Şimdi Ara

RDR 2 Türkçe Çeviri (ÇIKTI) (Makine Çevirisi) (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
567
Cevap
40
Favori
144.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu Türkçe oynayamayanlar için çözdüm artık herkez oynayabilir.

Sorun oyunda değil yamanın içindeki data dosyası içindeki tesseract sorun var bazı bilgisayarlarda çalışmıyor bu oyuna girmeden tesseract.exe tıklayın hata vermeden siyah ekran açılıp kapanması lazım yoksa çalışmaz alt yazı.

Tesseract-OCR programı metinleri tanıyan programdır.

Çözüm bilgisayarınıza Tesseract-OCR programını yüklüyorsunuz sonra Proram files Tesseract-OCR içine girip Tesseract tıklıyorsunuz hatasız siyah ekran çıkıyor ve kapanıyorsa sorun yok demek sorun varsa Tesseract-OCR başka sürümünü yükleyin ve x86 32bit olanı yükleyin.

sonra Tesseract-OCR içinindeki dosyaları kopyalayıp oyun yamasında data içine yapıştırıyoruz. bu kadar basit.

Ayda yılda bir oyun oynucaktım inat ettim sorunu çözmeye 2gün boşa uğraştık. Sorunun oyunda değil Tesseract.exe oldugunu anladıktan sonra çözmesi kolay oldu herkeze iyi oyunlar...

NOT:Yöneticilerin dikkatine...

Yamayı çalıştıramayanlar için farklı sürümlerde data dosyasına Tesseract.exe koyup yamayı yeniden yayınlayabilirsiniz v5-1.2.3vs gibi bu sayede uğraşmadan herkes kolayca oynayabilir. Bu arada Emeğinize sağlık sayenizde oyunu Türkçe oynuyabiliyoruz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TeknoFiX -- 24 Kasım 2020; 3:37:51 >
  • Witcher 3 te nasıl vuruş hissi yok be sallama en iyi vuruş hissi witcher 3te asıl hissediyorsun o saatleri sen daha önce mario mu oynuyodun kardeş skyrim vuruş hissi iyi der şimdi insanı sinir eder

• TeknoFiX T kullanıcısına yanıt

S.a kral 1440x900 monitörde oynama şansımız var mı? Az çok anlayan birisine benziyorsun yardım edebilir misin? onun içinde birşeyler yapabilirmisin?

• Bende yama çalışıyor onu belirteyim.

(Yalnız save değişimi yaptığımda güncel yama çıkmadan evvel bir süre oynadığım saveyi değiştirdiğim zaman yama çalışmıyor-ki zaten yamayı çıkaranlar çalışmaz demişlerdi.)

Türkçe yama klasörünün içindeki '' tesseract.exe'' mi tıklayacağız yoksa Proğram Fileste bulup ona mı tıklayacağız...?

Oyunun içinde Türkçe Yama daki tesseract.exe yi buldum ve tıkladım. Kısa süreli siyah ekran içeren (ekrandan ufak ama) sayfa çıktı ve kapandı... Hatta sonra 2-3 kere daha tıkladım bu sefer o siyah ekran sayfası açılmadı. Hani açılır gibi oluyor ama açılmıyor...

Dediklerinden anladığım bendeki normal o zaman...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailytk -- 24 Kasım 2020; 22:13:42 >
  • Arkadaşların emeğine sağlık iyi ki varlar

Ben kurdum çalışıyorda ilk bölümde azıcık Türkçe altyazı oldu sonra hep Çekçe altyazı oldu bir türlü değişmedi vsync of f altındaki seçenecekte off dx12 de açtım olmadı gene, ya ben yapamadım yada bende olmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ekelikaga

Arkadaşların emeğine sağlık iyi ki varlar

Ben kurdum çalışıyorda ilk bölümde azıcık Türkçe altyazı oldu sonra hep Çekçe altyazı oldu bir türlü değişmedi vsync of f altındaki seçenecekte off dx12 de açtım olmadı gene, ya ben yapamadım yada bende olmuyor

