Şimdi Ara

RD RAM LAZIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BANA RD RAM LAZIM PIYASADA BULAMIYORUM 1024x2 RD RAM A IHTIYACIM VAR

• walla çok zor ancak arena gibi büyük bir yerden sipariş falan verirsen o da belki getirirler...
  • bi ara ikinci elde arkadaş satıyordu bır bak istersen ikinci ele ama 1024 zannetmiyorum
  • 1024 baba ne yaptın sen bulmam mğmkün değil 2.el sıfırına almakta mantıklı değil çünkü bir sürü para onun yerine yeni sistem kurarsın..
  • "transcend" diye bi marka vardı RD ram markası. bunun 1024 lük modeli olabilir. yanlız bu RAM ın hızı 1066 Mhz ydi sanırım. yani normallerden daha pahalı bir fiyatı var.
  • 1024 rd ram in fiyatı yaklaşık 600 dolar abi naptın sen ya? 1066 mhz olanı ise hiç sorma
    bence gereksiz ama illa da istiyorsan yurt dışından siteleri incele refublished yaz google dan arat bu siteler abd de var ve arızalı iade ve diger 2. el urunleri satıyorlar ben sana bunu tavsıye edrim kardeşim
  • Amerikada bile zor bulunur...Birde dünyanın parası...
  • peki performansı gerçekten tatmin edecek boyuttamı?
  • server falanmı kuruyorsun napacaksın.o fiyata anakartı degistirip ddr la yola devam et bence.
  • 4GB RAM AL ANAKARTINI DA DEĞİŞTİR. DAHA UCUZA GELİR. BENDE ARADIYDIM Bİ ARA ALMAKTAN WAZ GECTİM FİYATLARA BAKINCA
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.