Şimdi Ara

RDR 2 Türkçe Çeviri (ÇIKTI) (Makine Çevirisi) (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
567
Cevap
40
Favori
144.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet bende cevırıyı begenmedıgım ıcın chapter ıkıde bıraktım sanırım oyunuda sevemedim =) emek verenlerin eline saglık ama yeterli değil ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vhmproject -- 18 Kasım 2020; 22:58:17 >
  • vhmproject kullanıcısına yanıt

Oyun en iyi olarak görülüyor hocam.2018 de 250 defa yılın en iyi oyunu ve en iyi gelmiş geçmiş rpg felan seçildi.Ama yapısı hikayesi ağır.Hikayesi mükemmel.Türkçe olmadan zevk vermiyor bide ağır yapısı biraz sıkabiliyor.Ama türkçe acayip zevkli olur bu bile asıl ana görevleri çevirmiş oyunu anlayınca oyun bin kat zevkli oluyor.30 kasımı bekle bence.

• Hocam teol ne zaman çıkacak çıktığında direkt Türkçe olarak yama çıkar mı yoksa başka gruplar mı çıkaracak yamayı bir bilginiz var mı şimdiden teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Celonfix kullanıcısına yanıt

dostum sadece acıyorum sana :) ruhunun içine edilmiş bu translate çevirilerle oyun oynayacak kadar kalite anlayışından uzaksınız. bak orada link var, indirir ben de oynarım ama tenezzül bile etmiyorum, ingilizcem zaten yeterli oyun için, türkçe olsaydı çok daha keyifli olurdu, el birliğiyle yok ettiniz. bedava ama sıfır kaliteli yamalarınızla keyifli oyunlar.

şunu da ekleyeyim, bu işe emek verenlere de saygısızlık etmek istemiyorum, sonuçta bir beklenti içinde olmadan bir hizmet sunuyorlar ama kendileri de sanırım farkındadır ortaya çıkan ürünün kalitesinin.

• yeterli olmaması çok doğal çünkü başkasının game playinden youtube üzerinden ,sadece ana görevler altyazı çekme programı ile çekildi. (3rd programla)

tool olmadığı içinde oyunun içine import edilmedi doğal olarak da yanında performans sorunlarını getirdi.

Zaten 1 haftada yapıldı .

En başta da zaten beklentiniz büyük olmasın dendi ,

Baktık sorunlar var bir çok kişi sorun sorun çıkıyor , stabil değil , yan görevler yayımlanmadı.

30 unda tool çıkınca diğer arklar yapar diye onlara bıraktık.

30 kasımda zaten tool gelince %99 düşer yama internete

elde ki imkanlarla anca bu kadar oldu.

bizde isterdik elde tool olsun çeviri çok güzel olsun ama yoktu.

çok daha iyisini oynayabilirdiniz ama olayları biliyorsunuz..

ama burada tepki vereceğiniz kişiler biz değiliz.

bizim için 1 kişinin bile sorunsuz oynamış olması yeterli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi axe190780 -- 19 Kasım 2020; 5:13:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: denizari82

Yama'nın Direcx12'ye göre yapılmış olması tam bir hata! Çünkü oyunun DirectX12 API'si sorunlu ki, bunu RockStar'da kabul ediyor. Yamam Vulkan'a göre yapılmalıydı veya hem Vulkan ve hem de DirecX12 ile uyumlu olmalıydı, kullanıcı seçmeliydi... Özetle, oyunun API sistemi PC'de, konsoldan port olduğu için sorunlu. Şayet, Default API olan Vulkan'dan DirectX12'ye alırsanız oyun sapıtıyor ve türlü hatarla karşılaşılıyor.

programı yapan çekler biz değiliz ki

onlardan aldık kullandık asıl amacı fimlere dizilere alt yazı eklemek olan bir program bu

elde tool olmayınca mecburen bizde boyle yaptık

• quote:

Orijinalden alıntı: mosta13

Türkçe yama suan çok sıkıntılı.Az bucuk ingilizceyle oynuyorum ingilizceyi öğretti oyun.Yazilar geciyor turkce yama cevirmiyor cevirsede bazisini ceviriyor bazisini ceviemiyor şuan olmamış.

Çünkü gameplay videosundan çekilen alt yazı ile yapılmış.

Yani oyuna import yok doğal olarak

gameplay videosunda ki kişi ne yaptıysa ona göre bir evreni var oyunun

Alt yazı eklemek için kullanılan programın bile amacı farklı

ama buna rağmen sorunsuz çalıştıran var

ya da hiç çalıştıramayan ....

