıyla bilmelilerdir ki bölümde yetkili hiçbir arkadaşım bu tür bir vebale girmezler. Bu yönde işlem yapıldığını tespit ettiğimde yetkilerini o an alırım. Aynısı benim içinde geçerlidir, o an yetkilerim alınır.

Son olarak eğer benimle ilgili sıkıntınız veya şikayetiniz var ise bunu bu tür konular ile değil, yukarıda yazdığım kişilere özelden veya mail yolu ile ve mümkün ise kanıtları ile (ekran görüntüsü) ulaştırmanızdır. Buradan bu şekilde yazmakla olmaz arkadaşlar. :)

İyi eğlenceler dilerim.

• Buyur o zaman kaka hakkında attığı mesaj;

rds27 gün önce, 15:15 şikayet KAKA'nın mesajını bilerek alıntılıyorum çünkü ekip içinde tek tanıdığım ve görüştüğüm birazda samimi olduğum KAKA var. KAKA'nın mesajı üzerinden tüm arkadaşlara bilgilendirme yapıyorum, özellikle KAKA hatalı veya kural dışı davranıyor diye değil ki bunu kendisi de bilir

• quote:

Orijinalden alıntı: myze

rds, sen burdan uzak dur. tek istediğimiz bu.

+1
    Bize niye ceza veriyorsunuz demiyoruz, lütfen ps bölümüne başka bir arkadaş baksın...

Buyur sana bir sebep;

addidas_85
    Neden: Cevap: PS4 Amerika’yı Ele Geçirebilir !
    Allah için söyleyin ne diyeyim ben buna...

Allah akıl fikir versin, ps4 ana konusunda mesleğimi burada tipimi konuşuyorlar :D
    addidas_85
    Bu arada kardeş inanın bu şekilde çok arkadaş bunlara cevap verdi diye forumdan atıldı, değmezler de yinede birgün anlayacağı şekilde cevap vereceğim olmayacak...
    O yüzden lütfen şu işe bir bakın...
    kolay gelsin Allah yardımcınız olsun
    rds
    Siz hiçbirşey yokken geldi yine tipini... yazarken iyiydi di mi hocam?
    addidas_85
    Rds rengini belli ettin, bugünden sonra ne konuşsan boş, iyi sahip çıkıyorsun adamlara ;)
    set
    Sahip çıkma olayı yok. Herşey ortada. Lütfen üslubunuza dikkat ediniz. Bu tarz kışkırtıcı mesajlar yazmayınız.
    addidas_85
    Size pm attım okudunuz mu acaba?

Cevap dahi verilmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: addidas_85

Sabahtan beri Ps4 ana konusunda yapmadığınız şey kalmadı, niye ise ceza alan bir Allah ın kulu yok, sizin yaptığınızın onda biri diğer bölümde yapsa cezadan kafasını kaldıramaz

Sanırım sıkıntıların kaynağı ana konuda olanlar. Hafta başından beri foruma çok sık giremiyorum. Önümüzdeki günlerde giremeyeceğimi de yönetimdeki arkadaşlarıma bildirdim. Vakıf değilim ve bu sebeple yorum yapamıyorum. Muhtemelen klasik PS-Xbox kavgası olmuştur ve ya geç müdahale edilmiştir ya da henüz edilmemiştir. Konsol bölümünde yönetim anlamında sıkıntımız var arkadaşlar, farkındayım. Geçenlerde Xbox konusunda yazmıştım, hatta özelden de size yazmıştım. Yeni konsolların çıkışına kadar ekibi genişletip standardı yakalarız diye umuyorum.
  • bu yazılanları gördükten sonra rds'yi 10 kat daha takdir ettim zaten kendisini severdim, cidden sabırlı adammış.

hocam bu arkadaşlar madem bu kadar rahatsız, playstation bölümünden beni 2-3 ay uzaklaştırın gitsin ciddi söylüyorum.undefined

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 21 Ağustos 2013; 23:12:23 >
  • Bu arada eğer mümkün ise o konunun silinmeden önceki halini bir ekler misiniz? Bakın bakalım olay nasıl gerçekleşiyor. O olayın sonunda ve başında neler var bir görelim, bakalım kimler neler diyor ve ceza yemiyor bir görelim

• quote:

Orijinalden alıntı: IGN

bu yazılanları gördükten sonra rds'yi 10 kat daha takdir ettim zaten kendisini severdim, cidden sabırlı adammış.