• Dün yeni monitörle 1080pde denedim. Biraz oynadıktan sonra oyun dx error verdi RDR 2 Türkçe Çeviri (ÇIKTI) (Makine Çevirisi)  herhalde tool çıkmadan oynayamayacağız

• 1440x900 çözünürlüğe uyumlu sürümü var mı? Diğer türlü programın gösterdiği çözünürlüğe alsam bile kabul etmiyor. 1920x1080 alırsam bu sefer de oyun içerisinde vram'ı geçtiği için kullanamıyorum.

• Bende tam olarak çevirmiyor başlangıçta sadece chapter 1 yazısını çeviriyor sonra 1dk sonra hadi çeviriyor arada hiçbir cümle çevirmiyor ne yapmam lazım yardım ederseniz sevinirim.

• sırf yapmış olmak için yapılmış bi yama

bu yama ile oyunu oynamak imkansıza yakın

tüm oyunları türkçe oynayabilirsiniz

alt yazı çıkınca oyunu alt tab ile alta alın oyunda yazanı google çeviriye yazın

yukarda yazdım yol ne kadar pratikse bu yama da o kadar

• htt

RDR 2 Türkçe Çeviri (ÇIKTI) (Makine Çevirisi)

open iv yaması aralık sonuna ertelendi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi axe190780 -- 27 Kasım 2020; 4:12:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: capcuk

sırf yapmış olmak için yapılmış bi yama

bu yama ile oyunu oynamak imkansıza yakın

tüm oyunları türkçe oynayabilirsiniz

alt yazı çıkınca oyunu alt tab ile alta alın oyunda yazanı google çeviriye yazın

yukarda yazdım yol ne kadar pratikse bu yama da o kadar

zaten öylesine yapıldı.. yamayı yapanlar oyuncu kitlesi. Baştan da dendi beklentiniz büyük olmasın sadece ana oyun translate olarak çevrilecek olduğu kadar diye ,eldeki imkanlarla da olan buydu.

kiminin işini gördü , kimisi beğendi , kimi hiç beğenmedi ,kimi çalıştıramadı , kimi yanlış yamayı çekti ,ama elden gelen buydu şuan 30 kasımda çıkacak olan tool da ertelendi.

ama en azından yamanın yasal sebeplerden dolayı kaldırılmasının , hikaye olduğunu görmüş oldu burada ki insanlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi axe190780 -- 27 Kasım 2020; 6:4:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerfp1

Bende tam olarak çevirmiyor başlangıçta sadece chapter 1 yazısını çeviriyor sonra 1dk sonra hadi çeviriyor arada hiçbir cümle çevirmiyor ne yapmam lazım yardım ederseniz sevinirim.

• Yasal olayı zaten kurmacaydı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: axe190780

htt

30 Kasım gelmek bilmiyordu şimdi Aralık sonu nasıl gelecek...

• quote:

Orijinalden alıntı: axe190780

htt

Suyunu çıkardılar artık yani! Bu kadar zor olan nedir, 1 aylık neyin çalışması yapılacak! Tamamen işi ağırdan alma belli ki. Neyse, en iyisi oyunu silip, birkaç ay unutmak.

• Umarım bir gün tam bir çeviri ile oynayabiliriz.

• Bence bu yama hikayeyi gayet anlatıyor ya ben oynadım 2.yarısını zevkliydi gayet sadece yan görevleri notları felan anlayamıyorsunuz işte çevrilmediği için oda hikayede önemli değil.

• bende çalışmıyor bu yama ya dx 12 ye aldım vsync off triple buff off fullscreen modda yok çalışmıyor bunun yüklemeli olanı yok mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: 0rka

bende çalışmıyor bu yama ya dx 12 ye aldım vsync off triple buff off fullscreen modda yok çalışmıyor bunun yüklemeli olanı yok mu?

hoş geldin

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.