Şimdi Ara

RDR 1 TÜRKÇE YAMA YAPACAK BİR KUL YOK MU ?? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
2.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Rdr yamasını take2 nun iptal ettirdiğine dair hiç bir kanıt yok ortada önce şunu bir ögrenelim artık. Ortada sadece grubun bize mail attılar vs dedikleri var ve gerçekten komik bir açıklama hiç bir gerçekçiliği yok..Bir de maili gösteremezsin kimseye söyleyemezsin demişler  

take2 nun borderlands den rdr ye yayınladıgı zibilyon tane oyun var ve bunların hepsi sürekli kırılıp yayınlanıyor ayrıca çeşitli sitelerde yüzlerce modları var..tesadüfe bakın ki take2 hiç umurunda olmadığı ülkede bir tane dil çevirisinin peşine düşmüş buradaki avukatlarla iletişime geçmiş de yamayı engellemiş yerseniz ben şahsen yemiyorum..

Olay belli ilk gün yamaya 50 dediler sonra tepkilerden 20 ye düşürdüler. 20 liraya da bu yamayı yedirmeyiz diye düşündüler şimdi bekliyorlar belki take2 yamayı satın alıp oyuna koyar veya resmi çeviri yaptırır diye..Olmadı başka bir şekilde 1 sene sonra neyse yamayı daha pahalıya satmaya karar verdiler vs...

• alix1058 A kullanıcısına yanıt

Ben iptal ettirdiler demedim ki. Demek istediğim eğer bulmak isterlerse gayet kolay bulunurlar.

Her şey bir yana ben yine dağıtıcının Take-Two olduğu bir oyun olan GTA III oyununa Türkçe dil modu yaptım ve ücretsiz yayınladım. Hiçbir şey olmadı. Uyarı falan gelmedi. Oyunun 18 yıllık olması da etkili olabilir bunda   Keza Vice City, San Andreas ve GTA IV'e de yamalar yapıldı ve hiçbir şey olmadı.

• henrymorgan92 kullanıcısına yanıt
    Bana garip gelen bu çeviren arkadaşların hiçbir açıklama yapmayışı bir kanıt vs. Sunmayışı
    Yoksa ücretli satmış satmamış umrumda değil açıkçası.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben scofield a yazdım. Eğerki yapılmış halini yollarsa çevirip yayımlarım. Sanıyorumki yüzde 40 kadarı çevirilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freeman1930 -- 23 Ekim 2020; 10:0:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • freeman1930 kullanıcısına yanıt
    İnşallah be hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İnşallah bir çözüme kavuşur bu oyunda,beklemedeyiz.

• Dosyalardaki diyaloglar maalesef sıralı değil ve cümleler kesilmiş hâlde.

Kesilmiş yerler ise geçerli diyaloğun altında değil de çok farklı yerde.

Bu yüzden izlenerek çevrilmeli.

Çevirecek birisi çıksaydı textleri temin edecektim aslında ama kimse çıkmadı maalesef.

İlk 4 görevi bi' arkadaşımla çevirmiştik, daha sonra bırakınca kaldı öyle.

Oyundaki İngilizce'de eski. İngilizcesi iyi olması haricinde Western'i seven birilerinin çevirmesi lazım.

Translate vs. olacak iş değil, eğer öyle bi' girişime niyeti olan varsa.

Yanlış hatırlamıyorsam 56 bin satır, 480 bin kelime vardı oyunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ISKA -- 23 Ekim 2020; 14:1:56 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.