Yagcilarda inecek var. Ne yani admin diye onunla tartışmayacak miyiz ? Sabırlı adammış diyorsun noldu ban atmadı diye mı takdir ettin ? Buradaki insanlar kufur mu etti de ban atacaktı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 21 Ağustos 2013; 23:14:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rds

quote:

Sabahtan beri Ps4 ana konusunda yapmadığınız şey kalmadı, niye ise ceza alan bir Allah ın kulu yok, sizin yaptığınızın onda biri diğer bölümde yapsa cezadan kafasını kaldıramaz

Sanırım sıkıntıların kaynağı ana konuda olanlar. Hafta başından beri foruma çok sık giremiyorum. Önümüzdeki günlerde giremeyeceğimi de yönetimdeki arkadaşlarıma bildirdim. Vakıf değilim ve bu sebeple yorum yapamıyorum. Muhtemelen klasik PS-Xbox kavgası olmuştur ve ya geç müdahale edilmiştir ya da henüz edilmemiştir. Konsol bölümünde yönetim anlamında sıkıntımız var arkadaşlar, farkındayım. Geçenlerde Xbox konusunda yazmıştım, hatta özelden de size yazmıştım. Yeni konsolların çıkışına kadar ekibi genişletip standardı yakalarız diye umuyorum.

Bir soru sorayım, olayı kişisel algılamayın örnek olarak söylüyorum;
    Ben şimdi size küfrettim sizde dönüp bana hakaret ettiniz...
    Şimdi bu durumda kimler ceza alır peki?

Ufak bir örnek bu

• quote:

Orijinalden alıntı: myze

Ya adamda zerre adalet yok. Bana Xbox bölümünde verdiği ceza acayip ağırıma gitti. Şimdi mesela KAKA, benden çok çok daha hoyrat bir şekilde PS başlıklarını trollüyor ama ceza yok. adama soruyorum, bana ceza gerektirecek mesajımı göster diyorum ama adam cevap veremiyor, ağzında geveledi, saçma sapan cevaplar verdi. benden çok çok sert, hoyrat mesajlar atan xboyları görünce fıttırdım valla. xboyların yazdıklarına değil, adaletsizliğe fıttırdım. yoksa küfür etmedikçe herkes hoşumuza gitmeyen şeyleri yazabilir, trolleyebilir. eğer az biraz delikanlıysa, buraya gelir, şu şu mesajından dolayı sana bölüm yasağı verdim der. herkes de görür kimin ne kadar adaletli olduğunu. az önce özelden mesaj aldım, ismini vermemem, bana taktı diyor. benim aynı düşündüklerimi ona da uygulamış, hatta başkaları da varmış. yönetimle görüşelim arkadaşlar ya da aramızda para toplayalım, üzerinde PS Fanboy yazan bir oyuncak, kum torbası alalım, yumruklasın bütün gün. ben Donanımhaber'e reklam veren şirketlere mail atmayı bile düşünüyorum. madem ben mağduriyet yaşıyorum, bu site de ticari olarak zarar görsün. böyle hoyrat, dengesiz admin olmaz olsun.

Saygı sınırlarını aşmaman için seni son kez samimi şekilde uyarıyorum.

Bölüm uzaklaştırmanla ilgili olarak özelden sana yazdıklarım halen geçerlidir. Biz senin Xbox bölümündeki tavrını iyi biliyoruz ve buna göre karar veriyoruz. Ben kimseye takmam. Bunların biraz farkında olmak lazım.

• quote:

Buyur o zaman kaka hakkında attığı mesaj;

rds27 gün önce, 15:15 şikayet KAKA'nın mesajını bilerek alıntılıyorum çünkü ekip içinde tek tanıdığım ve görüştüğüm birazda samimi olduğum KAKA var. KAKA'nın mesajı üzerinden tüm arkadaşlara bilgilendirme yapıyorum, özellikle KAKA hatalı veya kural dışı davranıyor diye değil ki bunu kendisi de bilir

Bu mesajdaki sorun nedir veya neyi anlatmak istediniz anlayamadım.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.