• quote:

Orijinalden alıntı: Bıyıklı Bey

Hocam basitçe Türkçe çıkması için program lazım öyle diyeyim program da 30 Kasım'da çıkacak çıktıktan sonra buradaki gönüllü arkadaşlar full Türkçe olarak yaparlar

biz yapmiycaz ..

elbet yapacak gönüllü birileri olacak ve yama cıkacak

• Melankoli4 M kullanıcısına yanıt

Eee sanki düzgün çeviri varda insanlar onu tercih etmedi.Sen ingilizceyle oynayabiliyorsun ama çoğunlukla oynuyabiliyor bencilce bakacağına toplum açısından bak.Napalim kardeşim sen oynuyosan bizene yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Melankoli4

dostum sadece acıyorum sana :) ruhunun içine edilmiş bu translate çevirilerle oyun oynayacak kadar kalite anlayışından uzaksınız. bak orada link var, indirir ben de oynarım ama tenezzül bile etmiyorum, ingilizcem zaten yeterli oyun için, türkçe olsaydı çok daha keyifli olurdu, el birliğiyle yok ettiniz. bedava ama sıfır kaliteli yamalarınızla keyifli oyunlar.

şunu da ekleyeyim, bu işe emek verenlere de saygısızlık etmek istemiyorum, sonuçta bir beklenti içinde olmadan bir hizmet sunuyorlar ama kendileri de sanırım farkındadır ortaya çıkan ürünün kalitesinin.

Anonymous savunucusu da teşrif etmiş konuya  

• quote:

Orijinalden alıntı: Mehmetin Dunyasi

Hocam teol ne zaman çıkacak çıktığında direkt Türkçe olarak yama çıkar mı yoksa başka gruplar mı çıkaracak yamayı bir bilginiz var mı şimdiden teşekkürler

tool kasım sonunda çıkıyor rdr2 için

o zaman gerçek bir yama görebiliriz sanırım oyun için daha kaliteli olan. tabii yine translate olur

• quote:

Orijinalden alıntı: vhmproject

evet bende cevırıyı begenmedıgım ıcın chapter ıkıde bıraktım sanırım oyunuda sevemedim =) emek verenlerin eline saglık ama yeterli değil ...

Rdr2 yi beğenmiyorsan lole yönel bence kardeşim

• Ben witcher 3 cok severim onu bile sevemedım diyen adam gordum ama hıc boyle bi cvp vermedım yastan kaynaklı sanırım... neyse kucuk kardeşlerimle cok muhattap olmayı sevmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vhmproject -- 20 Kasım 2020; 20:21:50 >
  • Bu oyun başyapıt belkide oyun tarihinin en iyi oyunu o senaryo o açık dünya ah arthur.Adama yakınım gibi üzüldüm be.Bunla bir witcher 3 rekabet edebilir ki oda fantastik kılıçlı dünya dünyalar ve yapısı farklı.

Not:Oyunu anlayarak oynamanız lazım yoksa hiç zevk alamazsın büyük ihtimal bu arkadaşlar ondan beğenmedim diyor.Senaryoyu anlayarak beğenmedim diyen varsa gidip among us oynasın konuşmasın burda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mosta13 -- 21 Kasım 2020; 2:45:7 >
  • The Witcher 3

Skyrim

Red dead Redemption . Bu oyunların içine girip sabırsızca hissetmeden anlamadan başlarsanız hiçbir şekilde zevk alamazsınız .

• Oyunun ana hikayesini bitirdim yan görevler için tam türkçe yamayı bekliyorum emeğinize teşekkürler.Kusurlarıda olsa ana hikayede anlaşılır bir deneyim sunuyor.

• İlk oynanıyışımda çok da zevk alamamış olmamın sebebinin İngilizce bilmemem olduğunu anlamıştım zaten. Muhteşem bir oyunun harikalığı gözümde daha da fazla arttı. Türkçe oyunun gözünü yiyim. Oynadığın oyunun hikayesini anlayabilmek gibisi var mı? Yarım yamalak İngilizcemle okuduğumu anlamaya çalışmaktan oyuna odaklanamamıştım ki...

Çevirinin pek çok açıdan çok önemli eksikleri var. Ama bırak daha iyisini, herhangi hiçbir şey yapmayıp ortaya bir şeyler koymaya çalışanlara akıl vermeye kalkışanlara saygı duymuyorum. Emekleriniz için teşekkür ederim. Sayenizde biz de başlayabildik sonunda. Kötü yorumlarda bulunan ve/veya AKIL VERMEYE KALKIŞANLARA aldırmayın bile, kayda değer insanlar değiller.

Benim açımdan tek sorun hikayenin tüm spoilerlarını yemiş olmam. Bile isteye yedirdiler. Çevirinin 2 sene sonra çıkacağını biliyor olsaydım tersini ummazdım bile.

Not: Her ihtimale karşı MECBUREN bu konudan gelecek olan hiçbir mesajı okumayacağım. Yemediğim spoiler kaldığını sanmıyorum ama ola ki bir iki şey kalmışsa bari onları yemeyeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Özgür Karagöz

The Witcher 3

Skyrim

Red dead Redemption . Bu oyunların içine girip sabırsızca hissetmeden anlamadan başlarsanız hiçbir şekilde zevk alamazsınız .

The Witcher 3 te vuruş hissi yok

anca ata bin git konuş oku cevap ver

ata bin başka yere git nereye vurdun belli olmayan bi vuruş hissi ile canavar kes ata bin

• Skyrım için ne diyeceksın pekala ? Havaya vuruyor mu diyeceksin ?

• capcuk C kullanıcısına yanıt
    Kılıçla spraye oturup hs mi atalım kardeşim?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.