Şimdi Ara

RC CAR YAPIMI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çok bir bilgim yok ama yinede merak soldum.çok basit bir şey olsa yeter bana başlangıç için.yapmak için materyaller nelerdir

• sen bütçeyi söyle ben akıl vereyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haribo21

sen bütçeyi söyle ben akıl vereyim.

kendime bütçe belirlemedim.en ucuz nasıl yapılıyorsa öyle yapıp eğer başarılı olursam öyle bütçe belirlemeyi düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: grken

quote:

kendime bütçe belirlemedim.en ucuz nasıl yapılıyorsa öyle yapıp eğer başarılı olursam öyle bütçe belirlemeyi düşünüyorum

Ben sana en dusuk butce vereyim.350 tl. 2 ceker olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: grken

quote:

Ben sana en dusuk butce vereyim.350 tl. 2 ceker olur.

geç cevap veriyorum kusura bakma sürekli internetim olmuyor.Peki parçalar nelerdir
  • 350 tlyi karşılayabilirim şuanda
  • direk aracı yaparak başlamak bu işte mantıklı değildir. öncelikle hazır bir aracı alıp o araçla ne nedir ne ne işe yarar bunları öğrenirsen daha snra yapmaya çalışırsan daha mantıklı olur. bilen adamı kandırmak zordur. bu nedenle aldanmazsın. başlangıç için alabileceğin en ucuz ve en iyi araçlar himoto veya maverick araçlardır. parçası bol ve ucuzdur.off road için maverick xb xt vs gibi modellere bakın. onroad araçlar için maverick dc tc gibi modellere bakın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.