Şimdi Ara

RC ARABA - HPI Bullet MT 3.0 Nitro + Yakıt + Diğer Ekipmanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Araç bir kaç aylıktır ve son seri Bullet'dır diğer ilanlardaki eski versiyonlarla karşılaştırmayınız.Fotoğrafta görüldüğü üzere 3 litrelik yakıtımın sadece yarım litresini kullandım.aracın altında bazı çizikler vardır ki bunlar 0 arabayı ilk kullanımda dahi olabilecek cinstendir.Az kullanıldığını görmeniz için lastiklerin yakından fotoğrafını da ekledim görüldüğü üzere dişleri çok iyi durumda.Kepte ne bir çatlak ne bir kırık var hatta çizik yok bile denebilir arabaya takla attıracak kadar kullanmadım bile.Motoru 0 ayarında ve tam performans sorunsuz çalışmaktadır.Karbüratör ayarı profesyonel kişilerce yapılmıştır.Araç yeni seri ve popüler bir model olduğu için tüm parçalarını uygun fiyatla tüm hobi mağzalarından bulunabilir.Aracın hiçbir problemi yoktur. Sadece alıp kullanacaksınız.Ekstra almanız gereken hiçbir şey yoktur.

Aracı satma nedenim ise nitrolu aracı kullancak bir yerim olmayışıdır(yoksa satılacak değil evladiyelik bir araçtır).Aynı sınıfta elektrikli araçlarla takas düşünebilirim.

Aracın Yanında Verilecekler:
    1)HPI Bullet MT 3.0
    2)HPI TF-40 2.4 GHz kumanda
    3)Buji ısıtıcısı ,şarj aleti,200ml lik yakıt doldurma,taşıma aparatı.(75TL değerinde)
    4)2.5 litreden fazla %20 Nitro yakıt (65 TL değerinde)
    5)Lastik ve araçla ilgili somunları çıkarmak için gerekli aletler.
    6)Pazarlık olmadığı taktirde SYMA s107G marka mini elektrikli helikopter de göndereceğim(bu helikopterin tüm yedek parçalarını kendi sitesinden bulabilirsiniz yanı kırılıp çöpe atılacak değil tam bir ev içi hobi helikopteridir.)

Eğer 2.el bir araç ve yakıt buji seti almaya kalksanız (ki bunlar olmadan kullanamazsınız) bu fiyattan daha pahalı olacaktır.Ben 2. el olarak sattığım için bunlar size daha uygun fiyata gelecektir.

Pazarlık payı vardır hemen fiyat pahalı demeyin.Aracı isteyen görerek alabilir.Alıcıya ait kargo ile gönderebilirim(önce havale yapılacak).Kapıda ödeme olabilir.İlan tarihi eski bile olsa arayın.İletişim 05369219189

FİYAT:575TL

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

• İYİ GÜNLER
    ARAÇ DURUYOR MU
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.